Press "Enter" to skip to content

ବିରାଟ କୋହଲିଙ୍କ ପତ୍ନୀ ହେବା ପୂର୍ବରୁ ଅନୁଷ୍କା ଶର୍ମାଙ୍କ ନାଁ ଏହି ସମସ୍ତଙ୍କ ସହ ଅଫେୟାର ଥିଲା ଦେଖନ୍ତୁ

ତେବେ ଆଜି ଭାରତୀୟ ଦଳର ଅଧିନାୟକ ବିରାଟ କୋହଲିଙ୍କ ସହ ବଲିଉଡର ସବୁଠାରୁ ଜଣାଶୁଣା ତଥା ସୁନ୍ଦର ଅଭିନେତ୍ରୀ ଅନୁଷ୍କା ଶର୍ମା ବିବାହ ବନ୍ଧନରେ ଆବଦ୍ଧ ହୋଇଛନ୍ତି l କିନ୍ତୁ ଆମେ ଆପଣଙ୍କୁ କହିବୁ ଯେ ବିରାଟ କୋହଲିଙ୍କ ବ୍ୟତୀତ ଅନୁଷ୍କାଙ୍କ ଜୀବନରେ ଅନେକ ନାମ ଆସିଥିଲା, ଯାହା ପରେ ସେ ତାଙ୍କ ଜୀବନର ପ୍ରକୃତ ପ୍ରେମ ଅର୍ଥାତ୍ ବିରାଟଙ୍କୁ ପାଇଥିଲେ l ତଥାପି, ଏପରି କିଛି ସମ୍ପର୍କ ଥିଲା ଯେଉଁଥିରେ ଅନୁଷ୍କାଙ୍କ ଜୀବନ ଅଳ୍ପ ସମୟ ପାଇଁ ଅନ୍ତର୍ଭୁକ୍ତ ହୋଇଥିଲା l ତେବେ ଆସନ୍ତୁ ଆପଣଙ୍କୁ ଅନୁଷ୍କା ବିଷୟରେ ଗୋଟିଏ ପରେ ଗୋଟିଏ ସମ୍ପର୍କ ବିଷୟରେ ଜଣାନ୍ତୁ ଯାହା ବିଷୟରେ ଆପଣ କ୍ୱଚିତ୍ ଜାଣିଛନ୍ତି l

ଜୋହେବ ୟୁସୁଫ୍ :- ସେହି ସମୟରେ ଅନୁଷ୍କା ନୂତନ ମଡେଲିଂ ଦୁନିଆକୁ ଆସିଥିଲେ l ସେହି ଦିନ ଅନୁଷ୍କା ତାଙ୍କର ଜଣେ ମଡେଲ ବନ୍ଧୁ ଜୋହେବ ୟୁସୁଫଙ୍କୁ ଭଲ ପାଉଥିଲେ, କିନ୍ତୁ ପ୍ରାୟ ଦୁଇ ବର୍ଷ ପରସ୍ପର ସହ ସମ୍ପର୍କ ରଖିବା ପରେ ଦୁହେଁ ଅଲଗା ହୋଇଥିଲେ l ଉଭୟେ ବେଙ୍ଗାଲୁରୁରେ ପରସ୍ପରକୁ ଭେଟିଥିଲେ ଏବଂ ଦୁହେଁ ମଧ୍ୟ ପରସ୍ପର ସହିତ ମୁମ୍ବାଇ ଯାଇଥିଲେ l

ରଣଭୀର ସିଂ :- ଅନୁଷ୍କା ଶର୍ମା ଏବଂ ରଣଭୀର ସିଂଙ୍କ ନାମ ରବ ନେ ବନାଦି ଯୋଡି ରିଲିଜ୍ ହେବା ପରେ ପରସ୍ପର ସହ ଯୋଡି ହେବା ଆରମ୍ଭ କରିଥିଲେ l ରଣଭୀର ସେହି ସମୟରେ ବଲିଉଡରେ ବେଶ୍ ଜଣାଶୁଣା ନଥିଲେ ଏବଂ ଅନୁଷ୍କା ମଧ୍ୟ ସେହି ଦିନ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରିରେ ନିଜର ପରିଚୟ ସୃଷ୍ଟି କରୁଥିଲେ l କିନ୍ତୁ ରଣଭୀର ଫ୍ଲର୍ଟି ପ୍ରକୃତିର ଥିଲେ, ଏହି କାରଣରୁ ଉଭୟ ଙ୍କ ସମ୍ପର୍କ ଭାଙ୍ଗି ଯାଇଥିଲା l

ରଣବୀର କପୁର :- ଏହି ତାଲିକାରେ ରଣଭୀର କପୁରଙ୍କ ନାମ ଦେଖି ଆପଣ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହୋଇଥିବେ କାରଣ ରଣଭୀରଙ୍କ ନାମ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରିର ଅନେକ ଅଭିନେତ୍ରୀଙ୍କ ସହ ଜଡିତ ଅଛି l ସୂଚନା ପାଇଁ,ଅନୁଷ୍କା ଏବଂ ରଣଭୀରଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଘନିଷ୍ଠତାର ଖବର ଫିଲ୍ମ ‘ଏ ଦିଲ ହେ ମୁଶ୍କିଲ’ ରିଲିଜ ହେବା ପରେ ପ୍ରକାଶ ପାଇଥିଲା ଏବଂ ଏହା ସତ୍ୟ ବୋଲି ପ୍ରମାଣିତ ହୋଇଥିଲା | ଏବଂ ବାସ୍ତବରେ, ଦୁହେଁ କିଛି ସମୟ ପାଇଁ ଜଣେ ବନ୍ଧୁଙ୍କୁ ମଧ୍ୟ ଡେଟ କରିଥିଲେ l

ସାହିଦ କପୁର :- ଫିଲ୍ମ ‘ବଦମାସ କମ୍ପାନୀ’ରେ ସାହିଦ ଏବଂ ଅନୁଷ୍କା ଏକାଠି ନଜର ଆସିଥିଲେ ଏବଂ ଏହି ଫିଲ୍ମ ରିଲିଜ ହେବା ପରେ ଉଭୟଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଘନିଷ୍ଠ ସମ୍ପର୍କ ରହିଥିଲା l ଏହା ପରେ ଅନ୍ୟ ଏକ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ‘ମେ ବଦ୍ରି କି ଦୁଲହନିଆ “ର ଏକ ସଫଳ ପାର୍ଟି ମଧ୍ୟ ଆୟୋଜିତ ହୋଇଥିଲା ଯେଉଁଠାରୁ ଏହି ଦୁଇ ମୁହୂର୍ତ୍ତର ଚିତ୍ର ମଧ୍ୟ ପ୍ରକାଶ ପାଇଥିଲା l

ଅର୍ଜୁନ କପୁର :- ଯଦିଓ ଅର୍ଜୁନ କପୁର ଏବଂ ଅନୁଷ୍କା ଶର୍ମାଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ସମ୍ପର୍କ ଦୁନିଆର ଆଖିରେ ନଥାଇପାରେ, ଅନେକ ଥର ସେମାନେ ଏହି ଦୁଇଜଣଙ୍କର କିଛି ଚିତ୍ର ଏକାଠି ଦେଖିଥିବେ ଯେଉଁଥିରେ ଉଭୟେ ଏକ ତାରିଖ ଏବଂ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ଉପଭୋଗ କରୁଥିବା ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଥିଲା ​​l

ସୁରେଶ ରାଇନା :- ଆଜି ଅନୁଷ୍କା ଶର୍ମା ହେଉଛନ୍ତି ଭାରତୀୟ ଅଧିନାୟକ ବିରାଟ କୋହଲିଙ୍କ ପତ୍ନୀ କିନ୍ତୁ ଆପଣ ଜାଣି ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହେବେ ଯେ ଏହା ପୂର୍ବରୁ ଅନୁଷ୍କାଙ୍କ ନାମ ଅନ୍ୟ ଜଣେ କ୍ରିକେଟରଙ୍କ ସହ ଯୋଡି ହୋଇ ରହିଛି l ଆଉ ଏହା ଭାରତୀୟ ଦଳର ପୂର୍ବତନ ଖେଳାଳି ସୁରେଶ ରାଇନାଙ୍କ ବ୍ୟତୀତ ଆଉ କେହି ନୁହଁନ୍ତି l ଖବର ଅନୁଯାୟୀ ଅନୁଷ୍କା ଏବଂ ସୁରେଶ ଲଣ୍ଡନରେ ସାକ୍ଷାତ ହୋଇଥିଲେ ଏବଂ କିଛି ସମୟ ପାଇଁ ଏହି ଦୁଇଜଣ ପରସ୍ପରର ଅତି ନିକଟତର ହୋଇଥିଲେ l

ତେଣୁ ଏହା ଅନୁଷ୍କା ଶର୍ମାଙ୍କ ବିବାହ ପୂର୍ବ ସମ୍ପର୍କ ଥିଲା, ଯାହା ପରେ ସେମାନେ ଶେଷରେ ବିରାଟଙ୍କୁ ଭେଟିଥିଲେ ଏବଂ ଦୁହେଁ ଡିସେମ୍ବର 11, 2017 ରେ ବିବାହ କରିଥିଲେ।

ଆପଣଙ୍କୁ ଆମେ ଏମିତି ସ୍ଵାସ୍ଥ୍ୟ ,ବାସ୍ତୁ,ସ୍ପେଶାଲଖବର,ଭାଈରଲ ଖବର, ଓଲିଉଡ,ବଲିଉଡ,ଦୈନନ୍ଦିନ ରାଶିଫଳ, ସାପ୍ତାହିକ,ମାସିକ,ରାଶିଫଳ ସମ୍ଵନ୍ଧୀୟ ଖବର ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ନେଇ ଆସିବୁ l ଆମ ସହ ଯୋଡ଼ି ରହିବା ପାଇଁ ଆମ ପେଜକୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ।ଆମ ତଥ୍ୟ ଭଲ ଲାଗିଲେ ସେୟାର କରନ୍ତୁ ସାଙ୍ଗ ମାନଙ୍କ ସହ ଏବଂ ମତାମତ ଦେବାକୁ ଅନୁରୋଧ,ଜଗନ୍ନାଥଙ୍କ ପାଖରେ ଏତିକି ପାର୍ଥନା ଆପଣଙ୍କୁ ଭଲରେ ରଖନ୍ତୁ ଜୟ ଜଗନ୍ନାଥ ଖବରକୁ ପୁରା ପଢିଥିବାରୁ ଧନ୍ୟବାଦ ଭଲ ଲାଗିଲେ ନିଶ୍ଚୟ ତଳେ ଲାଇକ କରିବେ l

Be First to Comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.