Press "Enter" to skip to content

ଆଖି ଡେଇଁବା ଶୁଭ ନା ଅଶୁଭ ଜାଣନ୍ତୁ ଏହି ସଂକେତ ରୁ

ଆମ ଶରୀରରେ ଆଖି ବହୁତ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ | ଆମ ଆଖି ଜାଣେ ଆମେ ଅସୁସ୍ଥ କି ନୁହେଁ l କୁହାଯାଏ ଯେ ଆଖି କଥା ହୁଏ | ଶରୀରର ବିଭିନ୍ନ ଅଙ୍ଗକୁ ପରିବର୍ତ୍ତନ କରି ଆମେ ଆମ ଜୀବନର ସଙ୍କଟ ଜାଣିପାରିବା l ଏହା ସମସ୍ତଙ୍କ ସହ ପ୍ରାୟ ହୋଇଥାଏ ଯାହାଦ୍ୱାରା ଲୋକେ ଚିନ୍ତା ରେ ପଡି ଯାଆନ୍ତି ଯେ ଏହା ଶୁଭେଚ୍ଛା ନା ଅଶୁଭ l ତେବେ ଆଜି ଆମେ ଆପଣଙ୍କ ଏହି ସମସ୍ୟାକୁ ଦୂର କରିବୁ l

ଉଦାହରଣ ସ୍ୱରୂପ, ନାକ ଫୁଲିଯିବା, ଆଖି ଫୁଲିବା ଇତ୍ୟାଦି ହେତୁ କ’ଣ ଘଟେ – ଆଖି ଡେଇଁବା ଦ୍ୱାରା ଏହା ମଧ୍ୟ ଜଣା ଯେ ଏହା ଆମ ସହିତ ଶୁଭ କିମ୍ବା ଉଦ୍ଦିଷ୍ଟ ହେବ l

ତେବେ ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା ଆଖି ଛିଣ୍ଡିବା ହେତୁ ଆମ ଜୀବନରେ କ’ଣ ଭଲ ଏବଂ କ’ଣ ଖରାପ l ଆଖି ଡେଇଁବା ଏକ ଶୁଭ ସଂକେତ ଅଟେ ଯେଉଁଥିରେ ଆପଣଙ୍କୁ ଆପଣଙ୍କ ଆଗାମୀ ସ୍ଥଳ ରେ ସଫଳତା ପ୍ରାପ୍ତି ହେବ ଏବଂ ଖୁସି ର ବାତାବରଣ ଆରମ୍ବ ହେବ l ଆପଣଙ୍କୁ କେହି ନିଜଲୋକ ବହୁତ ଭଲ ପାଇବା ଦେଇ ପାରନ୍ତି ତାର ପରବର୍ତୀ ମୁହୂର୍ତ୍ତ ରେ l

ଆପଣଙ୍କୁ ଆମେ ଏମିତି ସ୍ଵାସ୍ଥ୍ୟ ,ବାସ୍ତୁ,ସ୍ପେଶାଲଖବର,ଭାଈରଲ ଖବର, ଓଲିଉଡ,ବଲିଉଡ,ଦୈନନ୍ଦିନ ରାଶିଫଳ, ସାପ୍ତାହିକ,ମାସିକ,ରାଶିଫଳ ସମ୍ଵନ୍ଧୀୟ ଖବର ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ନେଇ ଆସିବୁ l

ଆମ ସହ ଯୋଡ଼ି ରହିବା ପାଇଁ ଆମ ପେଜକୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ।ଆମ ତଥ୍ୟ ଭଲ ଲାଗିଲେ ସେୟାର କରନ୍ତୁ ସାଙ୍ଗ ମାନଙ୍କ ସହ ଏବଂ ମତାମତ ଦେବାକୁ ଅନୁରୋଧ,ଜଗନ୍ନାଥଙ୍କ ପାଖରେ ଏତିକି ପାର୍ଥନା ଆପଣଙ୍କୁ ଭଲରେ ରଖନ୍ତୁ ଜୟ ଜଗନ୍ନାଥ ଖବରକୁ ପୁରା ପଢିଥିବାରୁ ଧନ୍ୟବାଦ ଭଲ ଲାଗିଲେ ନିଶ୍ଚୟ ତଳେ ଲାଇକ କରିବେ l

More from ନୀତିଶିକ୍ଷାMore posts in ନୀତିଶିକ୍ଷା »

Be First to Comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.