Press "Enter" to skip to content

ବଲିଉଡ ରେ ଏହି 5 ଜଣ ଫେମସ ଅଭିନେତ୍ରୀ ମନରେ ଟିକେ ଗର୍ବ ନ ରଖି ସରଳ ଜୀବନ ଅତିବାହିତ କରନ୍ତି

ଅନେକ ତାରକା ବଲିଉଡରେ ଧନ ଏବଂ ଖ୍ୟାତି ପାଇବା ପରେ ନିଜର ଅଭିବ୍ୟକ୍ତି ପରିବର୍ତ୍ତନ କରିବା ଆରମ୍ଭ କରନ୍ତି l କାରଣ ଥରେ ସେ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରିରେ ଷ୍ଟାର ହୋଇଗଲେ, ସେ ନିଜକୁ ଜଣେ ରାଜାଙ୍କଠାରୁ କମ୍ ଭାବନ୍ତି ନାହିଁ l ଯେଉଁମାନେ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରିରେ ଷ୍ଟାରଡମ୍ ର ସ୍ୱାଦ ଚାଖିଛନ୍ତି, ସେମାନେ ନିଜକୁ ସପ୍ତମ ଆକାଶରେ ଅନୁଭବ କରିବା ଆରମ୍ଭ କରନ୍ତି l ସେମାନଙ୍କର ମହଙ୍ଗା ପୋଷାକ ଠାରୁ ବ୍ରାଣ୍ଡେଡ୍ ଯାନ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ସବୁକିଛି ହେଡଲାଇନ୍ ତିଆରି କରିବା ଆରମ୍ଭ କରେ l

କିନ୍ତୁ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରିରେ କିଛି ଅଭିନେତ୍ରୀ ମଧ୍ୟ ଅଛନ୍ତି, ଯେଉଁମାନେ ଷ୍ଟାରଡମ୍ ହାସଲ କରିବା ସେମାନଙ୍କ ଜୀବନ ଶୈଳୀରେ ପରିବର୍ତ୍ତନ କରିନଥିଲେ | ହଁ, ଆଜି ଆମେ ଅଭିନେତ୍ରୀମାନଙ୍କ ବିଷୟରେ କହିବାକୁ ଯାଉଛୁ ଯେଉଁମାନେ ଅତି ସରଳ ଢଙ୍ଗରେ ବାସ କରନ୍ତି ସେମାନେ ଅଧିକ ଟେକ୍ସଚର କିମ୍ବା କୌଣସି ପ୍ରକାର ଶୋ ପସନ୍ଦ କରନ୍ତି ନାହିଁ l ତେବେ ଆସନ୍ତୁ ଆପଣଙ୍କୁ 5 ବଲିଉଡ ଅଭିନେତ୍ରୀଙ୍କ ବିଷୟରେ କହିବା, ଯେଉଁମାନେ ଅତି ସରଳ ଜୀବନଯାପନ କରନ୍ତି l

ଜାହ୍ନବୀ କପୁର-ଏହି ତାଲିକାରେ ପ୍ରଥମେ ବଲିଉଡ ଅଭିନେତ୍ରୀ ତଥା ସ୍ୱର୍ଗତ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଶ୍ରୀଦେବୀଙ୍କ ବଡ ଝିଅ ଜାହ୍ନବୀ କପୁରଙ୍କ କଥା ହୋଇଥିବାବେଳେ ଜାହ୍ନବୀ କପୁର ଧଡକ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରରୁ ତାଙ୍କ କ୍ୟାରିୟର ଆରମ୍ଭ କରିଥିଲେ l 22 ବର୍ଷୀୟ ଜାହ୍ନବୀ କପୁର ବର୍ତ୍ତମାନ ଅନେକ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରରେ କାମ କରୁଛନ୍ତି l ବୋନି କପୁରଙ୍କ ପରି ଜଣେ ବଡ ଉତ୍ପାଦକଙ୍କ ଝିଅ ହୋଇଥିଲେ ମଧ୍ୟ ଜାହ୍ନବୀ କପୁର ତାଙ୍କ ପିତାଙ୍କ ଟଙ୍କା ରେ ଆଦୌ ଗର୍ବ କରନ୍ତି ନାହିଁ l ଜାହ୍ନବୀ କପୁର ପ୍ରାୟତ ସରଳ ପୋଷାକରେ ଦେଖାଯାଆନ୍ତି l

ସାରା ଅଲି ଖାନ :- ଅନ୍ୟପକ୍ଷରେ, ଯଦି ଆମେ ବଲିଉଡ ଅଭିନେତ୍ରୀ ସାରା ଅଲି ଖାନଙ୍କ ବିଷୟରେ କହିବା, ତେବେ କେଦାରନାଥରୁ ବଲିଉଡରେ ପ୍ରବେଶ କରିଥିବା ସାରା ଅଲି ଖାନ ନିଜର ନିର୍ଦ୍ଦୋଷତା ଏବଂ କୌଶଳୀରେ ଲକ୍ଷ ଲକ୍ଷ ଲୋକଙ୍କୁ ପାଗଳ କରିଦେଇଛନ୍ତି l ସାରା ଅଲି ଖାନ ଖୁବ୍ କମ୍ ସମୟ ମଧ୍ୟରେ ଲୋକଙ୍କ ହୃଦୟରେ ଏକ ସ୍ୱତନ୍ତ୍ର ସ୍ଥାନ ସୃଷ୍ଟି କରିଛନ୍ତି l ମୁଁ ଆପଣଙ୍କୁ କହିବି ଯେ ସାରା ଅଲି ଖାନ ନବାବ ପରିବାରର ଅଟନ୍ତି ତଥାପି ସାରା ବହୁତ ନମ୍ର ପ୍ରକୃତିର ଏବଂ ସମସ୍ତଙ୍କୁ ବହୁତ ଭଲପାଇବା ସହିତ ବ୍ୟବହାର କରନ୍ତି |

ବିଦ୍ୟା ବାଲାନ୍-ବଲିଉଡ ଅଭିନେତ୍ରୀ ବିଦ୍ୟା ବାଲାନଙ୍କ ବିଷୟରେ କଥା ହେବା, ତାଙ୍କ ଅଭିନୟ ସହିତ ବଲିଉଡରେ ଏକ ସ୍ୱତନ୍ତ୍ର ପରିଚୟ ସୃଷ୍ଟି କରିଥିବା ବିଦ୍ୟା ଅତି ସରଳ ଜୀବନଯାପନ କରିବାକୁ ପସନ୍ଦ କରନ୍ତି l ବିଦ୍ୟା ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରରେ ଅଭିନୟ ପାଇଁ ବିଦ୍ୟା ଅନେକ ହେଡଲାଇନ୍ କରିଥିଲେ | ବିଦ୍ୟାଙ୍କର ଅର୍ଥର ଅଭାବ ନାହିଁ କିନ୍ତୁ ତଥାପି ଏକ ସରଳ ଜୀବନ ବିତାଉଛନ୍ତି l

ଶ୍ରଦ୍ଧା କପୁର-ଫିଲ୍ମ ଆଶିକୀ ୨ ରୁ କ୍ୟାରିୟର ଆରମ୍ଭ କରିଥିବା ବଲିଉଡ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଶ୍ରଦ୍ଧା କପୁର ଅତ୍ୟନ୍ତ ଦୁଖଦାୟକ ଏବଂ ଆନନ୍ଦଦାୟକ l ବଲିଉଡର ଅନେକ ହିଟ୍ ଫିଲ୍ମରେ କାମ କରିଥିବା ଶ୍ରଦ୍ଧା କପୁର ଅତି ସରଳ ଜୀବନଶୈଳୀରେ ଜୀବନ ଅତିବାହିତ କରନ୍ତି l ନିଜର ନିର୍ଦ୍ଦୋଷତା ସହିତ ଶ୍ରଦ୍ଧା କପୁର ଲକ୍ଷ ଲକ୍ଷ ହୃଦୟରେ ତାଙ୍କର ସ୍ୱତନ୍ତ୍ର ସ୍ଥାନ ସୃଷ୍ଟି କରିଛନ୍ତି l

ହେମା ମାଲିନି- ହେମା ମାଳିନୀ ନାମକ ବଲିଉଡ ଅଭିନେତ୍ରୀଙ୍କ ବିଷୟରେ କଥା ହେବା ହେମା ମାଳିନିଙ୍କୁ ଆଜି କୌଣସି ସ୍ୱୀକୃତିର ଆବଶ୍ୟକତା ନାହି ଆମେ ଆପଣଙ୍କୁ କହିବୁ ଯେ ହେମା ମାଲିନି, ଯିଏ ତାଙ୍କ ସମୟରେ ହିଟ୍ ଅଭିନେତ୍ରୀମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଗଣିତ ହୋଇଥିଲେ, ସେ ସାଧାରଣ ହେବାକୁ ପସନ୍ଦ କରନ୍ତି ହେମା ଯାହା ସର୍ବଦା ଏହାର ସରଳତା ପାଇଁ ଜଣାଶୁଣା

ଆପଣଙ୍କୁ ଆମେ ଏମିତି ସ୍ଵାସ୍ଥ୍ୟ ,ବାସ୍ତୁ,ସ୍ପେଶାଲଖବର,ଭାଈରଲ ଖବର, ଓଲିଉଡ,ବଲିଉଡ,ଦୈନନ୍ଦିନ ରାଶିଫଳ, ସାପ୍ତାହିକ,ମାସିକ,ରାଶିଫଳ ସମ୍ଵନ୍ଧୀୟ ଖବର ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ନେଇ ଆସିବୁ l ଆମ ସହ ଯୋଡ଼ି ରହିବା ପାଇଁ ଆମ ପେଜକୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ।ଆମ ତଥ୍ୟ ଭଲ ଲାଗିଲେ ସେୟାର କରନ୍ତୁ ସାଙ୍ଗ ମାନଙ୍କ ସହ ଏବଂ ମତାମତ ଦେବାକୁ ଅନୁରୋଧ,ଜଗନ୍ନାଥଙ୍କ ପାଖରେ ଏତିକି ପାର୍ଥନା ଆପଣଙ୍କୁ ଭଲରେ ରଖନ୍ତୁ ଜୟ ଜଗନ୍ନାଥ ଖବରକୁ ପୁରା ପଢିଥିବାରୁ ଧନ୍ୟବାଦ ଭଲ ଲାଗିଲେ ନିଶ୍ଚୟ ତଳେ ଲାଇକ କରିବେ l

More from ବଲିଉଡMore posts in ବଲିଉଡ »

Be First to Comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.