Press "Enter" to skip to content

ଗୋଟେ ଅସରପା ସ୍ୱାମୀ ଏବଂ ସ୍ତ୍ରୀ ମଧ୍ୟରେ ଛାଡପତ୍ର କରେଇଦେଲା କାରଣ ଜାଣନ୍ତୁ – vairal news

ସ୍ୱାମୀ ଏବଂ ସ୍ତ୍ରୀ ମଧ୍ୟରେ ଝଗଡା ଏବଂ ବିବାଦ ସାଧାରଣ ଅଟେ l ସାଧାରଣତ ଏହି ଝଗଡା ହେବାର କାରଣ ବହୁତ ବଡ ଅଟେ l ଏହି କାରଣ ପରେ ଛାଡପତ୍ର ମଧ୍ୟ କରିଥାଏ l କିନ୍ତୁ ମଧ୍ୟପ୍ରଦେଶରେ ଏକ ଅଜବ ମାମଲା ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଛି, ଯେଉଁଠାରେ ଅସରପା ପାଇଁ ପତି ପତ୍ନୀଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଛାଡପତ୍ର ହେବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି l

ବାସ୍ତବରେ ପତ୍ନୀ ଅସରପା କୁ ବହୁତ ଡରନ୍ତି l ଭୟ ହେଉଛି ଯେତେବେଳେ ସେ ଅସରପା ଦେଖନ୍ତି, ସେ ଚିତ୍କାର କରନ୍ତି ଯେ ପରିବାରର ଅନ୍ୟ ସଦସ୍ୟମାନେ ମଧ୍ୟ ଭୟଭୀତ ହୁଅନ୍ତି l ଥରେ ପତ୍ନୀ ରୋଷେଇ ଘରେ ଅସରପା ଦେଖିଲେ, ସେ ଆଉ ସେହି ରୋଷେଇ ଘରକୁ ଯାଆନ୍ତି ନାହିଁ l ଏପରିକି ସେ ଘର ବଦଳାଇବାକୁ ଜିଦ୍ ଧରିଛନ୍ତି l ପତ୍ନୀଙ୍କ ଏହି ଭୟ ଯୋଗୁଁ ସ୍ୱାମୀ ଏପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ 18 ଥର ଘର ବଦଳାଇଛନ୍ତି l

ସ୍ତ୍ରୀଙ୍କ ଭୟ ଯୋଗୁଁ ସ୍ୱାମୀ ଏବେ ଅସୁବିଧାରେ ପଡ଼ିଛନ୍ତି l ସେ ଛାଡପତ୍ର ଚାହୁଁଛନ୍ତି l ସେ କହିଛନ୍ତି ଯେ ପତ୍ନୀ କାହା କଥା ଶୁଣିବାକୁ ପ୍ରସ୍ତୁତ ନୁହଁନ୍ତି l ସେ ତାଙ୍କ ଭୟକୁ ଦୂର କରିବାକୁ ଚାହୁଁନାହାଁନ୍ତି l ଆମେ ତାଙ୍କୁ ଅନେକ ଡାକ୍ତରଙ୍କୁ ମଧ୍ୟ ଦେଖାଇଥିଲୁ କିନ୍ତୁ ସେ ଔଷଧ ଖାଇବାକୁ ମନା କରିଦେଇଥିଲେ l ଅନ୍ୟ ପଟେ ପତ୍ନୀ କହିଛନ୍ତି ଯେ ଏହି ଭୟ ହେତୁ ତାଙ୍କ ସ୍ୱାମୀ ତାଙ୍କୁ ପାଗଳ ପ୍ରମାଣ କରିବାକୁ ଚାଁହୁଚନ୍ତି l

ଏହି ଦମ୍ପତି ସ୍ୱାମୀ ଏବଂ ସ୍ତ୍ରୀ 2017 ମସିହାରେ ବିବାହ କରିଥିଲେ l 2018 ମସିହାରେ, ସ୍ୱାମୀ ପ୍ରଥମେ ପତ୍ନୀଙ୍କ ଏହି ଭୟ ବିଷୟରେ ଜାଣିବାକୁ ପାଇଲେ l ତା’ପରେ ପତ୍ନୀ ରୋଷେଇ ଘରେ ଥିବା ଅସରପା କୁ ଦେଖି ବାହାରକୁ ଆସିଲେ l ଏହା ପରେ ସେ ଆଉ ରୋଷେଇ ଘରକୁ ଗଲେ ନାହିଁ l ବାଧ୍ୟତାମୂଳକ ଭାବେ ସ୍ୱାମୀଙ୍କୁ ଘର ବଦଳାଇବାକୁ ପଡ଼ିଲା l କିନ୍ତୁ ବର୍ତ୍ତମାନ ସ୍ୱାମୀ ଘର ବଦଳାଇବାରେ ଥକି ଯାଇଛନ୍ତି l ଛାଡପତ୍ର ନେବା ବ୍ୟତୀତ ତାଙ୍କର ବର୍ତ୍ତମାନ କୌଣସି ବିକଳ୍ପ ନାହିଁ l

ଛାଡପତ୍ରର ଏହି ଅନନ୍ୟ କାରଣ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଚର୍ଚ୍ଚାର ବିଷୟ ପାଲଟିଛି l ଆମେ ସମସ୍ତେ ଜୀବନରେ କିଛି ନା କିଛି ଜିନିଷ କୁ ଭୟ କରୁ କିମ୍ବା ଅନ୍ୟକୁ ଭୟ କରୁ l କିନ୍ତୁ କିଛି ଲୋକ ଅଛନ୍ତି ଯେଉଁମାନେ ବିଭିନ୍ନ ସ୍ତରକୁ ଭୟ କରନ୍ତି l ଅସରପା ମାନଙ୍କୁ ଭୟ କରିବା ସ୍ୱାଭାବିକ l ଅନେକ ଲୋକ ଏହାକୁ ଭୟ କରନ୍ତି l କିନ୍ତୁ ଏହି କାରଣରୁ ଛାଡପତ୍ରରେ ମାମଲା ପହଞ୍ଚିଛି ବୋଧହୁଏ ପ୍ରଥମ ଥର ପାଇଁ ଏଭଳି ମାମଲା ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଛି l

ଆପଣଙ୍କୁ ଆମେ ଏମିତି ସ୍ଵାସ୍ଥ୍ୟ ,ବାସ୍ତୁ,ସ୍ପେଶାଲଖବର,ଭାଈରଲ ଖବର, ଓଲିଉଡ,ବଲିଉଡ,ଦୈନନ୍ଦିନ ରାଶିଫଳ, ସାପ୍ତାହିକ,ମାସିକ,ରାଶିଫଳ ସମ୍ଵନ୍ଧୀୟ ଖବର ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ନେଇ ଆସିବୁ l ଆମ ସହ ଯୋଡ଼ି ରହିବା ପାଇଁ ଆମ ପେଜକୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ।ଆମ ତଥ୍ୟ ଭଲ ଲାଗିଲେ ସେୟାର କରନ୍ତୁ ସାଙ୍ଗ ମାନଙ୍କ ସହ ଏବଂ ମତାମତ ଦେବାକୁ ଅନୁରୋଧ,ଜଗନ୍ନାଥଙ୍କ ପାଖରେ ଏତିକି ପାର୍ଥନା ଆପଣଙ୍କୁ ଭଲରେ ରଖନ୍ତୁ ଜୟ ଜଗନ୍ନାଥ ଖବରକୁ ପୁରା ପଢିଥିବାରୁ ଧନ୍ୟବାଦ ଭଲ ଲାଗିଲେ ନିଶ୍ଚୟ ତଳେ ଲାଇକ କରିବେ l

More from ଭାଇରଲ ଖବରMore posts in ଭାଇରଲ ଖବର »

Be First to Comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.