Press "Enter" to skip to content

ଶନି ଦେବ ଏହି 7 ଜଣଙ୍କ ଉପରେ ନିଜର ବକ୍ର ଦୃଷ୍ଟି ରଖିଛନ୍ତି, ଜାଣନ୍ତୁ ଶାନୀଙ୍କ ଦଣ୍ଡ କାହାକୁ ଭୋଗିବାକୁ ପଡିବ

ଶନିଦେବଙ୍କୁ ନ୍ୟାୟର ଭଗବାନ କୁହାଯାଏ ଶନିଦେବ ସର୍ବଦା ମନୁଷ୍ୟକୁ ତାଙ୍କର କର୍ମ ଅନୁସାରେ ଫଳ ଦିଅନ୍ତି l ଏହି ଦୁନିଆରେ ବହୁତ ଲୋକ ଅଛନ୍ତି ଯେଉଁମାନେ ଶନିଙ୍କ କ୍ରୋଧର ସାମ୍ନା କରିବାକୁ ପଡେ କିନ୍ତୁ ଏହା ନୁହେଁ ଯେ ଶନି ଦେବ ସର୍ବଦା ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ଉପରେ କ୍ରୋଧ କରନ୍ତି l

ଶନିଦେବ ଯଦି ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ସହିତ ଖୁସି ହୁଅନ୍ତି ତେବେ ସେହି ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ଜୀବନର ସମସ୍ତ ଅସୁବିଧା ଦୂର ହୁଏ l ବିଶ୍ୱାସ କରାଯାଏ ଯେ ଯଦି ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତି ହନୁମାନ ଙ୍କ ପ୍ରତି ଭକ୍ତି କରନ୍ତି, ତେବେ ଶନି ତାଙ୍କ ଉପରେ ପଡ଼ନ୍ତି ନାହିଁ l ଶନିଦେବ ହନୁମାନ ଜିଙ୍କ ସାମ୍ନାରେ ଆଦୌ ଗତି କରନ୍ତି ନାହିଁ l ଶନିଦେବ ହନୁମାନ ଙ୍କୁ ପ୍ରତିଶୃତି ଦେଇଥିଲେ ଯେ ସେ ହନୁମାନ ଭକ୍ତମାନଙ୍କୁ ସର୍ବଦା କ୍ଷମା କରିବେ l

ଧାର୍ମିକ ବିଶ୍ୱାସ ଅନୁଯାୟୀ, ଯଦି ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତିର ଆଚରଣ ଭଲ, ତେବେ ଶନିଙ୍କ ରାଗ ପରେ ସେହି ବ୍ୟକ୍ତିର ଜୀବନ ସଠିକ୍ ଭାବରେ ବିତାଇଥାଏ l ମଣିଷର କାର୍ଯ୍ୟ ଆଧାରରେ ଶନି ଦେବ ନିର୍ଣ୍ଣୟ କରନ୍ତି ଯେ ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ ଖୁସି କରିବେ କି ନାହିଁ? ଆଜି, ଆମେ ଆପଣଙ୍କୁ ଏହି ଆର୍ଟିକିଲ୍ ମାଧ୍ୟମରେ ଏହିପରି କିଛି ଲୋକଙ୍କ ବିଷୟରେ ସୂଚନା ଦେବାକୁ ଯାଉଛୁ, ଯଦି ସେମାନଙ୍କ ଦ୍ୱାରା କିଛି କାମ କରାଯାଇଥାଏ, ତେବେ ଏପରି ପରିସ୍ଥିତିରେ ଆମେ ଶନି ଦେବଙ୍କ କ୍ରୋଧର ସମ୍ମୁଖୀନ ହେବୁ l ଯେଉଁମାନେ ନିମ୍ନଲିଖିତ କାର୍ଯ୍ୟ କରନ୍ତି ନାହିଁ, ସେମାନେ ଶନି ଦେବଙ୍କ କୃପା ପାଆନ୍ତି l

ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା କେଉଁ ଲୋକମାନେ ଶାନିଦେବଙ୍କୁ ତାଙ୍କ ବକ୍ର ଆଖିରେ ରଖିଛନ୍ତି :-

ଯଦି କୌଣସି ବ୍ୟକ୍ତି ଋଣ ବ୍ୟବସାୟ କରନ୍ତି ତେବେ ତାଙ୍କୁ ଦିନେ ଶନିଙ୍କ ବକ୍ର ଦୃଷ୍ଟିକୋଣର ସାମ୍ନା କରିବାକୁ ପଡିବ l ଯଦି ଶନି ସେମାନଙ୍କ ଉପରେ ଏକ ଆଖି ପକାନ୍ତି, ତେବେ ସେହି ବ୍ୟକ୍ତିର ବିନାଶର ସମୟ ଆରମ୍ଭ ହେବ l

ଯଦି ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତି ତାଙ୍କ ପତ୍ନୀ ବ୍ୟତୀତ ଅନ୍ୟ ଜଣେ ମହିଳାଙ୍କ ସହ ଜଡିତ ତେବେ ଏପରି ପରିସ୍ଥିତିରେ, ଦିନେ ଶନି ଦେବଙ୍କର ଏକ ନିର୍ଦ୍ଦିଷ୍ଟ ଦର୍ଶନ ସେହି ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ଉପରେ ପଡ଼େ, ଯେଉଁ କାରଣରୁ ଜୀବନରେ ଅନେକ ସମସ୍ୟା ଉପୁଜେ l

ଯଦି ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତି ଜୁଆ ଖେଳ ଖେଳନ୍ତି, ତେବେ ଶନିଙ୍କ ଜୀବନରେ ତାଙ୍କ ପାଇଁ ପରିବାର ଲୋକେ ଘଟଣା କିମ୍ବା ଦୁର୍ଘଟଣାର ଶିକାର ହେବାର ଦେଖାଯାଏ l

ଯେଉଁମାନେ ଧର୍ମ, ଦେବତା, ଗୁରୁ, ପିତା ଏବଂ ମନ୍ଦିରକୁ ଅପମାନ କରନ୍ତି ଏବଂ ସେମାନଙ୍କୁ ଯେକୌଣସି ପ୍ରକାରେ ପରିହାସ କରନ୍ତି ସେମାନଙ୍କୁ ଶନି ଦେବଙ୍କ ଦଣ୍ଡର ସମ୍ମୁଖୀନ ହେବାକୁ ପଡିବ

ଏହା ବ୍ୟତୀତ ସାପ, କୁକୁର, କାଉ, ଲୋକଙ୍କୁ ନିର୍ଯାତନା ଦେବା ଇତ୍ୟାଦି ଲୋକଙ୍କୁ ଶନିଙ୍କ କ୍ରୋଧ ଦେଇ ଯିବାକୁ ପଡିବ…

ଆପଣଙ୍କୁ ଆମେ ଏମିତି ସ୍ଵାସ୍ଥ୍ୟ ,ବାସ୍ତୁ,ସ୍ପେଶାଲଖବର,ଭାଈରଲ ଖବର, ଓଲିଉଡ,ବଲିଉଡ,ଦୈନନ୍ଦିନ ରାଶିଫଳ, ସାପ୍ତାହିକ,ମାସିକ,ରାଶିଫଳ ସମ୍ଵନ୍ଧୀୟ ଖବର ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ନେଇ ଆସିବୁ l ଆମ ସହ ଯୋଡ଼ି ରହିବା ପାଇଁ ଆମ ପେଜକୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ।ଆମ ତଥ୍ୟ ଭଲ ଲାଗିଲେ ସେୟାର କରନ୍ତୁ ସାଙ୍ଗ ମାନଙ୍କ ସହ ଏବଂ ମତାମତ ଦେବାକୁ ଅନୁରୋଧ,ଜଗନ୍ନାଥଙ୍କ ପାଖରେ ଏତିକି ପାର୍ଥନା ଆପଣଙ୍କୁ ଭଲରେ ରଖନ୍ତୁ ଜୟ ଜଗନ୍ନାଥ ଖବରକୁ ପୁରା ପଢିଥିବାରୁ ଧନ୍ୟବାଦ ଭଲ ଲାଗିଲେ ନିଶ୍ଚୟ ତଳେ ଲାଇକ କରିବେ l

More from ଆଧ୍ୟାତ୍ମିକMore posts in ଆଧ୍ୟାତ୍ମିକ »

Be First to Comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.