Press "Enter" to skip to content

୫ ବର୍ଷ ପରେ, ‘ବଜରଙ୍ଗୀ ଭାଇଜାନ’ର’ ମୁନି ‘ଦେଖାଯାଉଛନ୍ତି ଏମିତି , ଫୋଟୋ ଦେଖିଲେ ପାଗଳ ହୋଇଯିବେ -special report

ବଲିଉଡ ସୁପରଷ୍ଟାର ସଲମାନ ଖାନଙ୍କ ଫିଲ୍ମ ‘ବଜରଙ୍ଗୀ ଭାଇଜାନ’, ର ମୁନି ଅର୍ଥାତ୍ ଶିଶୁ କଳାକାର ହର୍ଷଲି ମାଲହୋତ୍ରା ଆଜିକାଲି ଆଲୋଚନା ଆସୁଛନ୍ତି। ଏହି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ୨୦୧୫ ମସିହାରେ ମୁକ୍ତିଲାଭ କରିଥିଲା, ଯେଉଁଥିରେ ହର୍ଷଲି ମୁନିଙ୍କ ଭୂମିକାରେ ଅଭିନୟ କରି ହେଡଲାଇନ୍ କରିଥିଲେ।

ପାଞ୍ଚ ବର୍ଷ ମଧ୍ୟରେ ତାଙ୍କର ଚେହେରା ଏତେ ବଦଳି ଯାଇଛି ଯେ ଯେତେବେଳେ ସେ ଦିୱାଲୀ ଉତ୍ସବର ଫଟୋ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ସେୟାର କରିଥିଲେ, ସେତେବେଳେ ଦେଖି ଲୋକମାନେ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହୋଇଯାଇଥିଲେ। ତାଙ୍କର ପରିବର୍ତ୍ତିତ ରୂପ ଦେଖି ସମସ୍ତେ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହୋଇଗଲେ |

‘ବଜରଙ୍ଗୀ ଭାଇଜାନ’ ସେହି ବର୍ଷର ସୁପରହିଟ୍ ଫିଲ୍ମ ଥିଲା। ଯେତେବେଳେ ବି ଏହି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ଦର୍ଶକଙ୍କ ମନରେ ଉଲ୍ଲେଖ କରାଯାଏ, ମୁନିଙ୍କ ନାମ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ ନିଆଯାଏ | ହର୍ଷଲି କିଛି ନ କହି ଫିଲ୍ମରେ ଜବରଦସ୍ତ ଅଭିନୟ କରିଥିଲେ। ତାଙ୍କର ସମସ୍ତ ନିରୀହ ହସ ପାଗଳ ଥିଲା | ବର୍ତ୍ତମାନ ଛୋଟ ମୁନି ବହୁତ ବଡ ହୋଇଗଲେଣି | ଯଦିଓ ତାଙ୍କୁ ମାତ୍ର ୧୨ ବର୍ଷ ବୟସ, କିନ୍ତୁ ସେ ବହୁତ ପରିବର୍ତ୍ତନ କରିଛନ୍ତି |

ହର୍ଷଲି ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମରେ ଦୀପାବଳି ଉତ୍ସବର କିଛି ଚିତ୍ର ସେୟାର କରିଛନ୍ତି, ଯେଉଁଥିରେ ସେ ତାଙ୍କ ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହ ପୂଜା କରୁଛନ୍ତି। ହର୍ଷଲି ମୁଣ୍ଡରେ ଓଢଣା ଦେଇ ବହୁତ ବଡ ଦେଖାଯାଏ | ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ତାଙ୍କର ଫଟୋ ଭାଇରାଲ ହେବାରେ ଲାଗିଛି।

ପ୍ରଶଂସକମାନେ କହିଛନ୍ତି ଯେ ହର୍ଷଲି ବହୁତ ସୁନ୍ଦର ଦେଖାଯାଉଛନ୍ତି, କିନ୍ତୁ ତାଙ୍କର ଉଚ୍ଚତା ବୃଦ୍ଧି ପାଇଛି ଏବଂ ସେ ସାଲୱାର-ସୁଟରେ ବହୁତ ପରିପକ୍ୱ ଦେଖାଯାଉଛନ୍ତି | ଆମେ ଆପଣଙ୍କୁ କହିବୁ ଯେ ଯେତେବେଳେ ହର୍ଷଲୀ ‘ବଜରଙ୍ଗୀ ଭାଇଜାନ’ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରରେ ଜଣେ ପାକିସ୍ତାନୀ ଝିଅ ଭୂମିକାରେ ଅଭିନୟ କରିଥିଲେ, ସେତେବେଳେ ତାଙ୍କୁ ମାତ୍ର ୭ ବର୍ଷ ହୋଇଥିଲା।

ଆମର ଉଦ୍ଦେଶ୍ୟ ଏଠାରେ ଜ୍ଞାନ ବୃଦ୍ଧି କରିବା ପାଇଁ, ଏଠାରେ ଆମେ ଅମୂଲ୍ୟ ଚିନ୍ତାଧାରା, ଓଡ଼ିଆ ଖବର, ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଟିପ୍ସ, ପ୍ରେରଣାଦାୟକ ଭକ୍ତି ଓଡ଼ିଆ ବିଚାର, ମୂଲ୍ୟବାନ ସୂଚନା ଏବଂ ଆକର୍ଷଣୀୟ ଖବର ସୂଚନା ମାଧ୍ୟମରେ ଜ୍ଞାନ ବୃଦ୍ଧି କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରୁଛନ୍ତି। ଯଦି ଆପଣ ଏଥିରେ କୌଣସି ଭୁଲ ଦେଖନ୍ତି, ତୁରନ୍ତ ଆମକୁ ଜଣାନ୍ତୁ ଏବଂ ଆମେ ଏହାକୁ ଅପଡେଟ୍ କରିବୁ। ଆମକୁ ଲାଇକ ଏବଂ ଫଲୋ କରିବାକୁ ଆଦୌ ଭୁଲନ୍ତୁ ନାହିଁ। ତଳେ ନିଶ୍ଚୟ ଲାଇକ୍ କରନ୍ତୁ। ଧନ୍ୟବାଦ।

More from ବଲିଉଡMore posts in ବଲିଉଡ »

Be First to Comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.