Press "Enter" to skip to content

ଭାଗାଶ୍ରୀ ବଲିଉଡର କଳା ସତ୍ୟକୁ କହିଥିଲେ, ବିବାହିତ ନାୟିକାମାନଙ୍କୁ ଏହି ସମସ୍ୟାର ସମ୍ମୁଖୀନ ହେବାକୁ ପଡ଼ିଲା – Bollywood

ମା ହେବାର ନିଷ୍ପତ୍ତି ସହଜ ନୁହେଁ | ଯଦିଓ ଆପଣ ଘରେ କାର୍ଯ୍ୟରତ ମହିଳା ଅଟନ୍ତି | ମା ହେବା ପୂର୍ବରୁ ସମସ୍ତଙ୍କୁ ଚିନ୍ତା କରିବାକୁ ପଡିବ | ଯେତେବେଳେ ଅଭିନେତ୍ରୀମାନଙ୍କ କଥା ଆସେ, ସେମାନଙ୍କୁ ବହୁତ ଚିନ୍ତା କରିବାକୁ ପଡିବ କାରଣ ଏହା ସେମାନଙ୍କ ପାଇଁ କ୍ୟାରିୟରର ପ୍ରଶ୍ନ |

ବଲିଉଡରେ ଏକ ବିଶ୍ୱାସ ଅଛି ଯେ ବିବାହ କରିଥିବା ଅଭିନେତ୍ରୀ ତାଙ୍କ ଷ୍ଟାରଡମ୍ ହ୍ରାସ କରିଛନ୍ତି। ଏହି କାରଣରୁ, ସେ ମୁଖ୍ୟ ଅଗ୍ରଣୀ ପାଇବା ବନ୍ଦ କରନ୍ତି | ଏହିପରି, ଅଭିନେତ୍ରୀମାନଙ୍କ ପାଇଁ ବିବାହ ଅର୍ଥ କ୍ୟାରିୟରକୁ ଦ୍ୱିତୀୟ ପର୍ଯ୍ୟାୟ ଦେବା

ଏଥି ସହିତ, ଯେତେବେଳେ ଅଭିନେତ୍ରୀମାନେ ଏଠାରେ ମାତା ହୁଅନ୍ତି, ସେତେବେଳେ ସେମାନେ ‘ବ୍ୟବସାୟ ବାହାରେ’ ହୋଇଥିବାର ବୁଝାଯାଏ | ଅନେକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଏହା ମଧ୍ୟ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି | ଐ- ଶ୍ୱର୍ଯ୍ୟା ରାୟ, ରେବିନା ଟଣ୍ଡନ୍, ମାଧୁରୀ ଦୀକ୍ଷିତ, ଶିଳ୍ପା ସେଠୀ ଏହିପରି ଅନେକ ନାମ ଯେଉଁମାନେ ଏହି ପୁରାଣର ଶିକାର ହୋଇଛନ୍ତି। କିନ୍ତୁ ଏହା ସମସ୍ତଙ୍କ ପାଇଁ ସତ୍ୟ ପ୍ରମାଣିତ ହୁଏ ନାହିଁ | ଏହି ସାକ୍ଷାତକାରରେ ‘ମେନେ ପ୍ୟାର୍ କିୟା’ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଭାଗ୍ୟଶ୍ରୀ ତାଙ୍କର ଏକ ସାକ୍ଷାତକାରରେ କହିଛନ୍ତି।

ଭାଗ୍ୟଶ୍ରୀ , ଯେତେବେଳେ ସେ ବିବାହିତ ଥିଲେ, ଲୋକମାନେ ମଧ୍ୟ ତାଙ୍କ ବିଷୟରେକୌଣସି ସ୍ଥାନରେ କଥା ହୋଇଥିଲେ। କିନ୍ତୁ ଏହା ସେମାନଙ୍କ ସହିତ ଘଟି ନଥିଲା। ସେ କହିଛନ୍ତି ଯେ ଯେତେବେଳେ ତାଙ୍କର ଏକ ପୁତ୍ର ଥିଲେ, ଯଶ ଚୋପ୍ରା ତାଙ୍କୁ ଏକ ଫିଲ୍ମ ଅଫର୍ କରିଥିଲେ |

ମୋତେ କେବଳ ହଁ କହିବା ଆବଶ୍ୟକ ଏବଂ ସେମାନେ ଫିଲ୍ମ ପାଇଁ ସୁଟିଂ ଆରମ୍ଭ କରିବାକୁ ପ୍ରସ୍ତୁତ ଥିଲେ | ଭାଗ୍ୟଶ୍ରୀ କହିଛନ୍ତି ଯେ ଯଶ ଚୋପ୍ରାଙ୍କ ବ୍ୟତୀତ ସେଠାରେ ଅନେକ ବଡ ବଡ ନିର୍ମାତା ଏବଂ ନିର୍ଦ୍ଦେଶକ ଥିଲେ, ଯେଉଁମାନେ ତାଙ୍କ ମା ହେବା ପରେ ମଧ୍ୟ ତାଙ୍କ ସହ କାମ କରିବାକୁ ଚାହୁଁଥିଲେ।

ଭାଗ୍ୟଶ୍ରୀ କହିଛନ୍ତି ଯେ ଯେତେବେଳେ ଫିଲ୍ମ ‘ମେନ୍ ପ୍ୟାର୍ କିୟା’ ଆସୁଥିଲା, ଯଦି ତାଙ୍କ ସ୍ଥାନରେ ଅନ୍ୟ କେହି ଥାଆନ୍ତି, ତେବେ ସେ ଏପରି ସୁଯୋଗ ଛାଡିବେ ନାହିଁ। କିନ୍ତୁ ସେ ଏହି ଘଟଣାଗୁଡ଼ିକୁ ଛାଡିଦେଲେ |

ସେ ବ୍ୟାଖ୍ୟା କରିବାର କାରଣ ହେଉଛି ଯେ ସେ ସେତେବେଳେ ବହୁତ ନିର୍ବୋଧ ଥିଲେ | ସେ ବିଶ୍ୱାସ କରୁଥିଲେ ଯେ ସେ ସେତେବେଳେ ତାଙ୍କ ପରିବାରକୁ ବହୁତ ସୁରକ୍ଷିତ ଥିଲେ। ତାଙ୍କ ପରିବାର ତାଙ୍କର ଜଗତ ଥିଲା। ଏବଂ ସେ ଏଥିରୁ ବାହାରକୁ ଆସିବାକୁ ଚାହୁଁନଥିଲେ |

ସେ ଚାହୁଁ ନଥିଲେ ଯେ ଗଣମାଧ୍ୟମ ତାଙ୍କ ପରିବାର ବିଷୟରେ କିଛି ଲେଖନ୍ତୁ। ଯଦିଓ ସେହି ସମୟରେ ପ୍ରିଣ୍ଟ ମିଡିଆ ସେଠାରେ ଥିଲା | ଚିତ୍ତବିନୋଦନ ନାମରେ ଏକ ଖବର କାଗଜ ଏବଂ କିଛି ମାସିକ ପତ୍ରିକା ଥିଲା | ସେତେବେଳେ ଖବରଟି ଅଧିକ ଘୁରି ବୁଲୁ ନଥିଲା | ଏହି କାରଣରୁ ସେ ଷ୍ଟାରଡମ୍ ପଛରେ ଅଧିକ ଦୌଡ଼ିଲେ ନାହିଁ | ଭାଗ୍ୟଶ୍ରୀଙ୍କ ପାଇଁ ତାଙ୍କ ପରିବାର ପ୍ରଥମ ପ୍ରାଥମିକତା ଥିଲା। ସେ ନିଜ ପରିବାରକୁ ସବୁ ଜିନିଷରେ ପସନ୍ଦ କରିଥିଲେ | ତାଙ୍କ କ୍ୟାରିଅରରେ ମଧ୍ୟ |

ସେହି ସମୟରେ ଏକ ପତ୍ରିକା ମାସରେ ଆସୁଥିଲା ଏବଂ ପରେ ଏହାକୁ ଏକ ମାସ ପଢାଯାଇଥିଲା ଏବଂ ଏହା ବିଷୟରେ ଆଲୋଚନା ହୋଇଥିଲା | ସେ କୌଣସି ଖବରର ଅଂଶ ହେବାକୁ ଚାହୁଁନଥିଲେ ଯାହାକୁ ଲୋକମାନେ ମୂର୍ଖ ବୋଲି ପଢନ୍ତି | ଭାଗ୍ୟଶ୍ରୀଙ୍କ ଅନୁଯାୟୀ, ସେ ଯେଉଁଭଳି ଭାବରେ ତାଙ୍କ କ୍ୟାରିଅରର ନେତୃତ୍ୱ ନେଇଥିଲେ ତାହା ଉଭୟ ପରିବାର ଏବଂ ପ୍ରତିଷ୍ଠା ରକ୍ଷା କରିଥିଲା।

ସେ ଆହୁରି କହିଛନ୍ତି ଯେ ଲୋକମାନେ ବୁଝନ୍ତି ନାହିଁ ଯେ ପରଦାରେ ଦେଖାଯାଉଥିବା ବ୍ୟକ୍ତି ଏବଂ ପ୍ରକୃତରେ ଦେଖାଯାଉଥିବା ବ୍ୟକ୍ତି ଅଲଗା | ଆଜିକାଲି ଏହି ଜିନିଷଗୁଡ଼ିକ ବହୁତ କଷ୍ଟସାଧ୍ୟ ହୋଇପଡିଛି | ଲୋକମାନେ ଯେପରି ପରଦାରେ ଜଣେ ଅଭିନେତାଙ୍କୁ ଦେଖନ୍ତି, ସେହିଭଳି, ସେମାନେ ପ୍ରକୃତ ଜୀବନରେ ମଧ୍ୟ ସେହି ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ ବିଶ୍ୱାସ କରିବା ଆରମ୍ଭ କରନ୍ତି | ପ୍ରେମ ଚୋପ୍ରା, ରଣଜିତ୍ ଏବଂ ପ୍ରଣଙ୍କ ପରି ଅଭିନେତାମାନଙ୍କ ସହିତ ଏହା ଘଟିଛି |

ଖରାପ ଚରିତ୍ର ଖେଳିବା ହେତୁ ଲୋକମାନେ ଏହି କଳାକାରମାନଙ୍କୁ ଖରାପ ଭାବିବା ଆରମ୍ଭ କଲେ | ସେହିଭଳି, ଯେତେବେଳେ ତୁମେ ଅଫିସକୁ ଯାଅ, ତୁମର ବ୍ୟକ୍ତିତ୍ୱ ଅଲଗା କିନ୍ତୁ ଯେତେବେଳେ ତୁମେ ଘରେ ଥାଅ, ତୁମର ବ୍ୟକ୍ତିତ୍ୱ ଅଲଗା ହୋଇଥାଏ |

ଅଭିନେତାଙ୍କ ସହିତ ମଧ୍ୟ ସମାନ ଘଟଣା ଘଟେ | ଏହି ସମୟରେ ଭାଗାଶ୍ରୀଙ୍କୁ ୫୧ ବର୍ଷ ବୟସ | ସେମାନଙ୍କର ଦୁଇଟି ସନ୍ତାନ ଅଛନ୍ତି – ଗୋଟିଏ ପୁଅ ଅଭିମନ୍ୟୁ ଏବଂ ଗୋଟିଏ ଝିଅ ଅବନ୍ତିକା | ଭାଗୀଶ୍ରୀ ପ୍ରଭାସ ଏବଂ ପୂଜା ହାଙ୍ଗଡେଙ୍କ ବିପକ୍ଷରେ ‘ରାଧେ ଶ୍ୟାମ’ ଏହି ଫିଲ୍ମରେ ନଜର ଆସିବେ।

More from ବଲିଉଡMore posts in ବଲିଉଡ »

Be First to Comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.