Press "Enter" to skip to content

ବଲିଉଡର 7 ଖାନ ଯିଏ ହିନ୍ଦୁ ଧର୍ମର ଝିଅମାନଙ୍କୁ ସେମାନଙ୍କର ସ୍ତ୍ରୀ କରିଛନ୍ତି କିଏ କିଏ ଜାଣନ୍ତୁ

କୁହାଯାଏ ଯେ ଏହି ଦୁନିଆରେ ପ୍ରେମଠାରୁ ବଡ଼ କିଛି ନାହିଁ ଏବଂ ଯେତେବେଳେ ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତି କାହାକୁ ଭଲ ପାଆନ୍ତି, ସେତେବେଳେ ସେ କେବଳ ନିଜ ପ୍ରେମରେ ସମଗ୍ର ଦୁନିଆର ସୁଖ ଦେଖନ୍ତି ଏବଂ ଯେତେବେଳେ କେହି ପ୍ରକୃତରେ କାହାକୁ ଭଲ ପାଆନ୍ତି, ସେତେବେଳେ ସେ ତାଙ୍କ ସହିତ ଥାଆନ୍ତି l

ବୟସ, ଜାତି, ଧର୍ମ, ରୂପ, ଇତ୍ୟାଦି ଦେଖେ, କିନ୍ତୁ ପୂର୍ଣ୍ଣ ଉତ୍ସର୍ଗୀକୃତ ସହିତ, ଆମର ପ୍ରେମ ସେମାନଙ୍କ ଜୀବନକୁ ସବୁଦିନ ପାଇଁ ସେମାନଙ୍କ ଜୀବନରେ ପରିଣତ କରିବାକୁ ଲାଗେ l ଯଦିଓ ଆମ ସମାଜ ପ୍ରେମର ସମ୍ପର୍କକୁ ଏକ ଭିନ୍ନ ଦୃଷ୍ଟିକୋଣରୁ ଦେଖେ ଏବଂ ଏହା ସେମାନଙ୍କ ପାଇଁ ବହୁତ କଷ୍ଟକର l ଯେଉଁମାନେ ଭଲ ପାଆନ୍ତି ସେମାନଙ୍କୁ ମଧ୍ୟ ସାମ୍ନା କରିବାକୁ ପଡିବ l

କିନ୍ତୁ ଯେତେବେଳେ ପ୍ରେମ ସତ୍ୟ ହୁଏ ସେତେବେଳେ ଲୋକମାନେ ନିଜ ପ୍ରେମ ହାସଲ କରିବା ପାଇଁ କୌଣସି ସୀମା ଅତିକ୍ରମ କରିବାକୁ ସାହସ କରନ୍ତି ଏବଂ ଆଜି ଆମେ ଆପଣଙ୍କୁ ଏଠାରେ ବଲିଉଡର ଏପରି କିଛି ତାରକାଙ୍କ ବିଷୟରେ କହିବାକୁ ଯାଉଛୁ, ଯେଉଁମାନେ ସେମାନଙ୍କର ପ୍ରେମକୁ ଉପଭୋଗ କରିଛନ୍ତି, ଏହା କରିବା ପାଇଁ ତାଙ୍କ ଧର୍ମକୁ ଅନୁମତି ଦିଆଯାଇନଥିଲା ଏବଂ ବିଏସ୍ ତାଙ୍କ ପ୍ରେମକୁ ନିଜର କରିଥିଲେ l

ହଁ, ଆଜି ଆମେ ଆପଣଙ୍କୁ ବଲିଉଡର ଏଭଳି “ଖାନ” ବିଷୟରେ କହିବାକୁ ଯାଉଛୁ, ମୁସଲମାନ ହୋଇଥିଲେ ମଧ୍ୟ ସେ ହିନ୍ଦୁ ଝିଅମାନଙ୍କୁ ହୃଦୟ ଦେଇଥିଲେ ଏବଂ ସେମାନଙ୍କର ପ୍ରେମ ଏତେ ସତ୍ୟ ଥିଲା ଯେ ସେମାନେ କେବଳ ସେମାନଙ୍କୁ ଭଲ ପାଉନାହାଁନ୍ତି ବରଂ ସେମାନଙ୍କୁ ଜୀବନ ସାଥୀ ଭାବରେ ମଧ୍ୟ ଗ୍ରହଣ କରିଥିଲେ l ତେଣୁ, ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା ଏହି ତାଲିକାରେ କିଏ ଅନ୍ତର୍ଭୂକ୍ତ ହୋଇଛି l

ଶାହାରୁଖ ଖାନ ଏବଂ ଗୌରୀ :- ବଲିଉଡର କିଙ୍ଗ ଖାନର ଶାହରୁକ ଖାନ ଜଣେ ହିନ୍ଦୁ ପରିବାରର ଗୌରୀ ଖିବରଙ୍କୁ ବିବାହ କରିଛନ୍ତି ତଥାପି ଶାହାରୁଖ ଖାନ ଅନେକ ଅସୁବିଧାର ସମ୍ମୁଖୀନ ହେବା ପରେ ଗୌରୀଙ୍କୁ ତାଙ୍କ ଜୀବନ ସାଥୀ ଭାବରେ ବାଛିଥିଲେ ଏବଂ ଆଜି ସେମାନଙ୍କ ଦମ୍ପତି ବଲିଉଡର ସର୍ବୋତ୍ତମ ରୋମାଣ୍ଟିକ ଦମ୍ପତିଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଅଛନ୍ତି ଏବଂ ସେମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ବହୁତ ପ୍ରେମ ଅଛି l

ଆମୀର ଖାନ ଏବଂ ରେନା ଦତ୍ତା କିରଣ ରୋୱେ :- ଏହି ତାଲିକାରେ ଆମୀର ଖାନଙ୍କ ନାମ ମଧ୍ୟ ଅନ୍ତର୍ଭୁକ୍ତ ହୋଇଛି, କୁହନ୍ତୁ ଯେ ଆମୀର ଖାନ ପ୍ରଥମେ ହିନ୍ଦୁ ଝିଅ ରେନା ଦତ୍ତଙ୍କୁ ବିବାହ କରିଥିଲେ, କିନ୍ତୁ ପରେ ସେମାନଙ୍କ ସମ୍ପର୍କରେ କିଛି ଖରାପ ସମ୍ପର୍କ ରହିଥିଲା ​​ଏବଂ 2002 ମସିହାରେ ଦୁହେଁ ଅଲଗା ହୋଇଥିଲେ ଏବଂ ପରେ ଆମୀର ଖାନ କିରଣ ରାଓଙ୍କୁ ବିବାହ କରିଥିଲେ ସେ ଏକ ହିନ୍ଦୁ ପରିବାରର ଏବଂ ଆଜି ତାଙ୍କର ଆଜାଦ ରାଓ ଖାନ ନାମକ ଏକ ପୁତ୍ର ଅଛି l

ଅରବାଜ ଖାନ ଏବଂ ମଲାଇକା ଆରୋରା :- 1998 ରେ ଅରବାଜ ଖାନ ଏବଂ ମଲାଇକା ଆରୋରାଙ୍କର ମଧ୍ୟ ଏକ ପ୍ରସିଦ୍ଧ ସମ୍ପର୍କ ଥିଲା l ଉଭୟେ 1998 ରେ ପରସ୍ପରକୁ ବିବାହ କରିଥିଲେ, ଯାହା ପରେ ଉଭୟଙ୍କର ଅରହାନ ଖାନ ନାମକ ଏକ ପୁତ୍ର ଥିଲେ, କିନ୍ତୁ 2016 ମସିହାରେ ଉଭୟଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଦୂରତା ବଢ଼ିବାକୁ ଲାଗିଲାବଳ ଏବଂ ଦୁହେଁ 2017 ରେ ପରସ୍ପର ସହିତ ଅଲଗା ହୋଇଥିଲେ l

ସୋହେଲ ଖାନ ଏବଂ ସୀମା ସଚ୍ଚଦେବ :- ଅରବାଜ ଖାନଙ୍କ ଭାଇ ସୋହେଲ ଖାନ ମଧ୍ୟ ଜଣେ ହିନ୍ଦୁ ଝିଅ ସହିତ ପ୍ରେମ ବିବାହର ବ୍ୟବସ୍ଥା କରିଥିଲେ ଯାହାର ନାମ ସୀମା ସଚ୍ଚଦେବ l ସୋହେଲ ଘରୁ ପଳାଇ ମନ୍ଦିରରେ ବିବାହ କରିଥିଲେ l

ସୈଫ ଅଲି ଖାନ ଏବଂ ଅମୃତା ସିଂ ଏବଂ କରୀନା କପୁର :- ସୈଫ ଅଲି ଖାନ ଦୁଇଜଣଙ୍କୁ ବିବାହ କରିଛନ୍ତି ଏବଂ ଉଭୟ ହିନ୍ଦୁ ଝିଅଙ୍କୁ ପ୍ରଥମେ ଅମୃତା ସିଂଙ୍କୁ ବିବାହ କରିଥିଲେ କିନ୍ତୁ ପରେ ଦୁହେଁ ଅଲଗା ହୋଇଥିଲେ ଏବଂ ପରେ ସୈଫ କରୀନା କପୁରଙ୍କୁ ତାଙ୍କ ପତ୍ନୀ କରିଥିବାବେଳେ କରୀନା ହିନ୍ଦୁ ଏବଂ ସଫ ମୁସଲମାନ ଥିଲେ ଏବଂ ସେମାନଙ୍କ ବିବାହ ସମୟରେ ମଧ୍ୟ ବହୁତ କିଛି ବିବାଦ ଥିଲା l କିନ୍ତୁ ପରେ ସବୁକିଛି ଠିକ୍ ଚାଲିଗଲା ଏବଂ ଉଭୟ ଆଜି ସର୍ବୋତ୍ତମ ରୋମାଣ୍ଟିକ୍ ଦମ୍ପତି ଭାବରେ ଜଣାଶୁଣା l

ଇମ୍ରାନ ଖାନ ଏବଂ ଅବନ୍ତିକା ମଲିକ :- ଆମୀର ଖାନଙ୍କ ପରି ତାଙ୍କ ପୁତୁରା ଇମ୍ରାନ ଖାନ ମଧ୍ୟ ବିବାହ ପାଇଁ ଜଣେ ହିନ୍ଦୁ ଝିଅକୁ ବାଛିଥିଲେ, ଯାହାର ନାମ ଅବନ୍ତିକା ମଲିକ, କିନ୍ତୁ ସେମାନଙ୍କ ବିବାହ ବେଶି ଦିନ ରହିଲା ନାହିଁ ଏବଂ ଦୁହେଁ କିଛି ଦିନ ପରେ ପରସ୍ପରଠାରୁ ଅଲଗା ହୋଇଗଲେ l

କବୀର ଖାନ ଏବଂ ମିନିମାଥୁର :- ବଲିଉଡର ଜଣାଶୁଣା ନିର୍ଦ୍ଦେଶକ କବୀର ଖାନ ମଧ୍ୟ ମିନି ମାଥୁର ନାମକ ଜଣେ ହିନ୍ଦୁ ଝିଅକୁ ବିବାହ କରିଛନ୍ତି ଏବଂ ଆଜି ତାଙ୍କର ଦୁଇଟି ସନ୍ତାନ ମଧ୍ୟ ଅଛନ୍ତି ଏବଂ ସେ ବହୁତ ଖୁସି ବିବାହିତ ଜୀବନ ବିତାଉଛନ୍ତି l

ଆପଣଙ୍କୁ ଆମେ ଏମିତି ସ୍ଵାସ୍ଥ୍ୟ ,ବାସ୍ତୁ,ସ୍ପେଶାଲଖବର,ଭାଈରଲ ଖବର, ଓଲିଉଡ,ବଲିଉଡ,ଦୈନନ୍ଦିନ ରାଶିଫଳ, ସାପ୍ତାହିକ,ମାସିକ,ରାଶିଫଳ ସମ୍ଵନ୍ଧୀୟ ଖବର ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ନେଇ ଆସିବୁ l ଆମ ସହ ଯୋଡ଼ି ରହିବା ପାଇଁ ଆମ ପେଜକୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ।ଆମ ତଥ୍ୟ ଭଲ ଲାଗିଲେ ସେୟାର କରନ୍ତୁ ସାଙ୍ଗ ମାନଙ୍କ ସହ ଏବଂ ମତାମତ ଦେବାକୁ ଅନୁରୋଧ,ଜଗନ୍ନାଥଙ୍କ ପାଖରେ ଏତିକି ପାର୍ଥନା ଆପଣଙ୍କୁ ଭଲରେ ରଖନ୍ତୁ ଜୟ ଜଗନ୍ନାଥ ଖବରକୁ ପୁରା ପଢିଥିବାରୁ ଧନ୍ୟବାଦ ଭଲ ଲାଗିଲେ ନିଶ୍ଚୟ ତଳେ ଲାଇକ କରିବେ l

More from ବଲିଉଡMore posts in ବଲିଉଡ »

Be First to Comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.