Press "Enter" to skip to content

ଝିଅ ମାନଙ୍କୁ ଉତ୍ତେଜିତ କରିବାର ଗୁରୁମନ୍ତ୍ର ଆପଣାନ୍ତୁ ଏବଂ ଖୁସି ଅନୁଭବ କରନ୍ତୁ

ବନ୍ଧୁ ଆପଣଙ୍କୁ ଆମ ନିୟୁଜ ପୋର୍ଟାଲକୁ ସ୍ଵାଗତ ଆଜି ଆମେ ଖାସ ଖବର ଉପରେ ଚର୍ଚ୍ଚାକରିବା ସମସ୍ତଙ୍କ ଜୀବନରେ ନିହାତି ଜରୁରୀ ଜାଣିବା ତେବେ ଚାଲନ୍ତୁ ଜାଣିବା ଝିଅ ମାନଙ୍କର କେଉଁ ଅଙ୍ଗକୁ ଛୁଇଁଲେ ଉତ୍ତେଜିତ ହୁଅନ୍ତି l

ପ୍ରାୟ ସମସ୍ତେ ଜାଣନ୍ତି ଯେ ଯୌ-nକ୍ରିୟା ମାନବ ଜୀବନର ଏକ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ଅଂଶ | କିନ୍ତୁ ଏହା କରିବାର ବିଭିନ୍ନ ଉପାୟ ଅଛି | ପ୍ରାୟତଃ ଦେଖାଯାଏ ଯେ ଯୌ-n ସମୟରେ ଜଣେ ମହିଳା ଉତ୍ସାହିତ ହେବା ପାଇଁ ଅଧିକ ସମୟ ଲାଗେ | ଅନ୍ୟପକ୍ଷରେ, ପୁରୁଷ ଅଂଶୀଦାରମାନେ ଶୀଘ୍ର ଉତ୍ସାହିତ ହୁଅନ୍ତି 

ଏଭଳି ପରିସ୍ଥିତିରେ ମହିଳାମାନେ ଯୌ-n ଉପଭୋଗ କରିବାକୁ ସକ୍ଷମ ନୁହଁନ୍ତି। କିନ୍ତୁ ମଣିଷର ଶରୀରରେ କିଛି ଅଂଶ ଅଛି, ଯେଉଁଠାରେ ଛୁଇଁବା ଦ୍ୱାରା ଶରୀରରେ ଉତ୍ତେଜନା ଆରମ୍ଭ ହୁଏ | ପୁରୁଷମାନେ ମହିଳାମାନଙ୍କୁ ଉତ୍ତେଜିତ କରିବା ପାଇଁ ଫୋରପ୍ଲେ ଭଳି ପଦ୍ଧତି ବ୍ୟବହାର କରନ୍ତି |

ଯଦି ଏହି ଅଙ୍ଗଗୁଡ଼ିକ ପୁରୁଷମାନଙ୍କ ଦ୍ୱାରା ଯତ୍ନ ନିଆଯାଏ, ତେବେ ମହିଳାମାନେ ଶୀଘ୍ର ଅର୍ଗାଜିମ୍ ଏବଂ ଅର୍ଗାଜିମ୍ ଏବଂ ଅର୍ଗାଜିମ୍ରେ ପହଞ୍ଚନ୍ତି | ଏହି ଉତ୍ତେଜକ ଅଙ୍ଗଗୁଡ଼ିକ ଉଭୟ ପୁରୁଷ ଏବଂ ମହିଳାଙ୍କଠାରେ ଦେଖାଯାଏ | ପରବର୍ତ୍ତୀ ସମୟରେ, ଆପଣଙ୍କୁ ଏହି ଅଙ୍ଗଗୁଡ଼ିକ ବିଷୟରେ ବିସ୍ତୃତ ଭାବରେ କୁହାଯାଉଛି |

ମହିଳାମାନଙ୍କୁ ଉତ୍ସାହିତ କରିବାର ଉପାୟ – ମହିଳାମାନଙ୍କୁ ଉତ୍ସାହିତ କରିବା ପାଇଁ ଫୋରପ୍ଲେ ହେଉଛି ଏକ ଉତ୍ତମ ଉପାୟ | ଯୌ-nକ୍ରିୟା ପୂର୍ବରୁ ମହିଳାମାନଙ୍କୁ ଜାଗ୍ରତ କରିବାର କାର୍ଯ୍ୟକୁ ଫୋରପ୍ଲେ କୁହାଯାଏ | ଫୋରପ୍ଲେ ସମୟରେ, ଯଦି ଆପଣ ମହିଳାଙ୍କୁ ଉତ୍ସାହିତ କରୁଥିବା ଅଙ୍ଗ ପ୍ରତି ଧ୍ୟାନ ଦିଅନ୍ତି, ତେବେ ଆପଣ ଦୁହେଁ ଉଭୟ ଲି-ଙ୍ଗକୁ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ଉପଭୋଗ କରିବାକୁ ସକ୍ଷମ ଅଟନ୍ତି |

ମହିଳାମାନଙ୍କୁ ଉତ୍ସାହିତ କରିବା ପାଇଁ କାନକୁ ଘୁଞ୍ଚାନ୍ତୁ – କାନ ଅତ୍ୟନ୍ତ ସମ୍ବେଦନଶୀଳ ବୋଲି ବିବେଚନା କରାଯାଏ | ଏହି କାରଣରୁ କାନ କୁହାଯାଏ କାରଣ ଅନେକ ଶିରା ସେମାନଙ୍କ ଦେଇ ଯାଇଥାଏ | ଗୋଟିଏ ଝିଅ କିମ୍ବା ମହିଳାଙ୍କ କାନ ପଛରେ ଚୁ-ମ୍ବନ, କିମ୍ବା ସ୍ନେହପୂର୍ଣ୍ଣ ଭାବରେ ଏହି ସ୍ଥାନରେ ହାଲୁକା କାଟିବା ଦ୍ୱାରା ସେ ଉତ୍ସାହିତ ହୁଅନ୍ତି | ମହିଳାମାନଙ୍କୁ ଉତ୍ସାହିତ କରିବାରେ ବେକର ଭୂମିକା – ଆପଣ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ ଭାବୁଥିବେ ଯେ ମହିଳାମାନେ ବେକ ଦ୍ୱାରା କିପରି ଉତ୍ସାହିତ ହେବେ,

ତା’ପରେ ଆପଣଙ୍କୁ କହିବେ ଯେ ଅନେକ ସର୍ବେକ୍ଷଣରୁ ଏହା ପ୍ରମାଣିତ ହୋଇଛି ଯେ ମହିଳାମାନଙ୍କୁ ବେକ ପଛରେ ଚୁ-ମ୍ବନ ଦେଇ କିମ୍ବା ପ୍ରେମ ସହିତ ଏହାକୁ ବ୍ୟବହାର କରି | , ସେମାନେ ଶୀଘ୍ର ଉତ୍ସାହିତ ହେବା ଆରମ୍ଭ କରନ୍ତି | ମହିଳାମାନେ ଓଠରେ ଚୁ-ମ୍ବନ ଦେଇ ଉତ୍ସାହିତ ମଧ୍ୟ ହୁଅନ୍ତି – ଚୁ-ମ୍ବନ ବିଷୟରେ ଅନେକ ଗବେଷଣା କରାଯାଇଛି | ବିଶେଷଜ୍ଞମାନେ ଏହାର ଉଭୟ ସୁବିଧା ଏବଂ ଅସୁବିଧାକୁ ହାଇଲାଇଟ୍ କରିଛନ୍ତି |

କିନ୍ତୁ ଏହା ଠିକ ଯେ, କରିବା ଦ୍ୱାରା ପ୍ରେମ ବଢିଯାଏ | stha-ନ ଏବଂ stha-ନ ମହିଳାମାନଙ୍କ ଦ୍ଵାରା ଶୀଘ୍ର ଉତ୍ତେଜିତ ହୁଏ – stha-ନ (sthaନ) କୁ ଛୁଇଁବା ଏବଂ ବାଳିକା ଏବଂ ମହିଳାଙ୍କ sthana ପୁରୁଷଙ୍କ ପାଇଁ ଭଲ ଏବଂ ଏହା ଉଭୟ ମହିଳାଙ୍କ ଉତ୍ସାହକାରୀ ଅଂଶ ଭାବରେ ବିବେଚନା କରାଯାଏ | sthaନ ଉପରେ ଚୁ-ମ୍ବ-ନ ଦେବା ଏବଂ ଝିଅମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଉତ୍ସାହ ବଢାଇବା ପାଇଁ ସେମାନଙ୍କୁ ପ୍ରେମ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଭଲ ପାଇବା ଭାବ ଆଣିଦେବା।

ଆପଣଙ୍କୁ ଆମେ ଏମିତି ସ୍ଵାସ୍ଥ୍ୟ ,ବାସ୍ତୁ,ସ୍ପେଶାଲଖବର,ଭାଈରଲ ଖବର, ଓଲିଉଡ,ବଲିଉଡ ସମ୍ଵନ୍ଧୀୟ ଖବର ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ନେଇ ଆସିବୁ ।ଆମ ସହ ଯୋଡ଼ି ରହିବା ପାଇଁ ଆମ ପେଜକୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ।ଆମ ତଥ୍ୟ ଭଲ ଲାଗିଲେ ସେୟାର କରନ୍ତୁ ସାଙ୍ଗ ମାନଙ୍କ ସହ,,,ଧନ୍ୟବାଦ

More from ଅଜବ ଗଜବMore posts in ଅଜବ ଗଜବ »

Be First to Comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.