Press "Enter" to skip to content

ଏହି 7 ଟି ଜିନିଷକୁ ଘରେ ରଖିବା ଦାରିଦ୍ର୍ୟର କାରଣ ଅଟେ! ସାବଧାନ

ଆମ ଘରେ କିଛି ଜିନିଷ ରଖିବା ଉଚିତ୍ ନୁହେଁ l ଏହି ଜିନିଷଗୁଡିକ ରଖିବା ଦ୍ୱାରା ନକାରାତ୍ମକ ଶକ୍ତି ବୃଦ୍ଧି ପାଇଥାଏ ଏବଂ ଆପଣଙ୍କୁ ଅନେକ ସମସ୍ୟାର ସମ୍ମୁଖୀନ ହେବାକୁ ପଡିପାରେ l ଏହି ଜିନିଷଗୁଡିକ ରଖିବା ଦ୍ୱାରା, ଦାରିଦ୍ରତା ଘରୁ କେବେବି ଦୂରେଇ ଯାଏ ନାହିଁ ଏବଂ ତୁମର ଜୀବନ ଅଗ୍ରଗତି କରେ ନାହିଁ l

ଅନେକ ଲୋକ ଭଙ୍ଗା ବାସନକୁ ଘରେ ରଖି ବ୍ୟବହାର କରନ୍ତି l ଯାହା ଅପ୍ରାକୃତିକ ପ୍ରଭାବ ଦେଇଥାଏ l ଶାସ୍ତ୍ର ଅନୁଯାୟୀ, ଘରେ ଭଙ୍ଗା ବାସନ ଭାଙ୍ଗିବା ଦ୍ୱାରା ଟଙ୍କା ନଷ୍ଟ ହୋଇଯାଏ କିନ୍ତୁ ଏହାଦ୍ୱାରା ହଠାତ୍ ଘରର ଜଣେ ସଦସ୍ୟ ଅସୁସ୍ଥ ହୋଇପାରନ୍ତି l

ଭଙ୍ଗା ଦର୍ପଣ ରଖିବା ଅତ୍ୟନ୍ତ କ୍ଷତିକାରକ ବୋଲି କୁହାଯାଏ l ଭଙ୍ଗା ଦର୍ପଣ ନକାରାତ୍ମକ ଶକ୍ତିକୁ ସକ୍ରିୟ କରିଥାଏ ଏବଂ ହଠାତ୍ ଅସୁବିଧା ଆପଣଙ୍କ ଉପରେ ଆସିବା ଆରମ୍ଭ କରେ l

ଯଦି ତୁମର ଶଯ୍ୟା ଭାଙ୍ଗିଗଲା ତେବେ ଏହା ତୁମର ବୈବାହିକ ଜୀବନକୁ ପ୍ରଭାବିତ କରେ l ପ୍ରତିଦିନ ସ୍ୱାମୀ-ସ୍ତ୍ରୀଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଝଗଡା ହୁଏ l

ଯଦି ଆପଣଙ୍କ ଘରେ ଏକ ଭଙ୍ଗା ଘଣ୍ଟା ଅଛି, ତେବେ ଆପଣଙ୍କର ସମୟ ବନ୍ଦ ହୋଇଯାଏ | ତୁମେ ଜୀବନରେ ଅଗ୍ରଗତି କରିପାରିବ ନାହିଁ l ତୁମର ଅଗ୍ରଗତି ବନ୍ଦ ହୋଇଯାଏ l

ଯଦି ଘରେ ଭଙ୍ଗା ସୋଫା ଅଛି, ଆଜି ଏହାକୁ ଫୋପାଡି ଦିଅ | ଏକ ଭଙ୍ଗା ସୋଫା ଘରକୁ ମାନସିକ ଚାପ ଆଣିଥାଏ | ଘରେ ଶାନ୍ତି ଏବଂ ଶାନ୍ତି ନାହିଁ l

ମହାଭାରତ ଯୁଦ୍ଧର ଚିତ୍ର, ନଟରାଜ ପ୍ରତିମୂର୍ତ୍ତି, ତାଜମହଲ ଚିତ୍ର, ବୁଡ଼ି ଯାଉଥିବା ଡଙ୍ଗା କିମ୍ବା ଜାହାଜ, ଝରଣା, ବଣୁଆ ଜନ୍ତୁର ଚିତ୍ର ଏବଂ କଣ୍ଟା ଗଛର ଚିତ୍ର ଘରେ ରଖିବା ଉଚିତ ନୁହେଁ l ଏହା କରିବା ଦ୍ୱାରା ଘରର ସଦସ୍ୟମାନଙ୍କର ଖରାପ ପ୍ରଭାବ ପଡିଥାଏ, ସବୁଠାରୁ ଖରାପ ପ୍ରଭାବ ପିଲାମାନଙ୍କ ମନରେ ହୋଇଥାଏ, ପିଲାମାନଙ୍କର ପ୍ରକୃତି କ୍ରୋଧିତ ହୁଏ l

ଦେବୀ କିମ୍ବା ନଷ୍ଟ ହୋଇଯାଇଥିବା ମୂର୍ତ୍ତିଗୁଡ଼ିକର ଚିରିଯାଇଥିବା ପୁରୁଣା ଫଟୋଗୁଡ଼ିକ ମଧ୍ୟ ଅର୍ଥନୈତିକ କ୍ଷତି ଘଟାଏ, ତେଣୁ ସେମାନଙ୍କୁ ଘରେ ରଖିବା ପରିବର୍ତ୍ତେ ଏକ ପବିତ୍ର ନଦୀରେ ଭସାଇଦେବା ଉଚିତ୍ l

ଆପଣଙ୍କୁ ଆମେ ଏମିତି ସ୍ଵାସ୍ଥ୍ୟ ,ବାସ୍ତୁ,ସ୍ପେଶାଲଖବର,ଭାଈରଲ ଖବର, ଓଲିଉଡ,ବଲିଉଡ,ଦୈନନ୍ଦିନ ରାଶିଫଳ, ସାପ୍ତାହିକ,ମାସିକ,ରାଶିଫଳ ସମ୍ଵନ୍ଧୀୟ ଖବର ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ନେଇ ଆସିବୁ ।ଆମ ସହ ଯୋଡ଼ି ରହିବା ପାଇଁ ଆମ ପେଜକୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ।ଆମ ତଥ୍ୟ ଭଲ ଲାଗିଲେ ସେୟାର କରନ୍ତୁ ସାଙ୍ଗ ମାନଙ୍କ ସହ ଏବଂ ମତାମତ ଦେବାକୁ ଅନୁରୋଧ,ଜଗନ୍ନାଥଙ୍କ ପାଖରେ ଏତିକି ପାର୍ଥନା ଆପଣଙ୍କୁ ଭଲରେ ରଖନ୍ତୁ ଜୟ ଜଗନ୍ନାଥ ଖବରକୁ ପୁରା ପଢିଥିବାରୁ ଧନ୍ୟବାଦ ଭଲ ଲାଗିଲେ ନିଶ୍ଚୟ ତଳେ ଲାଇକ କରିବେ l

More from ବାସ୍ତୁ ଶାସ୍ତ୍ରMore posts in ବାସ୍ତୁ ଶାସ୍ତ୍ର »

Be First to Comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.