Press "Enter" to skip to content

IPL ପ୍ରେମୀ ଙ୍କ ପାଇଁ ଦୁଃଖ ଖବର ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଲା ଦିଲ୍ଲୀ ହାଇକୋର୍ଟ ଙ୍କ ନିର୍ଦେଶ

ହାଇକୋର୍ଟରେ ଓକିଲ କରଣ ସିଂ ଥୁକ୍ରାଲ ତଥା ସାମାଜିକ କାର୍ଯ୍ୟକର୍ତ୍ତା ଇନ୍ଦର ମୋହନ ସିଂଙ୍କ ଜନସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଉପରେ ଆଇପିଏଲ 2021 କାହିଁକି ପ୍ରାଥମିକତା ଦିଆଯାଉଛି ତାହାର ତଦନ୍ତ ଦାବି କରାଯାଇଛି l

ତୁରନ୍ତ ଆଇପିଏଲ୍ 2021 ବନ୍ଦ କରିବାକୁ ବିସିସିଆଇ (ବୋର୍ଡ ଅଫ୍ କଣ୍ଟ୍ରୋଲ୍ ଫର୍ କ୍ରିକେଟ୍ ଇନ୍ ଇଣ୍ଡିଆ) ଏବଂ DDCA (ଦିଲ୍ଲୀ ଏବଂ ଜିଲ୍ଲା କ୍ରିକେଟ୍ ଆସୋସିଏସନ୍) କୁ ନିର୍ଦ୍ଦେଶ ଦେବାକୁ କେନ୍ଦ୍ରରେ କୁହାଯାଇଛି l

ଆବେଦନକାରୀ ଥୁକ୍ରାଲ ଜଣେ ଅଭ୍ୟାସକାରୀ ଆଡଭୋକେଟ ଏବଂ ବର୍ତ୍ତମାନ କୋ-ଭିଡ -19 ରେ ପୀଡିତ ଅଛନ୍ତି ଏବଂ ସହରର ଅବସ୍ଥା ଏବଂ ଚିକିତ୍ସା ବ୍ୟବସ୍ଥାର ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ବିଫଳତା ଯୋଗୁଁ ସେ ବିବ୍ରତ ହୋଇଛନ୍ତି l

ଗୋଟିଏ ପଟେ ଡାକ୍ତରଖାନା ଶଯ୍ୟା ଅଭାବରୁ ଲୋକମାନେ ମରୁଛନ୍ତି ଏବଂ ନିଜ ପ୍ରିୟଜନଙ୍କୁ ଶବଦାହ କରିବା ପାଇଁ ଧାଡିରେ ଅପେକ୍ଷା କରିଥିବାବେଳେ ଅନ୍ୟ ପଟେ ଏହାର ଉତ୍କୃଷ୍ଟ ବ୍ୟବହାରରେ ଉତ୍ସ ପ୍ରୟୋଗ କରିବା ପରିବର୍ତ୍ତେ ଉତ୍ତରଦାତା (ମାନେ) ଏହାକୁ ଅନୁଭବ କରିଛନ୍ତି ଆଗକୁ ବଢ଼ିବା ଏବଂ ଆଇପିଏଲର ଆଚରଣକୁ ସମର୍ଥନ କରିବା ଉପଯୁକ୍ତ ନୁହେଁ ବୋଲି ଥୁକ୍ରାଲ ତାଙ୍କ ଆବେଦନରେ କହିଛନ୍ତି

ସୋମବାର ଆଇପିଏଲ୍ 2021 ରେ କୋଲକାତା ନାଇଟ୍ ରାଇଡର୍ସ (କେକେଆର୍) ଏବଂ ରୟାଲ ଚ୍ୟାଲେଞ୍ଜର୍ସ ବାଙ୍ଗାଲୋର (ଆରସିବି) ମଧ୍ୟରେ ସୋମବାର ରାତିରେ ଖେଳାଯିବାକୁ ଥିବା ମ୍ୟାଚକୁ ସ୍ଥଗିତ ରଖାଯାଇଛି l

ଦୁଇ କେକେଆର୍ ଖେଳାଳି – ବରୁଣ ଚକ୍ରବର୍ତ୍ତୀ ଏବଂ ସନ୍ଦୀପ ୱାରିଅର୍ କୋଭିଡ୍ -19 କେକେଆର୍ ଖେଳାଳିଙ୍କ ପାଇଁ ଦୈନିକ ପରୀକ୍ଷଣ କରିବା ପାଇଁ ସକରାତ୍ମକ ପରୀକ୍ଷା କରିବା ପରେ ଏହି ବିକାଶ ଘଟିଛି l

ଆବେଦନପତ୍ରରେ ଦର୍ଶାଯାଇଛି ଯେ ମାଣ୍ଡାମସ୍ କିମ୍ବା ଅନ୍ୟ କୌଣସି ଉପଯୁକ୍ତ ଲେଖା, ନିର୍ଦ୍ଦେଶ କିମ୍ବା ନିର୍ଦ୍ଦେଶନାମା ଉତ୍ତରଦାତାଙ୍କୁ ନିର୍ଦ୍ଦେଶ ଦେଇଥାଏ ଯେ ଜନସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଉପରେ ଆଇପିଏଲ୍ କାହିଁକି ପ୍ରାଥମିକତା ଦିଆଯାଉଛି…?

ପିଟିସନର ଉତ୍ତରଦାତା କିଏ?

  1. ଭାରତ ସରକାର
  2. ତାମିଲନାଡୁ ସୋସାଇଟିସ୍ ରେଜିଷ୍ଟ୍ରେସନ୍ ଆକ୍ଟ, 1975 ଅନୁଯାୟୀ ପଞ୍ଜୀକୃତ ଏକ ସମାଜ ବୋର୍ଡ ଅଫ୍ କଣ୍ଟ୍ରୋଲ୍ ଫର୍ ଇଣ୍ଡିଆ (ବିସିସିଆଇ) 2007 ରେ ଆଇପିଏଲ୍ ପ୍ରତିଷ୍ଠା କରିଥିଲା।
  3. ଆଇପିଏଲ୍ ପରିଚାଳନା ପରିଷଦ |
  4. ଦିଲ୍ଲୀ ଏବଂ ଜିଲ୍ଲା କ୍ରିକେଟ୍ ଆସୋସିଏସନ୍ |
  5. ଦିଲ୍ଲୀର ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ

KKR, CSK କ୍ୟାମ୍ପରେ C-OVID-19 ମାମଲା ପରେ, ବିସିସିଆଇ ଆଇପିଏଲ୍ 2021 ର ଅବଶିଷ୍ଟ ମ୍ୟାଚ୍ (୨ୟ ଲେଗ୍, ପ୍ଲେ ଅଫ୍) ପାଇଁ ବିପଦକୁ କମ୍ କରିବାକୁ ଲକ୍ଷ୍ୟ ରଖିଛି l

ଯଦି ଯୋଜନା କାର୍ଯ୍ୟକାରୀ ହୁଏ, ତେବେ ଲିଗ୍ ଶେଷରେ ମୁମ୍ବାଇକୁ ସ୍ଥାନାନ୍ତରିତ ହୋଇପାରେ l ସପ୍ତାହ ଏକାଧିକ ଡବଲ୍ ହେଡର୍ ସହିତ ପରିବର୍ତ୍ତନଗୁଡ଼ିକ IPL 2021 କାର୍ଯ୍ୟସୂଚୀରେ ସାମାନ୍ୟ ପରିବର୍ତ୍ତନ ଆଣିପାରେ l

ଆପଣଙ୍କୁ ଆମେ ଏମିତି ସ୍ଵାସ୍ଥ୍ୟ ,ବାସ୍ତୁ,ସ୍ପେଶାଲଖବର,ଭାଈରଲ ଖବର, ଓଲିଉଡ,ବଲିଉଡ,ଦୈନନ୍ଦିନ ରାଶିଫଳ, ସାପ୍ତାହିକ,ମାସିକ,ରାଶିଫଳ ସମ୍ଵନ୍ଧୀୟ ଖବର ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ନେଇ ଆସିବୁ l ଆମ ସହ ଯୋଡ଼ି ରହିବା ପାଇଁ ଆମ ପେଜକୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ।ଆମ ତଥ୍ୟ ଭଲ ଲାଗିଲେ ସେୟାର କରନ୍ତୁ ସାଙ୍ଗ ମାନଙ୍କ ସହ ଏବଂ ମତାମତ ଦେବାକୁ ଅନୁରୋଧ,ଜଗନ୍ନାଥଙ୍କ ପାଖରେ ଏତିକି ପାର୍ଥନା ଆପଣଙ୍କୁ ଭଲରେ ରଖନ୍ତୁ ଜୟ ଜଗନ୍ନାଥ ଖବରକୁ ପୁରା ପଢିଥିବାରୁ ଧନ୍ୟବାଦ ଭଲ ଲାଗିଲେ ନିଶ୍ଚୟ ତଳେ ଲାଇକ କରିବେ l

Be First to Comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.