Press "Enter" to skip to content

ଗର୍ଲଫ୍ରେଣ୍ଡ ପାଇଁ ଟଙ୍କା ନଥିଲା, ତେଣୁ 2 ବର୍ଷର ପୁଅକୁ ବିକ୍ରି କରିଦେଲେ ଯୁବକ ତା ପରେ ଘଟିଲା ଏମିତି – vairal news

ଚୀନ୍‌ର ଜୁଜୋ ସହରରେ ରହୁଥିବା ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତି ତାଙ୍କର ଦୁଇ ବର୍ଷର ପୁଅକୁ ବିକ୍ରୟ କରିଥିଲେ ଯାହା ଦ୍ୱାରା ସେ ତାଙ୍କ ପ୍ରେମିକାଙ୍କ ସହ ଟଙ୍କା ଉପଭୋଗ କରି ଦେଶ ବୁଲିବେ l

ସି ନାମକ ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତି ତାଙ୍କ ପତ୍ନୀଙ୍କଠାରୁ ଛାଡପତ୍ର ହୋଇଥିଲେ l ତାଙ୍କର ଦୁଇଟି ସନ୍ତାନ ଥିଲେ l ଗୋଟିଏ ପୁଅ ଏବଂ ଗୋଟିଏ ଝିଅ l ଛାଡପତ୍ର ପରେ ସି ଏକ ପୁଅର ହେପାଜତ ପାଇଥିବାବେଳେ ତାଙ୍କ ପତ୍ନୀ ଗୋଟିଏ ଝିଅ ପାଇଥିଲେ l ସି ତାଙ୍କ ପୁଅକୁ ବାପା ଏବଂ ଭାଇଙ୍କ ଘରେ ଛାଡିଥିଲେ l ସେ ପ୍ରାୟତ ନିଜ ପୁଅ ପ୍ରତି ଅସାବଧାନ ଥିଲେ l

ସମ୍ପ୍ରତି ସିଙ୍କୁ ଟଙ୍କା ଦରକାର ଥିଲା l ଏଭଳି ପରିସ୍ଥିତିରେ ସେ ତାଙ୍କ ଦୁଇ ବର୍ଷର ପୁଅକୁ ବାପା ଏବଂ ଭାଇଙ୍କ ଘରୁ ନେଇଥିଲେ l ପରେ ସେ ପୁଅକୁ 1.7 ମିଲିୟନ ୟୁଆନରେ ବିକ୍ରି କରିଥିଲେ ଯେତେବେଳେ ସି ଅନେକ ଦିନ ଧରି ତାଙ୍କ ସମ୍ପର୍କୀୟଙ୍କ ସହ ଯୋଗାଯୋଗ କରିନଥିଲେ ସେତେବେଳେ ସେ ଚାପରେ ଥିଲେ l ଯେତେବେଳେ ସେମାନେ ଅନୁସନ୍ଧାନ କରନ୍ତି, ସି ସି ପୁଅକୁ ବିକ୍ରି କରିଥିବାର ଜଣା ପଡିଛି l

ପରବର୍ତ୍ତୀ ସମୟରେ ପରିବାର ଲୋକେ ପୋଲିସ ପାଖକୁ ଯାଇ ସିଙ୍କ ବିରୋଧରେ ଅଭିଯୋଗ କରିଥିଲେ l ଯେତେବେଳେ ପୋଲିସ ସିଙ୍କୁ ଗିରଫ କଲା ସେତେବେଳେ ସେ ସ୍ୱୀକାର କରିଥିଲେ ଯେ ସେ ତାଙ୍କ ପ୍ରେମିକାଙ୍କ ସହ ଚୀନ୍ ବୁଲିବା ପାଇଁ ପୁଅକୁ ବିକ୍ରି କରିଛନ୍ତି l ପରେ ତାଙ୍କ ବିବୃତ୍ତିକୁ ଆଧାର କରି ପୋଲିସ ଶିଶୁଟିକୁ ଚାଙ୍ଗସୁ ସହରରେ ପାଇଥିଲା l ପିଲାଟି ସିଙ୍କ ପିତା ଏବଂ ଭାଇଙ୍କୁ ହସ୍ତାନ୍ତର କରାଯାଇଥିଲା l

ଆପଣଙ୍କୁ ଆମେ ଏମିତି ସ୍ଵାସ୍ଥ୍ୟ ,ବାସ୍ତୁ,ସ୍ପେଶାଲଖବର,ଭାଈରଲ ଖବର, ଓଲିଉଡ,ବଲିଉଡ,ଦୈନନ୍ଦିନ ରାଶିଫଳ, ସାପ୍ତାହିକ,ମାସିକ,ରାଶିଫଳ ସମ୍ଵନ୍ଧୀୟ ଖବର ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ନେଇ ଆସିବୁ l

ଆମ ସହ ଯୋଡ଼ି ରହିବା ପାଇଁ ଆମ ପେଜକୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ।ଆମ ତଥ୍ୟ ଭଲ ଲାଗିଲେ ସେୟାର କରନ୍ତୁ ସାଙ୍ଗ ମାନଙ୍କ ସହ ଏବଂ ମତାମତ ଦେବାକୁ ଅନୁରୋଧ,ଜଗନ୍ନାଥଙ୍କ ପାଖରେ ଏତିକି ପାର୍ଥନା ଆପଣଙ୍କୁ ଭଲରେ ରଖନ୍ତୁ ଜୟ ଜଗନ୍ନାଥ ଖବରକୁ ପୁରା ପଢିଥିବାରୁ ଧନ୍ୟବାଦ ଭଲ ଲାଗିଲେ ନିଶ୍ଚୟ ତଳେ ଲାଇକ କରିବେ l

More from ଭାଇରଲ ଖବରMore posts in ଭାଇରଲ ଖବର »

Be First to Comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.