Press "Enter" to skip to content

ଆୟେଶା ଟକିଆଙ୍କ ପୁଅ ସୁନ୍ଦରତା ରେ ତାଙ୍କ ମା ଠାରୁ କମ୍ ନୁହନ୍ତି ସେ ଫୋଟୋ ଦେଖିବା ପରେ ପାଗଳ ହୋଇଯିବେ

ବଲିଉଡ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଆୟେଶା ଟାକିଆ ଏକଦା ବଲିଉଡର ଜଣାଶୁଣା ନାମ ଥିଲେ, ସେ ବଲିଉଡରେ ଅନେକ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରରେ କାମ କରିଥିଲେ l ଏକ ସମୟ ଥିଲା ଯେତେବେଳେ ଦେଶରେ କେବଳ ଗୋଟିଏ ପୁଅ ଥାଇପାରେ ଯିଏ ଏସିଆ ବିଷୟରେ ପାଗଳ ନୁହଁନ୍ତି, ତାଙ୍କର ସୁନ୍ଦର ଏବଂ ସୁନ୍ଦର କାର୍ଯ୍ୟ ସମସ୍ତଙ୍କୁ ପାଗଳ କରିଦେଇଥିଲା, କିନ୍ତୁ ଆଜି ଆମେ ଆୟଶା ଏହି ସମୟରେ କଣ କରୁଛନ୍ତି ଏବଂ ତାଙ୍କ ସ୍ୱାମୀ ଏବଂ ପୁଅ ବିଷୟରେ ଆଲୋଚନା କରିବା l ତାଙ୍କର ସୁନ୍ଦର, ପୁଅ ଯିଏ କରିନା ଙ୍କ ପୁଅ ଟେମୁର ଠାରୁ କମ୍ ନୁହନ୍ତି

ଆମେ ଆପଣଙ୍କୁ କହିବୁ ଯେ ଆୟେଶା ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ବହୁତ ସକ୍ରିୟ ସେ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ତାଙ୍କୁ ଏବଂ ତାଙ୍କ ପୁଅର ଫଟୋ ସବୁବେଳେ ସେୟାର କରନ୍ତି, ତାଙ୍କ ପୁଅର ନାମ ମିଖାଇଲ ଯିଏ କି ସୁନ୍ଦର ଦେଖାଯାଏ, ଆପଣଙ ଜାଣନ୍ତୁ ଯେ ସୂଚନା ପାଇଁ ଆୟେଶା ଫରହାନ ଆଜମୀଙ୍କୁ ବିବାହ କରିଥିଲେ, 2009 ରେ ସମାଜବାଦି ପାର୍ଟି ନେତା ଆବୁ ଆଜମିଙ୍କର ସ୍ଥିର ହୋଇଥିଲା l

ମହାରାଷ୍ଟ୍ରର ସମାଜବାଦି ପାର୍ଟିର ବିଶିଷ୍ଟ ନେତା ଅବୁ ଆଜମୀଙ୍କ ପୁଅ ଫରହାନ ଆଜମୀଙ୍କୁ ବିବାହ କରିଥିବା ଆୟେଶା କହିଛନ୍ତି ଯେ ସେ ନିଜକୁ ପରିବର୍ତ୍ତନ ଏବଂ ବୁଝିବାକୁ କିଛି ସମୟ ଚାହୁଁଛନ୍ତି। ଆୟେଶାଙ୍କ ଅନୁଯାୟୀ ଏହା ମୋ ଜୀବନରେ ଏକ ଭିନ୍ନ ସମୟ ଥିଲା .. ବିକାଶ, ପରିବର୍ତ୍ତନ ଏବଂ ମୁଁ କିଏ ବୋଲି ବୁଝିବା କଷ୍ଟକର ହୋଇପଡୁଥିଲା l

ଅଭିନେତ୍ରୀ କହିଛନ୍ତି ଯେ ବିବାହ କରିବା, ସନ୍ତାନ ଜନ୍ମ କରିବା, ବୁଲିବା, ବିଭିନ୍ନ କାର୍ଯ୍ୟ କରିବା ଇତ୍ୟାଦି ମୋତେ ଜୀବନର ଏକ ଭିନ୍ନ ଦିଗ ଶିକ୍ଷା ଦେଇଛି ଯେ ମୁଁ କିଏ କିମ୍ବା ଜୀବନରେ ମୁଁ କ’ଣ ପାଇଲି l ବର୍ତ୍ତମାନ ଆମେ ଆପଣଙ୍କୁ ଦେଖାଇ ପାରିବା ଯେ ତାଙ୍କ ସୁନ୍ଦରରୁ ପୁଅର ଚିତ୍ର ଯିଏ ବର୍ତ୍ତମାନ 4 ବର୍ଷ ହୋଇଛି, ଆମେ ତାଙ୍କର କିଛି ମନୋନୀତ ଚିତ୍ର ଆଣିଛୁ, ଯାହା ଆୟେଶା ପରି ସୁନ୍ଦର ଅଟେ l

ବିବାହ ପରେ ଆୟେଶା ଫିଲ୍ମରୁ ଦୂରେଇ ଯାଇଥିଲେ, ଯାହା ତାଙ୍କ ପ୍ରଶଂସକଙ୍କୁ ବହୁତ ନିରାଶ କରିଥିଲା ​​| ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା ଯେ ସେ ଅଜୟ ଦେବଗନଙ୍କ ଫିଲ୍ମ ଟାରଜାନ ୱାଣ୍ଡର କାର ସହିତ ବଲିଉଡରେ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ଆରମ୍ଭ କରିଥିଲେ l ଏହି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ପାଇଁ ସେ ଫିଲ୍ମଫେୟାର ମହିଳା ପ୍ରଥମ ଅଭିନୟ ଟାଇଟଲ ମଧ୍ୟ ପାଇଛନ୍ତି।

ଆୟେଶୀ ଟାକିଆର ସବୁଠାରୁ ଜଣାଶୁଣା ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ୱାଣ୍ଟେଡ୍ ଥିଲା, ଯାହାର ହିରୋ ବଲିଉଡ ସୁପରଷ୍ଟାର ସଲମାନ ଖାନ, ଯିଏ ତାଙ୍କ ଜୀବନର ସବୁଠାରୁ ବଡ ସୁପରଷ୍ଟାରଙ୍କ ସହ କାମ କରିଥିଲେ, କିନ୍ତୁ ବିବାହ ପରେ ଏହି ଫିଲ୍ମରୁ ଦୂରେଇ ଯାଇଥିଲେ

ଆମେ ଆପଣଙ୍କୁ କହିବୁ, ଆୟେଶା ଟାକିଆ ତାଙ୍କର ଆଗାମୀ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ‘ବୋରିଭାଲୀ କା ବ୍ରୁସ୍ ଲି’ର 70 ପ୍ରତିଶତ ସୁଟିଂ ଶେଷ କରିଛନ୍ତି, ଶେଷ ଥର ପାଇଁ ସେ ଆୟେଶା’ ବୋରିଭାଲୀ କା ବ୍ରୁସ୍ ଲି ‘ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରରେ ବଡ ପରଦାରେ ଅଭିନୟ କରିଥିଲେ l ସେ ପରଦାକୁ ଫେରୁଛନ୍ତି l ଫିଲ୍ମ ବିଷୟରେ ଆୟେଶା ଏକ ସାକ୍ଷାତକାରରେ କହିଛନ୍ତି ଯେ ବୋରିଭାଲିଙ୍କ ବ୍ରୁସ୍ ଲି ଫିଲ୍ମର 70 ପ୍ରତିଶତ ସଂପୂର୍ଣ୍ଣ ହୋଇଛି l

ଆପଣଙ୍କୁ ଆମେ ଏମିତି ସ୍ଵାସ୍ଥ୍ୟ ,ବାସ୍ତୁ,ସ୍ପେଶାଲଖବର,ଭାଈରଲ ଖବର, ଓଲିଉଡ,ବଲିଉଡ,ଦୈନନ୍ଦିନ ରାଶିଫଳ, ସାପ୍ତାହିକ,ମାସିକ,ରାଶିଫଳ ସମ୍ଵନ୍ଧୀୟ ଖବର ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ନେଇ ଆସିବୁ l ଆମ ସହ ଯୋଡ଼ି ରହିବା ପାଇଁ ଆମ ପେଜକୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ।ଆମ ତଥ୍ୟ ଭଲ ଲାଗିଲେ ସେୟାର କରନ୍ତୁ ସାଙ୍ଗ ମାନଙ୍କ ସହ ଏବଂ ମତାମତ ଦେବାକୁ ଅନୁରୋଧ,ଜଗନ୍ନାଥଙ୍କ ପାଖରେ ଏତିକି ପାର୍ଥନା ଆପଣଙ୍କୁ ଭଲରେ ରଖନ୍ତୁ ଜୟ ଜଗନ୍ନାଥ ଖବରକୁ ପୁରା ପଢିଥିବାରୁ ଧନ୍ୟବାଦ ଭଲ ଲାଗିଲେ ନିଶ୍ଚୟ ତଳେ ଲାଇକ କରିବେ l

More from ବଲିଉଡMore posts in ବଲିଉଡ »

Be First to Comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.