Press "Enter" to skip to content

71 ବର୍ଷିୟ ପୁରୁଷଙ୍କ ଝିଅ ଦ୍ୱିତୀୟ ବିବାହ କରେଇଲେ ପତ୍ନୀ 5 ବର୍ଷ ପୂର୍ବରୁ ଚାଲିଯାଇଥିଲେ ଆରପାରିକୁ

ଅନ୍ୟାନ୍ୟ ଖବର ଇଣ୍ଟରନେଟର ହେଡଲାଇନର ଏକ ଅଂଶ ହୋଇ ରହିଛି, ବର୍ତ୍ତମାନ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଜଣେ ବୃଦ୍ଧ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ପୁନବିବାହ ବିଷୟରେ ଅନେକ ଆଲୋଚନା ହେଉଛି l ବାସ୍ତବରେ, ତାଙ୍କ ପତ୍ନୀ ଯିଏ ଦ୍ୱିତୀୟ ଥର ଜୀବନସାଥୀ ହୋଇଥିଲେ, ସେ ମଧ୍ୟ ଜଣେ ବିଧବା l ବିଶେଷ କଥା ହେଉଛି ଏହି ଫଟୋ ଟ୍ୱିଟରରେ 71 ବର୍ଷ ବୟସ୍କା ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ଝିଅ ଦ୍ୱାରା ପୋଷ୍ଟ କରାଯାଇଛି l ଏହି ଅନନ୍ୟ ଘଟଣାରେ ଲୋକଙ୍କ ବିଭିନ୍ନ ପ୍ରତିକ୍ରିୟା ଦେଖାଯାଉଛି l

ଆସନ୍ତୁ ଆପଣଙ୍କୁ କହିବା ଯେ 71 ବର୍ଷ ବୟସ୍କ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ଦ୍ୱିତୀୟ ବିବାହର ହୃଦୟସ୍ପର୍ଶୀ ଫଟୋ ବ୍ୟବହାରକାରୀଙ୍କ ହୃଦୟକୁ ଖୁସି କରେ l ଏହି ଫଟୋ ଟ୍ୱିଟରରେ ସେହି ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ଝିଅ ବ୍ୟତୀତ ଅନ୍ୟ କେହି ପୋଷ୍ଟ କରିନାହାଁନ୍ତି l

ବ୍ୟକ୍ତିର ପ୍ରଥମ ପତ୍ନୀଙ୍କର ପାଞ୍ଚ ବର୍ଷ ପୂର୍ବେ ମୃ-ତ୍ୟୁ ଘଟିଛି ଏବଂ ସେବେଠାରୁ ସେମାନେ ଏକାକୀ ଜୀବନ ବିତାଉଥିଲେ। ଉକ୍ତ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ଝିଅ ଆଦିତି ନବ ବିବାହିତ ଦମ୍ପତିଙ୍କ ମୁହଁ ମାସ୍କ ପିନ୍ଧି ଏବଂ ଭର୍ମାଲା ପିନ୍ଧିଥିବାର ଫଟୋ ପୋଷ୍ଟ କରିଛନ୍ତି l

ବାସ୍ତବରେ ଝିଅ ଫଟୋ ପୋଷ୍ଟ କରି ଲେଖିଛନ୍ତି, “ଏହା ମୋର 71 ବର୍ଷର ବାପା, 5 ବର୍ଷ ଏକୁଟିଆ ରହିବା ପରେ ପୁଣି ବିବାହ କରିଛନ୍ତି ଏବଂ ଅନ୍ୟ ଜଣେ ବିଧବା ସହିତ l

ମୁଁ ସବୁବେଳେ ଚାହୁଁଥିଲି ଯେ ସେମାନେ ଦ୍ୱିତୀୟ ବିବାହ କରନ୍ତୁ କାରଣ କେହି ଏକୁଟିଆ ରହିବାକୁ ଯୋଗ୍ୟ ନୁହନ୍ତି” ସେ ଆହୁରି ମଧ୍ୟ କହିଛନ୍ତି ଯେ ଏହି ମାମଲା ସରଳ ନୁହେଁ କିନ୍ତୁ ଜଟିଳ ରହିଛି l ଦ୍ୱିତୀୟ ବିବାହ ପାଇଁ ଭାରତରେ କୌଣସି ପ୍ରତ୍ୟକ୍ଷ ନିୟମ ନାହିଁ l ସମାଜ ଉଭୟକୁ ଗ୍ରହଣ କରିବ କି ନାହିଁ ଆମେ ଜାଣୁ ନାହିଁ l

ଦୁହେଁ ପରସ୍ପର ପାଇଁ ଠିକ୍ ହେବେ କି ନାହିଁ ଆମେ ଏପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଜାଣିନାହୁଁ l ସେଠାରେ ପୋଷ୍ଟ ହେବା ପରେ ଚିତ୍ରଟି ଭାଇରାଲ ହେବାରେ ଲାଗିଛି ଏବଂ ଏହା ହଜାର ହଜାର ଲାଇକ୍ ପାଇଛି l ସୋସିଆଲ ମିଡିଆ ବ୍ୟବହାରକାରୀମାନେ ନବ ବିବାହିତ ଦମ୍ପତିଙ୍କୁ ସେମାନଙ୍କର ପ୍ରେମ ଦେଉଛନ୍ତି l ଜଣେ ଉପଭୋକ୍ତା କହିଛନ୍ତି, ମୁଁ ଖୁସି ଯେ ତୁମ ବାପା ପୁଣି ବିବାହ କରିଛନ୍ତି l

ମୁଁ ବିଶ୍ୱାସ କରେ ପ୍ରତ୍ୟେକ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କର ଜୀବନ ବଞ୍ଚିବାର ଅଧିକାର ଅଛି l କିଏ ଲୋକମାନଙ୍କ ବିଷୟରେ ଚିନ୍ତା କରେ, କିନ୍ତୁ ସେମାନେ ପରସ୍ପରକୁ ଗ୍ରହଣ କରିବାକୁ ପଡିବ କାରଣ ସେମାନେ ଅନ୍ୟକୁ ବିବାହ କରିବାକୁ ରାଜି ହୋଇଛନ୍ତି l ଲୋକମାନେ ପରସ୍ପରକୁ ସାହାଯ୍ୟ କରିବାକୁ ପଡିବ l

ଅବଶ୍ୟ, ଅନ୍ୟ ଜଣେ ଉପଭୋକ୍ତା ଏହିପରି କିଛି ପ୍ରକାଶ କରିଥିଲେ, “ବୃଦ୍ଧାବସ୍ଥା ଯନ୍ତ୍ରଣା ଦିଏ ସାଥୀକୁ ବୁଝି ନ ପାରିଲେ ଏହା ଭୟଙ୍କର ହୋଇପାରେ l ତୁମର ପିତାଙ୍କର ଯତ୍ନ ନିଅ l ସେମାନେ ତଥାପି ତୁମର ପ୍ରେମ ଏବଂ ସମର୍ଥନ ଆବଶ୍ୟକ କରିବେ ଏବଂ ମୋର ପିତାମାତା 65 ବର୍ଷ ଧରି ବିବାହ କରିଛନ୍ତି l ଦୁହେଁ ସବୁବେଳେ ପରସ୍ପର ପାଇଁ ରୁହନ୍ତି ସେମାନଙ୍କୁ ଅଲଗା କରାଯାଇପାରିବ ନାହିଁ l

ଆପଣଙ୍କୁ ଆମେ ଏମିତି ସ୍ଵାସ୍ଥ୍ୟ ,ବାସ୍ତୁ,ସ୍ପେଶାଲଖବର,ଭାଈରଲ ଖବର, ଓଲିଉଡ,ବଲିଉଡ,ଦୈନନ୍ଦିନ ରାଶିଫଳ, ସାପ୍ତାହିକ,ମାସିକ,ରାଶିଫଳ ସମ୍ଵନ୍ଧୀୟ ଖବର ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ନେଇ ଆସିବୁ l ଆମ ସହ ଯୋଡ଼ି ରହିବା ପାଇଁ ଆମ ପେଜକୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ।ଆମ ତଥ୍ୟ ଭଲ ଲାଗିଲେ ସେୟାର କରନ୍ତୁ ସାଙ୍ଗ ମାନଙ୍କ ସହ ଏବଂ ମତାମତ ଦେବାକୁ ଅନୁରୋଧ,ଜଗନ୍ନାଥଙ୍କ ପାଖରେ ଏତିକି ପାର୍ଥନା ଆପଣଙ୍କୁ ଭଲରେ ରଖନ୍ତୁ ଜୟ ଜଗନ୍ନାଥ ଖବରକୁ ପୁରା ପଢିଥିବାରୁ ଧନ୍ୟବାଦ ଭଲ ଲାଗିଲେ ନିଶ୍ଚୟ ତଳେ ଲାଇକ କରିବେ l

More from ଭାଇରଲ ଖବରMore posts in ଭାଇରଲ ଖବର »

Be First to Comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.