Press "Enter" to skip to content

ଯଦି ଜୀବନସାଥି କ୍ରୋଧିତ ହୁଏନ୍ତି ତେବେ ଭୁଲରେ ମଧ୍ୟ ଏହିସବୁ କାର୍ଯ୍ୟ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ

ସଂପର୍କରେ ଏହା ଅନେକ ଥର ଦେଖାଯାଏ ଯେ ସାଥୀ ବହୁତ ରାଗିଯାଏ l କେବଳ ଏତିକି ନୁହେଁ, ଅନେକ ଥର ଏହି କ୍ରୋଧ ଏକ ବିଶୃଙ୍ଖଳିତ ରୂପ ନେଇଥାଏ ଏବଂ ଯେଉଁ କାରଣରୁ ବେଳେବେଳେ ଏହା ଆପଣଙ୍କ ସମ୍ପର୍କ ଉପରେ ସିଧାସଳଖ ପ୍ରଭାବ ପକାଇଥାଏ | କିନ୍ତୁ ଆପଣ ଜାଣନ୍ତି କି କିଛି ଜିନିଷ ଅଛି ଯାହାକୁ ଆପଣ ସେହି ସମୟରେ ନିଜ ସାଥୀଙ୍କୁ କହିବା ଉଚିତ୍ ନୁହେଁ l ସଂପର୍କରେ ଏହି ଜିନିଷଗୁଡ଼ିକୁ ଧ୍ୟାନରେ ରଖନ୍ତୁ…।

  • ଯେତେବେଳେ ସେମାନଙ୍କର ସାଥୀମାନେ ସେମାନଙ୍କ ଉପରେ କ୍ରୋଧିତ ହୁଅନ୍ତି, ସେମାନେ ସେମାନଙ୍କର ନିକଟତମ ଲୋକଙ୍କୁ ଏହି କଥା କହିବା ଆରମ୍ଭ କରନ୍ତି | କିନ୍ତୁ ଏପରି କରିବା ଦ୍ୱାରା ମଧ୍ୟ ଆପଣଙ୍କ ସାଥୀ ଆପଣଙ୍କ ଉପରେ କ୍ରୋଧିତ ହୋଇପାରନ୍ତି | ଏହା କରିବା ଠାରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ |
  • ଅନେକ ଲୋକଙ୍କର ଏପରି ଅଭ୍ୟାସ ଅଛି ଯେ ଭୁଲ୍ ହୋଇଥିଲେ ମଧ୍ୟ ସେମାନେ କ୍ଷମା ମାଗନ୍ତି ନାହିଁ | ଏହା ନକରିବା ଦ୍ୱାରା ପ୍ରେମର ସମ୍ପର୍କ ଖରାପ ହୋଇଯାଏ | ତେଣୁ ଯଦି ଆପଣ ଅଜାଣତରେ କିମ୍ବା ଜାଣତରେ ଭୁଲ୍ କରିଛନ୍ତି, ତେବେ ଆପଣ ସାଥୀଙ୍କୁ କ୍ଷମା ମାଗିବା ଉଚିତ୍ l
  • ଯଦି ଆପଣଙ୍କର ସାଥି ଆପଣଙ୍କ ଉପରେ ରାଗିଛନ୍ତି, ଏବଂ ଆପଣ ସେମାନଙ୍କୁ ବାରମ୍ବାର କଲ୍ କରୁଛନ୍ତି କିମ୍ବା ମେସେଜ୍ କରୁଛନ୍ତି l ତେବେ ଆପଣ ଭୁଲ ଦିଗରେ ଗତି କରୁଛନ୍ତି | ଏହା ହୁଏତ ଆପଣଙ୍କୁ ଆପଣଙ୍କ ଉପରେ ଅଧିକ କ୍ରୋଧିତ କରିପାରେ | ସେମାନଙ୍କୁ କିଛି ସମୟ ପାଇଁ ଏକାକୀ ଛାଡି ଦିଆଯିବା ଉଚିତ୍ l

ଆପଣଙ୍କର ସାଥି ଆପଣଙ୍କ ଉପରେ କ୍ରୋଧିତ ହୋଇସାରିଛନ୍ତି l ଏପରି ପରିସ୍ଥିତିରେ, ଆପଣ ସେମାନଙ୍କୁ ପୁରୁଣା ଜିନିଷଗୁଡ଼ିକୁ ମନେ ପକାଇବେ, ତେବେ ଏହା ଆପଣଙ୍କ ସମ୍ପର୍କକୁ ଖରାପ କରିପାରେ l ସମୟ ସହିତ, ତୁମେ ସେହି ପୁରୁଣା ଜିନିଷଗୁଡ଼ିକୁ ଭୁଲି ଆଗକୁ ବଢ଼ିବା ଉଚିତ୍ l

ଆପଣଙ୍କୁ ଆମେ ଏମିତି ସ୍ଵାସ୍ଥ୍ୟ ,ବାସ୍ତୁ,ସ୍ପେଶାଲଖବର,ଭାଈରଲ ଖବର, ଓଲିଉଡ,ବଲିଉଡ,ଦୈନନ୍ଦିନ ରାଶିଫଳ, ସାପ୍ତାହିକ,ମାସିକ,ରାଶିଫଳ ସମ୍ଵନ୍ଧୀୟ ଖବର ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ନେଇ ଆସିବୁ ।ଆମ ସହ ଯୋଡ଼ି ରହିବା ପାଇଁ ଆମ ପେଜକୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ।ଆମ ତଥ୍ୟ ଭଲ ଲାଗିଲେ ସେୟାର କରନ୍ତୁ ସାଙ୍ଗ ମାନଙ୍କ ସହ ଏବଂ ମତାମତ ଦେବାକୁ ଅନୁରୋଧ,ଜଗନ୍ନାଥଙ୍କ ପାଖରେ ଏତିକି ପାର୍ଥନା ଆପଣଙ୍କୁ ଭଲରେ ରଖନ୍ତୁ ଜୟ ଜଗନ୍ନାଥ ଖବରକୁ ପୁରା ପଢିଥିବାରୁ ଧନ୍ୟବାଦ ଭଲ ଲାଗିଲେ ନିଶ୍ଚୟ ତଳେ ଲାଇକ କରିବେ l

More from ସ୍ପେଶାଲ ଖବରMore posts in ସ୍ପେଶାଲ ଖବର »

Be First to Comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.