Press "Enter" to skip to content

ପ୍ରତିଦିନ ଜଣେ ମହିଳା ତାଙ୍କ କାନରେ ରସୁଣର ଏକ ପାଖୁଡା ଲଗାନ୍ତି – ଜାଣନ୍ତୁ ଲାଭଦାୟକ ସତ

ଏକ ଗ୍ଲାସ୍ ପାତ୍ରରେ ରସୁଣ ଏବଂ ତେଲ ଢାଳନ୍ତୁ ଏବଂ ଏକ ଚାମଚ ସାହାଯ୍ୟରେ ରସୁଣର ବଡ଼ ଖଣ୍ଡ ବାହାର କରନ୍ତୁ l ଆପଣ କାନରେ ରଖିଥିବା ଔଷଧ ବର୍ତ୍ତମାନ ପ୍ରସ୍ତୁତ!

ଏହା ଆପଣଙ୍କ କାନ ଯନ୍ତ୍ରଣା, କିମ୍ବା ଅନ୍ୟ କୌଣସି ପ୍ରକାର ଯନ୍ତ୍ରଣାରୁ ମୁକ୍ତି ଦେବ, ଯାହା ମଧ୍ୟ ସମୟ ନଷ୍ଟ ନକରି ଏହାକୁ ବ୍ୟବହାର କର l ଏହା ମଧ୍ୟ ଏକ ଶସ୍ତା ଏବଂ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟକର ପଦ୍ଧତି l ଏହା ଏକ ଘରୋଇ ଉପାୟ ତେବେ ଡେରି ନ କରି ବ୍ୟବହାର କରନ୍ତୁ l

ରସୁଣର ଏକ ପୁରା ପାଖୁଡା କୁ ଆପଣଙ୍କ କାନରେ ରଖିବା ସହଜ, କିନ୍ତୁ ଆପଣଙ୍କର ନିଜ ହାତରେ ତିଆରି ରସୁଣ ତେଲ ଏପରି ଏକ ଜିନିଷ ଯାହାକୁ ଆପଣ ସବୁବେଳେ ଏକ ଛୋଟ ବୋତଲରେ ନେଇପାରିବେ l

ଯଦି ତୁମେ ଫୁଲା କିମ୍ବା ମୁଣ୍ଡବିନ୍ଧା, କିମ୍ବା ମାଂସପେଶୀରେ ଯନ୍ତ୍ରଣା ଅନୁଭବ କରୁଛ, ତେବେ କାନରେ କିଛି ବୁନ୍ଦା ରସୁଣ ତେଲ ଲଗାନ୍ତୁ ଏବଂ ଆପଣଙ୍କର ସମସ୍ୟା ଦୂର ହୋଇଯିବ l ଏହାକୁ ଥରେ ବ୍ୟବହାର କଲେ ଆପଣ ମଧ୍ୟ ଏହାର ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ଜନକ ଲାଭ ଦେଖି ପାରିବେ l

ଆପଣଙ୍କୁ ଆମେ ଏମିତି ସ୍ଵାସ୍ଥ୍ୟ ,ବାସ୍ତୁ,ସ୍ପେଶାଲଖବର,ଭାଈରଲ ଖବର, ଓଲିଉଡ,ବଲିଉଡ,ଦୈନନ୍ଦିନ ରାଶିଫଳ, ସାପ୍ତାହିକ,ମାସିକ,ରାଶିଫଳ ସମ୍ଵନ୍ଧୀୟ ଖବର ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ନେଇ ଆସିବୁ l

ଆମ ସହ ଯୋଡ଼ି ରହିବା ପାଇଁ ଆମ ପେଜକୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ।ଆମ ତଥ୍ୟ ଭଲ ଲାଗିଲେ ସେୟାର କରନ୍ତୁ ସାଙ୍ଗ ମାନଙ୍କ ସହ ଏବଂ ମତାମତ ଦେବାକୁ ଅନୁରୋଧ,ଜଗନ୍ନାଥଙ୍କ ପାଖରେ ଏତିକି ପାର୍ଥନା ଆପଣଙ୍କୁ ଭଲରେ ରଖନ୍ତୁ ଜୟ ଜଗନ୍ନାଥ ଖବରକୁ ପୁରା ପଢିଥିବାରୁ ଧନ୍ୟବାଦ ଭଲ ଲାଗିଲେ ନିଶ୍ଚୟ ତଳେ ଲାଇକ କରିବେ l

More from ସ୍ପେଶାଲ ଖବରMore posts in ସ୍ପେଶାଲ ଖବର »

Be First to Comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.