Press "Enter" to skip to content

ଝିଅମାନେ 20 ବର୍ଷ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଏହି 4 ଟି ଜିନିଷର ବିଶେଷ ଧ୍ୟାନ ନେବା ଉଚିତ୍

ପ୍ରାୟତ ଝିଅମାନଙ୍କ ବୟସ ଅନୁସାରେ ଅନେକ ପରିବର୍ତ୍ତନ ଦେଖାଯାଏ l ଯାହା ମଧ୍ୟରୁ କିଛି ଆମେ ଆଜି ଆପଣଙ୍କୁ କହିବାକୁ ଯାଉଛୁ l ଝିଅମାନଙ୍କର 20 ବର୍ଷର ସମୟ କେବଳ ଦୁନିଆକୁ ଅନୁସନ୍ଧାନ କରିବା ଏବଂ ସେଠାରେ ଜିନିଷ ନେବା l ତୁମର କିଶୋର ବର୍ଷ ସମାପ୍ତ ହୋଇଛି ଏବଂ ତୁମେ 20 ବର୍ଷ ବୟସ ହେବା ମାତ୍ରେ ତୁମେ ଚାପକୁ ଅଧିକ ଦାୟିତ୍ବ ବାନ ଏବଂ ବୟସ୍କ ପରି ଅଧିକ ଅନୁଭବ କରିବ l

  • ତୁମର ଆଗ୍ରହକୁ ଅନୁସରଣ କର ଏବଂ ତୁମର କ୍ୟାରିୟର ଉପରେ ଧ୍ୟାନ ଦିଅ l ଏହା ହେଉଛି ସେହି ସମୟ ଯେଉଁଠାରେ ତୁମେ ପ୍ରକୃତରେ ତୁମର କ୍ୟାରିଅର୍ ଗଠନ କର ଏବଂ ତୁମେ କ’ଣ ହେବାକୁ ଚାହୁଁଛ ଏବଂ ତୁମେ କ’ଣ କରିବ ତାହା ସ୍ଥିର କର l
  • ଆପଣଙ୍କ ସହିତ କିଛି ଗୁଣାତ୍ମକ ସମୟ ବିତାନ୍ତୁ l ଭଲ କରିବା, ତୁମର ଆର୍ଥିକ ପରିଚାଳନା କରିବା ଏବଂ ସ୍ୱାଧୀନ ହେବାର ଛଳନାରେ ନିଜକୁ ହରାଇବା ସହଜ ଅଟେ l
  • ଦୁନିଆକୁ ଏକ୍ସପ୍ଲୋର୍ କରନ୍ତୁ, ନୂତନ ଲୋକଙ୍କୁ ଭେଟନ୍ତୁ ଏବଂ ଆପଣଙ୍କ ଜୀବନକୁ ପୂର୍ଣ୍ଣ ଜୀବନଯାପନ କରନ୍ତୁ l ତେଣୁ ଲାଜ କରିବା ବନ୍ଦ କର ଏବଂ ଯେଉଁଠି ତୁମର ଅସୁରକ୍ଷିତତା କାଳ ତେବେ ସେଠାରୁ ବାହାରି ଯାଅ l
  • ଗ୍ରହଣ କରନ୍ତୁ ଯେ ସମସ୍ତଙ୍କର ନିଜସ୍ୱ ଗତି ଅଛି ଯାହା ସମସ୍ତେ କରୁଥିବା କାର୍ଯ୍ୟଗୁଡିକ ଅନୁସରଣ କରନ୍ତି ନାହିଁ l ବହି ରେ ଲେଖା ଅଛି ଯେ ତୁମର 20 ବର୍ଷ ରେ ଏକ ସଫଳ କ୍ୟାରିୟର ଏବଂ ଏକ ସ୍ନେହପୂର୍ଣ୍ଣ ଜୀବନ ରହିବା ଉଚିତ୍ l

ଆପଣଙ୍କୁ ଆମେ ଏମିତି ସ୍ଵାସ୍ଥ୍ୟ ,ବାସ୍ତୁ,ସ୍ପେଶାଲଖବର,ଭାଈରଲ ଖବର, ଓଲିଉଡ,ବଲିଉଡ,ଦୈନନ୍ଦିନ ରାଶିଫଳ, ସାପ୍ତାହିକ,ମାସିକ,ରାଶିଫଳ ସମ୍ଵନ୍ଧୀୟ ଖବର ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ନେଇ ଆସିବୁ ।ଆମ ସହ ଯୋଡ଼ି ରହିବା ପାଇଁ ଆମ ପେଜକୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ।ଆମ ତଥ୍ୟ ଭଲ ଲାଗିଲେ ସେୟାର କରନ୍ତୁ ସାଙ୍ଗ ମାନଙ୍କ ସହ ଏବଂ ମତାମତ ଦେବାକୁ ଅନୁରୋଧ,ଜଗନ୍ନାଥଙ୍କ ପାଖରେ ଏତିକି ପାର୍ଥନା ଆପଣଙ୍କୁ ଭଲରେ ରଖନ୍ତୁ ଜୟ ଜଗନ୍ନାଥ ଖବରକୁ ପୁରା ପଢିଥିବାରୁ ଧନ୍ୟବାଦ ଭଲ ଲାଗିଲେ ନିଶ୍ଚୟ ତଳେ ଲାଇକ କରିବେ l

More from ନୀତିଶିକ୍ଷାMore posts in ନୀତିଶିକ୍ଷା »

Be First to Comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.