Press "Enter" to skip to content

ସଲମାନଙ୍କ ଏହି କାମ ହେତୁ ଅନୁଷ୍କା ତାଙ୍କ ବିବାହରେ ଡାକିନଥିଲେ

ଯଦି ଏହି ବିବାହ ରୁତୁରେ କାହାର ବିବାହ ବିଷୟରେ ଆଲୋଚନା କରାଯାଏ l ତେବେ କେବଳ ଅନୁଷ୍କା ଶର୍ମା ଏବଂ ବିରାଟ କୋହଲି l ସମସ୍ତେ ନିଜ ବିବାହ ସହିତ ଜଡିତ ନୂତନ ଜିନିଷ ଜାଣିବାକୁ ଆଗ୍ରହୀ ଥିଲେ l ଏହା ସ୍ପଷ୍ଟ ଭାବରେ ବର୍ଷର ସବୁଠାରୁ ବଡ ବିବାହ ଥିଲା l

କୋଟି କୋଟି ଯୁବକଙ୍କ ହୃଦୟ ଭାଙ୍ଗି ଶେଷରେ ଭାରତର ଦୁଇ ‘ଯୋଗ୍ୟ ସ୍ନାତକ’ ପରସ୍ପର ପାଇଁ, ସେଥିପାଇଁ ଅନୁଷ୍କା ଏବଂ ବିରାଟଙ୍କ ବିବାହ ଚଳିତ ବର୍ଷର ସବୁଠାରୁ ବଡ ବିବାହ ପାଲଟିଛି, ଡିସେମ୍ବର ମାସରେ ଗଣମାଧ୍ୟମ ରାଜକୀୟଙ୍କ ଦ୍ୱାରା ଅଧିକ ଆଲୋକିତ ହୋଇଥିଲା l

ଆପଣ ସମସ୍ତେ ଜାଣନ୍ତି ଯେ ଅନୁଷ୍କା ଏବଂ ବିରାଟ ଇଟାଲୀର ତୁଳସୀରେ ଥିବା ଏକ ରିସୋର୍ଟର ଐତିହ୍ୟ ସମ୍ପତ୍ତିରେ ବିବାହ ସମାରୋହରେ ସୁରକ୍ଷା ପାଇଁ ବିସ୍ତୃତ ବ୍ୟବସ୍ଥା କରିଥିଲେ l ସୂତ୍ରରୁ ପ୍ରକାଶ ଯେ ହୋଟେଲରେ ଉଚ୍ଚ ସୁରକ୍ଷା କରିଡର ନିର୍ମାଣ କରାଯାଇଥିଲା ଯାହା ଦ୍ୱାରା କେହି ଫାଟକ ବାଟେ ଘଟଣାସ୍ଥଳରେ ପହଞ୍ଚି ପାରିବେ ନାହିଁ l

ଏବଂ ଏହିପରି ଅନୁଷ୍କା ଏବଂ ବିରାଟ ଇଟାଲୀରେ ଗୁପ୍ତ ଭାବରେ ବିବାହ କରିଥିଲେ ଏବଂ ଏହି ବିବାହକୁ କେବଳ 50 ଜଣଙ୍କୁ ନିମନ୍ତ୍ରଣ କରାଯାଇଥିଲା l ଏହା ଏକ ବିବାହ ଯେଉଁଥିରେ କେବଳ 50 ଜଣ ଲୋକ ଉପସ୍ଥିତ ରହି ବଜେଟ୍ କୋଟିରେ ଖର୍ଚ୍ଚ କରିଥିଲେ l

ଯେତେବେଳେ ଭାରତୀୟ ଅଧିନାୟକ ବିବାହିତ, କିମ୍ବା ବଲିଉଡ ରାଣୀ ବିବାହିତ ଏବଂ ବଲିଉଡକୁ ଆମନ୍ତ୍ରିତ ହୋଇନଥିଲେ ଏହା କିପରି ହୋଇପାରେ, ତେଣୁ ଦୁହେଁ ଗତକାଲି ମୁମ୍ବାଇରେ ଏକ ଗ୍ରାଣ୍ଡ ରିସେପ୍ସନ୍ ଆୟୋଜନ କରିଥିଲେ, ଯେଉଁଥିରେ ବଲିଉଡ ଠାରୁ କ୍ରିକେଟ୍ ଖେଳାଳି ସମସ୍ତେ ଅଂଶଗ୍ରହଣ କରିଥିଲେ।

ବର୍ତ୍ତମାନ ପ୍ରଶ୍ନ ଉଠିଛି ଯେ ସେଠାରେ ଏତେ ସଂଖ୍ୟକ ଲୋକ କାହିଁକି ଆସିଥିଲେ, ବଲିଉଡର ଦବାଙ୍ଗ ଖାନଙ୍କୁ କାହିଁକି ଦେଖାଗଲା ନାହିଁ, ତାଙ୍କୁ କାହିଁକି ନିମନ୍ତ୍ରଣ କରାଗଲା ନାହିଁ, ତାଙ୍କୁ କାହିଁକି ଡକାଗଲା ନାହିଁ। ଦବାଙ୍ଗ ଖାନଙ୍କୁ କାହିଁକି ଡକାଗଲା ନାହିଁ?

ଗଣମାଧ୍ୟମରେ ଏହି ଖବର ପ୍ରଚାରିତ ହୋଇଥିଲା ଗଣମାଧ୍ୟମରେ ଖବର ଆସିବା ମାତ୍ରେ ସଲମାନ ଖାନ ଏହି ରିସେପ୍ସନକୁ ଆସି ନାହାଁନ୍ତି, ବାକି ଫିଲ୍ମ ଷ୍ଟାରମାନେ ଆସିଛନ୍ତି, ତା’ପରେ ସମଗ୍ର ମିଡିଆ ଜଗତ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହୋଇଯାଇଛନ୍ତି, ଖବର ଆସିବା ମାତ୍ରେ ଗଣମାଧ୍ୟମ ମଧ୍ୟ ଏହି ଖବର ପଛରେ ପଡିଛି l

ଏହା ପଛରେ କ’ଣ କାରଣ ଥିଲା? ଉଭୟଙ୍କୁ ନିଜ ଦେଶ ଛାଡି ବିବାହ କରିବାକୁ ବାହାରକୁ ଯିବାକୁ ପଡିଲା, କେବଳ ସେତିକି ନୁହେଁ ବଲିଉଡର ଲୋକଙ୍କୁ ଡକାଯାଇଥିଲା କିନ୍ତୁ ଦବାଙ୍ଗ ଖାନଙ୍କୁ ଡକାଯାଇ ନଥିଲ ଏହା କାହିଁକି ଘଟିଲା ତା’ପରେ ଅନୁଷ୍କା ନିଜେ ଏହା ପ୍ରକାଶ କଲେ

ଅନୁଷ୍କା ଏବଂ ସଲମାନଙ୍କ ଫିଲ୍ମ ସମ୍ପର୍କ ବହୁତ ଭଲ, କିନ୍ତୁ ଏକ ସୋ ସମୟରେ ସଲମାନ ବିରାଟ କୋହଲିଙ୍କୁ ଏପରି କିଛି କହିଥିଲେ ଯାହା ଦ୍ୱାରା ବିରାଟଙ୍କୁ ଖରାପ ଲାଗୁଥିଲା ଯାହା ପରେ ବିରାଟ ସଲମାନ ଖାନଙ୍କୁ ପସନ୍ଦ କରନ୍ତି ନାହିଁ ସେଥିପାଇଁ ଅନୁଷ୍କା ତାଙ୍କ ବିବାହରେ ସଲମାନ ଖାନଙ୍କୁ ଡାକିନଥିଲେ l

ଆପଣଙ୍କୁ ଆମେ ଏମିତି ସ୍ଵାସ୍ଥ୍ୟ ,ବାସ୍ତୁ,ସ୍ପେଶାଲଖବର,ଭାଈରଲ ଖବର, ଓଲିଉଡ,ବଲିଉଡ,ଦୈନନ୍ଦିନ ରାଶିଫଳ, ସାପ୍ତାହିକ,ମାସିକ,ରାଶିଫଳ ସମ୍ଵନ୍ଧୀୟ ଖବର ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ନେଇ ଆସିବୁ l ଆମ ସହ ଯୋଡ଼ି ରହିବା ପାଇଁ ଆମ ପେଜକୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ।ଆମ ତଥ୍ୟ ଭଲ ଲାଗିଲେ ସେୟାର କରନ୍ତୁ ସାଙ୍ଗ ମାନଙ୍କ ସହ ଏବଂ ମତାମତ ଦେବାକୁ ଅନୁରୋଧ,ଜଗନ୍ନାଥଙ୍କ ପାଖରେ ଏତିକି ପାର୍ଥନା ଆପଣଙ୍କୁ ଭଲରେ ରଖନ୍ତୁ ଜୟ ଜଗନ୍ନାଥ ଖବରକୁ ପୁରା ପଢିଥିବାରୁ ଧନ୍ୟବାଦ ଭଲ ଲାଗିଲେ ନିଶ୍ଚୟ ତଳେ ଲାଇକ କରିବେ l

More from ବଲିଉଡMore posts in ବଲିଉଡ »

Be First to Comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.