Press "Enter" to skip to content

ପୁରୁଷ ମାନଙ୍କର କେଉଁ ଚୁମ୍ବନ ନାରୀ କୁ ବେଶୀ ଆକର୍ଷିତ କରେ ଦେଖନ୍ତୁ

ପୁରୁଷ ମାନଙ୍କର କେଉଁ ପ୍ରକାର ଚୁମ୍ବନ ନାରୀ ମାନଙ୍କୁ କରେ ଉତେଜିତ l ପୁରୁଷ ଙ୍କ ନିମନ୍ତେ ନାରୀ ମାନଙ୍କର ସମସ୍ତ ଅଙ୍ଗ କୋମଳ,ସୁନ୍ଦର ଓ ଆକର୍ଷକ l ପୁରୁଷ ନାରୀଙ୍କର ଯେ କୌଣସି ଜାଗାକୁ ଚୁମ୍ବନ କଲେ ହୋଇଥାନ୍ତି ଆନନ୍ଦିତ l

ପୁରୁଷ ମାନେ ନାରୀର ଗାଲ, ବାଳ, ଆଖି, ଲଲାଟ,ଛାତି ସ୍ତନ, ନିତମ୍ବ, ଓଠ,ଜିଭ କୁ ଚୁମ୍ବନ ଦେଲେ ନାରୀ ଉତେଜିତ ହୋଇ ଉଠନ୍ତି l ପୁରୁଷ ମାନେ ଜାଣିରଖିବା ଉଚିତ ଯେ ଅଧିକାଂଶ ନାରୀ କପାଳ, ଅଧର,ସ୍ତନ ରେ ମୃଦୁ ଚୁମ୍ବନ ପସନ୍ଦ କରନ୍ତି l ନାରୀ ଙ୍କୁ ପୁରୁଷ ମାନେ ଆଖି ଓ ବେକ ତଳେ ଚୁମ୍ବନ ଦେଲେ ନାରୀ ଅଧିକ ଉତେଜନା ଲାଭ କରିଥାଏ l

ପୁରୁଷ ମାନେ ନାରୀର ଲବ, ଆଖିପତା, ମୁଣ୍ଡର ଅଗ୍ରଭାଗ କାନପଟି, ହାତ ଅଙ୍ଗୁଳି ର ଟିପ ପାପୁଲି ର ଅଗ୍ରଭାବ ହାତ ର ଉପର ଓ ତଳ, କଟି ର ମଧ୍ୟଭାବ ଜଙ୍ଘ ଆଦି ରେ ଚୁମ୍ବନ ଦେଲେ ଅତ୍ୟନ୍ତ କାମନା ଲାଭ କରେ l ପୁରୁଷ ମାନେ ନାରୀ ମାନଙ୍କ ସ୍ତନ ଚୁମ୍ବନ କରିବା ଦ୍ୱାରା ଅଧିକାଂଶ ନାରୀ ବହୁତ ଉତେଜିତ ହୋଇ ଉଠନ୍ତି l ନାରୀ ର ଯେ କୌଣସି ଅଙ୍ଗକୁ ଚୁମ୍ବନ କରା ଯାଇ ପାରେ l

ସଂକୋଚ ଶାଳୀ ଲଜ୍ୟାଶାଳୀ ନାରୀର ଓଠ ହୋଇଥାଏ l ମୁଖରେ ମୃଦଳ ଚୁମ୍ବନ ତାଙ୍କୁ ଅଧିକ ପ୍ରଭାବ ପକେଇଥାଏ l ପୁରୁଷ ମାନେ ଜାଣି ରଖିବା ଉଚିତ ଯେ କାମତୁଣ୍ଡ ଓ ପ୍ରଚଣ୍ଡ ବେଗତୁରା ନାରୀ ଗୁପ୍ତାଅଙ୍ଗ ଚୁମ୍ବନ ମଧ୍ୟରେ ପସନ୍ଦ କରିଥାନ୍ତି l ପୁରୁଷ ଓ ନାରୀ ମାନେ ଯେତେବେଳେ ପରସ୍ପର ଓଠକୁ ଚୁମ୍ବନ କରନ୍ତି ତାହାକୁ ସମ ଚୁମ୍ବନ କୁହାଯାଏ

ଆପଣଙ୍କୁ ଆମେ ଏମିତି ସ୍ଵାସ୍ଥ୍ୟ ,ବାସ୍ତୁ,ସ୍ପେଶାଲଖବର,ଭାଈରଲ ଖବର, ଓଲିଉଡ,ବଲିଉଡ,ଦୈନନ୍ଦିନ ରାଶିଫଳ, ସାପ୍ତାହିକ,ମାସିକ,ରାଶିଫଳ ସମ୍ଵନ୍ଧୀୟ ଖବର ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ନେଇ ଆସିବୁ ।ଆମ ସହ ଯୋଡ଼ି ରହିବା ପାଇଁ ଆମ ପେଜକୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ।ଆମ ତଥ୍ୟ ଭଲ ଲାଗିଲେ ସେୟାର କରନ୍ତୁ ସାଙ୍ଗ ମାନଙ୍କ ସହ ଏବଂ ମତାମତ ଦେବାକୁ ଅନୁରୋଧ,ଜଗନ୍ନାଥଙ୍କ ପାଖରେ ଏତିକି ପାର୍ଥନା ଆପଣଙ୍କୁ ଭଲରେ ରଖନ୍ତୁ ଜୟ ଜଗନ୍ନାଥ ଖବରକୁ ପୁରା ପଢିଥିବାରୁ ଧନ୍ୟବାଦ ଭଲ ଲାଗିଲେ ନିଶ୍ଚୟ ତଳେ ଲାଇକ କରିବେ।

More from ସ୍ପେଶାଲ ଖବରMore posts in ସ୍ପେଶାଲ ଖବର »

Be First to Comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.