Press "Enter" to skip to content

ରଶ୍ମୀ ଦେଶାଇ ଆଖି ପିଂଛୁଳାକେ କ୍ୟାମେରା ଆଗରେ ନିଜ ପୋଷାକ ବଦଳାଇଦେଲେ ଭାଇରଲ ହେଉଛି ଭିଡ଼ିଓ

ବଡ ପରଦା ଅଭିନେତ୍ରୀ ରଶ୍ମୀ ଦେଶାଇଙ୍କ ସହିତ ତୁମେ ଭଲଭାବେ ପରିଚିତ ହେବ, ତୁମେ ଏହା ମଧ୍ୟ ଜାଣିବା ଉଚିତ ଯେ ଅଭିନେତ୍ରୀ ରଶ୍ମୀ ଦେଶାଇ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ପ୍ରାୟତ ସକ୍ରିୟ ଅଟନ୍ତି l ବାସ୍ତବରେ ସେ ଦିନେ ପ୍ରଶଂସକମାନଙ୍କ ସହିତ ତାଙ୍କର ଭିଡିଓ ଏବଂ ଫଟୋ ସେୟାର୍ କରନ୍ତି l ତେବେ ପ୍ରଶଂସକଙ୍କ ସହ ସଂଯୁକ୍ତ ରହିବା ପାଇଁ ଏହା ଏକ ଭଲ ଉପାୟ ଏବଂ ନିକଟରେ ରଶ୍ମୀ ତାଙ୍କ ଇନଷ୍ଟାରେ ଏକ ଭିଡିଓ ପୋଷ୍ଟ କରିଛନ୍ତି l

ଏହି ଭିଡିଓରେ ଅଭିନେତ୍ରୀ କ୍ୟାମେରା ଆଗରେ ଝଲସି ଉଠିବା ମାତ୍ରେ ପୋଷାକ ବଦଳାଉଥିବାର ନଜର ଆସିଛନ୍ତି l ଯଦି ଆମେ ଏଠାରେ ରଶ୍ମୀଙ୍କର ପ୍ରଥମ ଲୁକ୍ ବିଷୟରେ କହିବା, ତେବେ ତାଙ୍କୁ ହଳଦିଆ ରଙ୍ଗର ଜୟପୁରୀ ଷ୍ଟାଇଲ୍ ପୋଷାକରେ ଦେଖାଯାଏ l ଯେଉଁଥିରେ ଅଭିନେତ୍ରୀ ରଶ୍ମୀଦେଶାଇ ବହୁତଭଲ ଦେଖାଯାଉଛନ୍ତି | ଯାହାହେଉ କିନ୍ତୁତାଙ୍କର ଅଭିନୟ ଏବଂଶୌନ୍ଦର୍ଯ୍ୟ ପାଇଁ ପ୍ରଶଂସକମାନେ ବହୁତ ପାଗଳ l

ଆସନ୍ତୁ ଆପଣଙ୍କୁ କହିବା ଯେ ଅଭିନେତ୍ରୀ ରଶ୍ମୀ ଦେଶାଇ ଏକଟପ୍ ସହିତ ଏକ ପ୍ଲାଜୋ କରିଛନ୍ତି | ଏଥି ସହିତ, ସେ ଶୀର୍ଷ ସହିତ ମେଳ ଖାଉଥିବା ମ୍ୟାଚ୍ ବହନ କରିଛନ୍ତି | ବାସ୍ତବରେ, ଅଭିନେତ୍ରୀ ରଶ୍ମୀ ଦେଶାଇ ତାଙ୍କ ଚେହେରାକୁ ସର୍ବନିମ୍ନ ମେକଅପ୍, ଖୋଲା କେଶରେ ପରିପୂର୍ଣ୍ଣ କରିଛନ୍ତି l

ଯେଉଁଥିରେ ଅଭିନେତ୍ରୀ ରଶ୍ମୀ ଦେଶାଇଙ୍କ ଶୌନ୍ଦର୍ଯ୍ୟ ଦେଖିବାକୁ ଯୋଗ୍ୟ l ଦୟାକରି କୁହନ୍ତୁ ଯେ ଅଭିନେତ୍ରୀ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ସମାନ ଫଟୋ ଏବଂ ଭିଡିଓ ପୋଷ୍ଟ କରୁଛନ୍ତି | ଏହି କାରଣରୁ ଅଭିନେତ୍ରୀ ରଶ୍ମୀ ଦେଶାଇ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ହେଡଲାଇନରେ ରହିଥା’ନ୍ତି l ଉଲ୍ଲେଖନୀୟ କଥା ହେଉଛି, ଅଭିନେତ୍ରୀ ଦର୍ଶକଙ୍କୁ ଭଲ ପାଆନ୍ତି, ଦର୍ଶକ ମଧ୍ୟ ତାଙ୍କ ଅଭିନୟକୁ ପ୍ରଶଂସା କରନ୍ତି l

ଯଦିଓ, ଯଦି ଆମେ ‘ଉତ୍କଳ’ ଅଭିନେତ୍ରୀଙ୍କ ଦ୍ୱିତୀୟ ଲୁକ୍ ବିଷୟରେ କଥା ହେବା, ତେବେ ତାଙ୍କୁ ଏକ ବାଇଗଣୀ ରଙ୍ଗର ଟ୍ୟୁନିକ୍ ପୋଷାକରେ ଦେଖିବାକୁ ମିଳେ, ତା’ର ଚକ୍କର ଏବଂ ବେକ ଅଛି l ଅଭିନେତ୍ରୀଙ୍କ ଏହି ଭିଡିଓ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ବହୁତ ଭାଇରାଲ ହୋଇଥିବା ଜଣାପଡିଛି l ପ୍ରଶଂସକମାନଙ୍କୁ ଜଣାନ୍ତୁ ଯେ ସେମାନେ ଏହି ଭିଡିଓକୁ ବହୁତ ପସନ୍ଦ କରନ୍ତି ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଏବଂ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଭିଡିଓ ସବୁ ବିଷୟରେ ଆଲୋଚନା ହେଉଛି l

ଅଭିନେତ୍ରୀ ରଶ୍ମୀ ଦେଶାଇ ରିଆଲିଟି ସୋ ‘ବିଗ୍ ବସ୍ 13’ ପରେ ଏକତା କପୁରଙ୍କ ସିରିଏଲ୍ ‘ନାଗିନ୍ 4’ରେ ଅଭିନୟ କରିଛନ୍ତି। ଅଭିନେତ୍ରୀ ରଶ୍ମୀ ଖୁବ୍ ଶୀଘ୍ର ୱେବ୍ ସୋ ଏବଂ ସିରିଜ୍ ରେ ପାଦ ଦେବେ l ଅଭିନେତ୍ରୀ ରଶ୍ମିଙ୍କ ୱେବ୍ ସିରିଜ୍ ‘ତାଣ୍ଡୋର’ ରିଲିଜ୍ ହୋଇଥିବାବେଳେ ଏହି ଧାରାବାହିକରେ ଅଭିନେତ୍ରୀ ରଶ୍ମୀ ଦେଶାଇ ଜଣେ ରାଜନେତା ଆଖିପତା ଭୂମିକାରେ ଅଭିନୟ କରିଛନ୍ତି। ଏଥିରେ ଅଭିନେତ୍ରୀ ରଶ୍ମୀ ଦେଶାଇଙ୍କ ସହ ‘ଇନ୍ସାଇଡ୍ ଏଜ୍’ ଖ୍ୟାତି ତନୁଜ ଭାଇରାନୀ ମଧ୍ୟ ଅଭିନୟ କରିଛନ୍ତି l

ଆପଣଙ୍କୁ ଆମେ ଏମିତି ସ୍ଵାସ୍ଥ୍ୟ ,ବାସ୍ତୁ,ସ୍ପେଶାଲଖବର,ଭାଈରଲ ଖବର, ଓଲିଉଡ,ବଲିଉଡ,ଦୈନନ୍ଦିନ ରାଶିଫଳ, ସାପ୍ତାହିକ,ମାସିକ,ରାଶିଫଳ ସମ୍ଵନ୍ଧୀୟ ଖବର ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ନେଇ ଆସିବୁ l ଆମ ସହ ଯୋଡ଼ି ରହିବା ପାଇଁ ଆମ ପେଜକୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ।ଆମ ତଥ୍ୟ ଭଲ ଲାଗିଲେ ସେୟାର କରନ୍ତୁ ସାଙ୍ଗ ମାନଙ୍କ ସହ ଏବଂ ମତାମତ ଦେବାକୁ ଅନୁରୋଧ,ଜଗନ୍ନାଥଙ୍କ ପାଖରେ ଏତିକି ପାର୍ଥନା ଆପଣଙ୍କୁ ଭଲରେ ରଖନ୍ତୁ ଜୟ ଜଗନ୍ନାଥ ଖବରକୁ ପୁରା ପଢିଥିବାରୁ ଧନ୍ୟବାଦ ଭଲ ଲାଗିଲେ ନିଶ୍ଚୟ ତଳେ ଲାଇକ କରିବେ l

More from ବଲିଉଡMore posts in ବଲିଉଡ »

Be First to Comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.