Press "Enter" to skip to content

ଏବେ ଏବେ ଆସିଲା ବଲିଉଡ଼ ଦୁନିଆରୁ ଦୁଃଖ ଖବର ଆଉ ନାହାଁନ୍ତି ମିନାକ୍ସି ସେସାଦ୍ରୀ-Bollywood

କ-ରୋନା ମହାମାରୀର ଦ୍ୱିତୀୟ ଲହରୀ ରେ ଅନେକ ପ୍ରସିଦ୍ଧ ତାରକା ବିଶ୍ୱକୁ ବିଦାୟ ଦେଇଛନ୍ତି l ଏହି ସମୟରେ କିଛି ତାରକାଙ୍କ ଦେ-ହାନ୍ତ ହେବାର ଖବର ଆସେ କିନ୍ତୁ ପରେ କେବଳ ଏକ ଗୁଜବ ବାହାରିଲା l ଜଣାଶୁଣା ଅଭିନେତ୍ରୀ ମୀନାକ୍ଷୀ ସେଶାଦ୍ରିଙ୍କ ସହ ମଧ୍ୟ ସମାନ ଘଟଣା ଘଟିଥିଲା ​​l

ନିକଟରେ ତାଙ୍କ ମୃ-ତ୍ୟୁ ଖବର ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଭାଇରାଲ ହେବାରେ ଲାଗିଛି l ଯେଉଁଥିରେ ଦାବି କରାଯାଇଛି ଯେ କ-ରୋନା କାରଣରୁ ମୀନାକ୍ଷୀ ସେଶାଦ୍ରୀଙ୍କ ମୃ-ତ୍ୟୁ ହୋଇଛି l

ଅଭିନେତ୍ରୀଙ୍କ ଦେ-ହାନ୍ତ ଖବର ଆସିବା ମାତ୍ରେ ପ୍ରଶଂସକମାନେ ତାଙ୍କୁ ଶ୍ରଦ୍ଧାଞ୍ଜଳି ଦେବା ଆରମ୍ଭ କରିଥିଲେ l ତେବେ ପରେ ମୀନାକ୍ଷୀ ସେଶାଦ୍ରି ନିଜେ ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମରେ ଏକ ଚିତ୍ର ପୋଷ୍ଟ କରି ତାଙ୍କ ଜୀବିତ ବିଷୟରେ ସୂଚନା ଦେଇଥିଲେ l

ମୀନାଶି ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ତାଙ୍କର ଏକ ଚିତ୍ର ସେୟାର କରିଛନ୍ତି ଯେଉଁଥିରେ ସେ ବଗିଚାରେ ବସିଥିବାର ନଜର ଆସିଛନ୍ତି l ଏଥିସହ ସେ କ୍ୟାପସନରେ ଲେଖିଛନ୍ତି, ‘ଡ୍ୟାନ୍ସ ପୋଜ୍’ l ଏହି ପୋଷ୍ଟ ସହିତ ମୀନାକ୍ଷୀ ନିଶ୍ଚିତ କରିଛନ୍ତି ଯେ ସେ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ଭଲ ଅଛନ୍ତି l ଏହା ପ୍ରଥମ ଘଟଣା ନୁହେଁ, ଅଭିନେତ୍ରୀ ମମତାଜଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ଖବର ମଧ୍ୟ ଭାଇରାଲ ହେବା ପୂର୍ବରୁ ଏହା ମଧ୍ୟ ଏକ ଗୁଜବ ଥିଲା l

ଆମେ ଆପଣଙ୍କୁ କହିବୁ ଯେ ମୀନାକ୍ଷୀ ସେଶାଦ୍ରି 80 ଦଶକର ଜଣେ ପ୍ରମୁଖ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଥିଲେ। ଯଦିଓ ସେ 90 ଦଶକରେ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ଜଗତକୁ ସବୁଦିନ ପାଇଁ ବିଦାୟ ଦେଇଥିଲେ l

ମୀନାକ୍ଷୀ 1995 ରେ ନ୍ୟୁୟର୍କରେ NRI ଇନଭେଷ୍ଟମେଣ୍ଟ ବ୍ୟାଙ୍କର୍ଙ୍କୁ ବିବାହ କରିଥିଲେ, ପରେ ସେ ସେଠାରେ ସେଟଲ୍ ହାରୋକୁ ଯାଇଥିଲେ l ମୀନାକ୍ଷୀ ବର୍ତ୍ତମାନ ଟେକ୍ସାସର ପ୍ଲାନୋରେ ରୁହନ୍ତି ଏବଂ ଏକ ନୃତ୍ୟ ବିଦ୍ୟାଳୟ ଚଳାନ୍ତି |

ଆପଣଙ୍କୁ ଆମେ ଏମିତି ସ୍ଵାସ୍ଥ୍ୟ ,ବାସ୍ତୁ,ସ୍ପେଶାଲଖବର,ଭାଈରଲ ଖବର, ଓଲିଉଡ,ବଲିଉଡ,ଦୈନନ୍ଦିନ ରାଶିଫଳ, ସାପ୍ତାହିକ,ମାସିକ,ରାଶିଫଳ ସମ୍ଵନ୍ଧୀୟ ଖବର ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ନେଇ ଆସିବୁ l ଆମ ସହ ଯୋଡ଼ି ରହିବା ପାଇଁ ଆମ ପେଜକୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ।ଆମ ତଥ୍ୟ ଭଲ ଲାଗିଲେ ସେୟାର କରନ୍ତୁ ସାଙ୍ଗ ମାନଙ୍କ ସହ ଏବଂ ମତାମତ ଦେବାକୁ ଅନୁରୋଧ,ଜଗନ୍ନାଥଙ୍କ ପାଖରେ ଏତିକି ପାର୍ଥନା ଆପଣଙ୍କୁ ଭଲରେ ରଖନ୍ତୁ ଜୟ ଜଗନ୍ନାଥ ଖବରକୁ ପୁରା ପଢିଥିବାରୁ ଧନ୍ୟବାଦ ଭଲ ଲାଗିଲେ ନିଶ୍ଚୟ ତଳେ ଲାଇକ କରିବେ l

More from ବଲିଉଡMore posts in ବଲିଉଡ »

Be First to Comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.