Press "Enter" to skip to content

ଇଣ୍ଟରନେଟରେ ଗୀତ ଗାଉଥିବା ଆଉ ଜଣେ ରାନୁ ମଣ୍ଡଳ ଏହି ଗୀତଟିକୁ ରାସ୍ତାରେ ଗାଉଥିଲେ ଦେଖନ୍ତୁ ଭିଡ଼ିଓ

ଆପଣ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ ଇଣ୍ଟରନେଟ୍ ଦୁନିଆରେ ଏକ ନୂତନ ତାରକା ଉଦୀୟମାନ ହୋଇଥିବାର ଦେଖିଥିବେ, ଯାହାର ନାମ ରାନୁ ମଣ୍ଡଳ l ଗତକାଲି ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ କେହି ତାଙ୍କୁ ଜାଣି ନଥିଲେ କିନ୍ତୁ ଆଜି ସମସ୍ତେ ତାଙ୍କୁ ଜାଣନ୍ତି l ବାସ୍ତବରେ, ରାନୁ ମଣ୍ଡଳ ଲତା ମଙ୍ଗେଶକରଙ୍କ ଗୀତ ଗାଇ ରାତାରାତି ତାରକା ହୋଇଥିଲେ, ଯାହା ପରେ ସମସ୍ତେ ତାଙ୍କ ସ୍ୱରକୁ ପସନ୍ଦ କରିବା ଆରମ୍ଭ କଲେ ଏବଂ ସେ ସଙ୍ଗୀତ ଶିଳ୍ପରେ ମଧ୍ୟ ସ୍ଥାନ ପାଇଲେ l

ହଁ, ସଂଗୀତ ରଚନା ତଥା ଗାୟକ ହିମେଶ ରେଶମିଆ ମଧ୍ୟ ତାଙ୍କୁ ଏହି ଫିଲ୍ମରେ ଗୀତ ଗାଇବାର ସୁଯୋଗ ଦେଇଥିଲେ l ଯଦିଓ ସମସ୍ତେ ଏହି ସୁଯୋଗ ପାଆନ୍ତି ନାହିଁ କିନ୍ତୁ ରାନୁ ଙ୍କ ଭାଗ୍ୟ ରାତାରାତି ଝଲସି ଉଠିଲା, ସେ କଦାପି କଳ୍ପନା କରି ନଥିବେ ଯେ ଏହା ଆଦୌ ହୋଇପାରିବ ବୋଲି l

ପଶ୍ଚିମବଙ୍ଗର ରଣାଗତ ଷ୍ଟେସନରେ ରାନୁ ମଣ୍ଡଳ ଗୀତ ଗାଇଥିବାର ଦେଖାଯାଇଥିଲା ଏବଂ ତାଙ୍କ ଭିଡିଓ ବହୁତ ଭାଇରାଲ ହୋଇଥିଲା l ସେହି ସମୟ ମଧ୍ୟରେ, ରାନୁଙ୍କ ଭିଡିଓ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଅନେକ ହେଡଲାଇନରେ ରହିଥିଲା, ଯେଉଁ କାରଣରୁ ଫିଲ୍ମ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରିର ଲୋକଙ୍କ ଆଖି ମଧ୍ୟ ତାଙ୍କ ଉପରେ ପଡିଥିଲା। ଏହା ପରେ, ଏହା କୌଣସି କାରଣରୁ ଆଲୋଚନାରେ ରହିଥାଏ l

ଆପଣ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ ଭାବୁଥିବେ ଯେ ଆମେ ଆପଣଙ୍କୁ ପୁନର୍ବାର ରାନୁ ବିଷୟରେ କାହିଁକି କହୁଛୁ, ତେବେ ଆସନ୍ତୁ ଆପଣଙ୍କୁ କହିବା ଯେ ପୁଣି ଥରେ ରାନୁ ମଣ୍ଡଳଙ୍କ ପରି ଜଣେ ମହିଳା ବାହାରକୁ ଆସିଛନ୍ତି ଯିଏ ଏହି ଗୀତ ଗାଇଥିବାର ନଜର ଆସିଛନ୍ତି |

ବାସ୍ତବରେ, ବିଶେଷ କଥା ହେଉଛି ଏହି ମହିଳାଙ୍କ ଚେହେରା ରାନୁ ମଣ୍ଡଳଙ୍କ ସହିତ ସମାନ l ଏହି ମହିଳା ଗୁଆହାଟିର ଏବଂ ଏହି ଭିଡିଓରେ ସେ ରାନୁଙ୍କ ଦ୍ୱାରା ଗାଇଥିବା ‘ତେରୀ ମେରୀ କାହାନି’ ଗୀତ ଗାଇଥିବାର ନଜର ଆସିଛନ୍ତି l

ଏହି ଭିଡିଓକୁ ଜଣେ ଉପଭୋକ୍ତା ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମରେ ସେୟାର କରିଛନ୍ତି। ତେବେ ଏହି ମହିଳାଙ୍କୁ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ରାନୁ ମଣ୍ଡଳ ଭାଗ-୨ ବୋଲି ବର୍ଣ୍ଣନା କରାଯାଇଛି l ବର୍ତ୍ତମାନ ଏହା ଦେଖିବାକୁ ହେଉଛି ଲୋକମାନେ ଏହାକୁ କେତେ ପସନ୍ଦ କରନ୍ତି ଏବଂ ସେମାନେ କ’ଣ କୁହନ୍ତି l ରାନୁ ମଣ୍ଡଳଙ୍କ ପରି ଏହି ମହିଳା ତାରକା ହୋଇଯିବେ, କେବଳ ସମୟ କହିବ?

ତେବେ ଏହି ଭିଡିଓରେ ଏହା ସ୍ପଷ୍ଟ ଭାବରେ ଦେଖାଯାଇପାରେ ଯେ ମହିଳାଙ୍କ ଗୀତ କୌଶଳ ବିଶେଷ କିଛି ନୁହେଁ କିନ୍ତୁ ସେଠାରେ ଉପସ୍ଥିତ ଥିବା ବ୍ୟକ୍ତି କେବଳ ତାଙ୍କ ଭିଡିଓ ପ୍ରସ୍ତୁତ କରୁଛନ୍ତି କାରଣ ସେ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆ ସେନ୍ସେସ୍ ରାନୁ ମଣ୍ଡଳ ପରି ଦେଖାଯାଉଛନ୍ତି l ଏହି ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ଦୁଇଟି ମତ ନାହିଁ, ରାନୁ ମଣ୍ଡଳଙ୍କୁ କିଛି ସମୟ ପାଇଁ ଖରାପ ଟ୍ରୋଲ କରାଯାଇଛି l

କେବଳ ଏତିକି ନୁହେଁ, ରାନୁ ମଣ୍ଡଳ ମଧ୍ୟ ମେକ୍ ଇନ୍ ଏବଂ ଡ୍ରେସିଂ ପାଇଁ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଅନେକ ଥର ଟ୍ରୋଲ ହୋଇଛନ୍ତି l ଅଜବ ମେକ୍ ଇନ୍ ଏବଂ ଅତ୍ୟଧିକ ଷ୍ଟାଇଲିସ୍ ପୋଷାକ ପିନ୍ଧିଥିବାରୁ ତାଙ୍କୁ ଅନେକ ଥର ଟ୍ରୋଲ କରାଯାଇଛି l

ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ସେମାନଙ୍କ ରଙ୍ଗରେ ଜବରଦସ୍ତ ପରିବର୍ତ୍ତନ ବିଷୟରେ ଅନେକ ନକାରାତ୍ମକ ମନ୍ତବ୍ୟ ଦିଆଯାଇଥିଲା l ଯାହାର ଅନେକ ଭିଡିଓ ମଧ୍ୟ ପ୍ରକାଶ ପାଇଲା l ରାନୁ ମଣ୍ଡଳ ହିମେଶ ରେଶମିଆଙ୍କ ସହିତ ଗୋଟିଏ ନୁହେଁ, ତିନୋଟି ଗୀତ ଗାଇଛନ୍ତି, ଯେଉଁଥିରେ ତେରୀ ମେରୀ କାହାନୀ, ଆଦି ଏବଂ ଆଶିକି ଅନ୍ତର୍ଭୁକ୍ତ l ହିମେଶ ରେଶମିଆଙ୍କ ବ୍ୟତୀତ ରାନୁ ମଧ୍ୟ ଖ୍ୟାତି ଦେଖିବା ପରେ ଲତା ମଙ୍ଗେଶକରଙ୍କ ଦ୍ୱାରା ପ୍ରଶଂସିତ ହୋଇଥିଲେ।

ଆପଣଙ୍କୁ ଆମେ ଏମିତି ସ୍ଵାସ୍ଥ୍ୟ ,ବାସ୍ତୁ,ସ୍ପେଶାଲଖବର,ଭାଈରଲ ଖବର, ଓଲିଉଡ,ବଲିଉଡ,ଦୈନନ୍ଦିନ ରାଶିଫଳ, ସାପ୍ତାହିକ,ମାସିକ,ରାଶିଫଳ ସମ୍ଵନ୍ଧୀୟ ଖବର ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ନେଇ ଆସିବୁ l ଆମ ସହ ଯୋଡ଼ି ରହିବା ପାଇଁ ଆମ ପେଜକୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ।ଆମ ତଥ୍ୟ ଭଲ ଲାଗିଲେ ସେୟାର କରନ୍ତୁ ସାଙ୍ଗ ମାନଙ୍କ ସହ ଏବଂ ମତାମତ ଦେବାକୁ ଅନୁରୋଧ,ଜଗନ୍ନାଥଙ୍କ ପାଖରେ ଏତିକି ପାର୍ଥନା ଆପଣଙ୍କୁ ଭଲରେ ରଖନ୍ତୁ ଜୟ ଜଗନ୍ନାଥ ଖବରକୁ ପୁରା ପଢିଥିବାରୁ ଧନ୍ୟବାଦ ଭଲ ଲାଗିଲେ ନିଶ୍ଚୟ ତଳେ ଲାଇକ କରିବେ l

More from ସ୍ପେଶାଲ ଖବରMore posts in ସ୍ପେଶାଲ ଖବର »

Be First to Comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.