Press "Enter" to skip to content

ସୋସିଆଲ ମିଡ଼ିଆ ରେ ଭାଇରଲ ହେଲା kajolଙ୍କ ହଟ ଲୁକ ଭିଡ଼ିଓ

ବଲିଉଡ ଅଭିନେତ୍ରୀ କାଜୋଲ ତାଙ୍କର ଖୁସି ମନୋଭାବ ପାଇଁ ବହୁତ ଫେମସ | ତାଙ୍କ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ବ୍ୟତୀତ ସେ ବାସ୍ତବ ଜୀବନରେ ହସ ଖୁସି ରେ ନଜର ଆସିଛନ୍ତି l କାଜୋଲଙ୍କ ଜୀବନ ଶୈଳୀ ମଧ୍ୟ ତାଙ୍କ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ରେ ମଧ୍ୟ ସ୍ପଷ୍ଟ ଦେଖାଯାଏ l

ଅଭିନେତ୍ରୀ କାଜଲ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ବହୁତ ସକ୍ରିୟ l ତାଙ୍କର କିଛି ମଜାଳିଆ ପୋଷ୍ଟ ସୋସିଆଲ୍ ମିଡିଆରେ ଟ୍ରେଣ୍ଡି ହୋଇଥାଏ | କାଜୋଲ ତାଙ୍କ ପ୍ରଶଂସକଙ୍କ ମନୋରଞ୍ଜନ ପାଇଁ ଚେଷ୍ଟା କରିଥାନ୍ତି | ଅଭିନେତ୍ରୀ ନିକଟରେ ତାଙ୍କର ଏକ ମଜାଦାର ଭିଡିଓ ସେୟାର କରିଛନ୍ତି।

ଏହି ଭିଡିଓରେ ସେ ତାଙ୍କର ବର୍ତ୍ତମାନର କଳା ଓ କାରନାମା ଦେଖାଇଛନ୍ତି l ଭିଡିଓରେ, କାଜୋଲ ,ଏକ ସେଓ କୁ ଟସ୍ କରି ଦୁଇ ଖଣ୍ଡରେ କାଟିଥିବାର ନଜର ଆସିଛନ୍ତି l ଭିଡିଓ ରେ ସେଉ ଖଣ୍ଡଗୁଡ଼ିକ ଭୂମିରେ ପଡିବାର ଦେଖା ଯାଇଥିଲା l

ଲୋକମାନେ ଏହି ଭିଡିଓ ଉପରେ ବିଭିନ୍ନ ମନ୍ତବ୍ୟ ଦେଇଛନ୍ତି lଏହି ଭିଡିଓରେ ପ୍ରଶଂସକଙ୍କ ଜବରଦସ୍ତ ପ୍ରତିକ୍ରିୟା ଦେଇଥିଲେ l

ଏହି ଭିଡିଓ ଆସିବା ମାତ୍ରେ ଏହା ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଲୋକପ୍ରିୟ ହେଲା ଏବଂ ଏହି ଭିଡିଓ ଟ୍ରେଣ୍ଡି ଧରିଲା l ଏହି ଭିଡିଓ କାଜୋଲ ତାଙ୍କ ଅଫିସିଆଲ୍ ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମ ଆକାଉଣ୍ଟରୁ ସେୟାର କରିଛନ୍ତି l

ତେବେ କିଛି ଲୋକ ଏହି ଭିଡିଓକୁ ପସନ୍ଦ କରୁନାହାଁନ୍ତି ଏବଂ ଖାଦ୍ୟ ନଷ୍ଟ ନ କରିବା ପାଇଁ ସେମାନେ କାଜୋଲଙ୍କୁ ଅନୁରୋଧ କରିଛନ୍ତି l ଜଣେ ୟୁଜର ଲେଖିଛନ୍ତି, ‘ଏହିପରି ଖାଦ୍ୟ ସାମଗ୍ରୀ ନଷ୍ଟ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ .. ଅନେକ ଲୋକ ଖାଇବା ନ ପାଇ ଭୋକରେ ଅଛନ୍ତି ..

ଏହିପରି ପୋଷ୍ଟଗୁଡିକୁ ଦୟାକରି ପୋଷ୍ଟ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ … “, ଅନ୍ୟମାନେ ଲେଖିଥିଲେ,” ଲୋକମାନେ ଭୋକରେ ମରୁଛନ୍ତି, ସେମାନଙ୍କୁ ଏହି ପରି ଖାଦ୍ୟ ଫିଙ୍ଗି ସେମାନଙ୍କୁ ପରିହାସ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ, ଅନ୍ୟ ଜଣେ ଲେଖିଛନ୍ତି, ଖାଦ୍ୟକୁ ଅସମ୍ମାନ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ 

ଆପଣଙ୍କୁ ଆମେ ଏମିତି ସ୍ଵାସ୍ଥ୍ୟ ,ବାସ୍ତୁ,ସ୍ପେଶାଲଖବର,ଭାଈରଲ ଖବର, ଓଲିଉଡ,ବଲିଉଡ,ଦୈନନ୍ଦିନ ରାଶିଫଳ, ସାପ୍ତାହିକ,ମାସିକ,ରାଶିଫଳ ସମ୍ଵନ୍ଧୀୟ ଖବର ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ନେଇ ଆସିବୁ ।ଆମ ସହ ଯୋଡ଼ି ରହିବା ପାଇଁ ଆମ ପେଜକୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ।ଆମ ତଥ୍ୟ ଭଲ ଲାଗିଲେ ସେୟାର କରନ୍ତୁ ସାଙ୍ଗ ମାନଙ୍କ ସହ ଏବଂ ମତାମତ ଦେବାକୁ ଅନୁରୋଧ,ଜଗନ୍ନାଥଙ୍କ ପାଖରେ ଏତିକି ପାର୍ଥନା ଆପଣଙ୍କୁ ଭଲରେ ରଖନ୍ତୁ ଜୟ ଜଗନ୍ନାଥ ଖବରକୁ ପୁରା ପଢିଥିବାରୁ ଧନ୍ୟବାଦ ଭଲ ଲାଗିଲେ ନିଶ୍ଚୟ ତଳେ ଲାଇକ କରିବେ l

More from UncategorizedMore posts in Uncategorized »

Be First to Comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.