Press "Enter" to skip to content

ଭୁଲରେବି ଏହି ମହିଳା ମାନଙ୍କ ସଂସ୍ପର୍ଶ ରେ ଆସନ୍ତୁନାହିଁ – Chanakya Niti

ଆମର ପ୍ରକୃତ ବନ୍ଧୁ କିଏ ଏବଂ କିଏ ମିଥ୍ୟାବାଦୀ ତାହା ଆମେ ଜାଣିବା ଆବଶ୍ୟକ | ଶତ୍ରୁ କିଏ ବନ୍ଧୁ ବୋଲି ଆମେ ଚିହ୍ନିବା ଉଚିତ୍ l ଜଣେ ମିଥ୍ୟା ବନ୍ଧୁ ଆପଣଙ୍କୁ ବିଫଳତା ଏବଂ ମୃତ୍ୟୁକୁ ନେଇପାରେ l

ଜଣେ ସେବକ ଯିଏ ମାଳିକ ପ୍ରତି ବିଶ୍ୱସ୍ତ ନୁହଁନ୍ତି, ସେହି କାରଣରୁ ଜୀବନର ଯେକୌଣସି ସମୟରେ ଏକ ବଡ଼ ଝଡ଼ ଆସିପାରେ l ଏହିପରି ସେବକମାନଙ୍କୁ ଚିହ୍ନଟ କରି ବାହାରକୁ ଫିଙ୍ଗି ଦିଆଯିବା ଉଚିତ୍ l

ଏହି ଚାରି ପ୍ରକାରର ଲୋକଙ୍କୁ ନିଜଠାରୁ ଦୂରେଇ ରଖିବା ଭଲ | ଯଦି ଆମେ ଚାଣକ୍ୟ ନୀତି ରେ ବିଶ୍ୱାସ କରୁ, ଜଣେ ମହିଳାଙ୍କ ଅନ୍ୟ ପୁରୁଷମାନଙ୍କ ବିଷୟରେ ଚିନ୍ତା କରିବା ନର୍କର ଯନ୍ତ୍ରଣା ପରି l ଯେକୌଣସି ବ୍ୟକ୍ତିର ଜୀବନ ନିଜ ସ୍ୱାମୀକୁ ଭଲ ପାଉଥିବା ମହିଳାଙ୍କ ସହିତ ରହି ସଫଳ ହୁଏ l

ଚନ୍ଦ୍ରଗୁପ୍ତ ମୋୖର୍ଯ୍ୟଙ୍କୁ ଚକ୍ରବର୍ତ୍ତୀ ସମ୍ରାଟ କରିଥିବା ମହାନ ରଣନୀତିଜ୍ଞ ଆଚାର୍ଯ୍ୟ ଚାନକିଆଙ୍କ ନୀତି ବିଷୟରେ କିଏ ଜାଣନ୍ତି ନାହିଁ। ଚାଣକ୍ୟ ନୀତି ଅନୁଯାୟୀ, ଯେକୌଣସି ବ୍ୟକ୍ତି ଏହି ଚାରୋଟି ଜିନିଷ ପ୍ରତି ଅତ୍ୟନ୍ତ ଯତ୍ନବାନ ହେବା ଉଚିତ ଏବଂ ନିଜକୁ ସେମାନଙ୍କଠାରୁ ଦୂରେଇ ରଖିବା ଉଚିତ୍ କିମ୍ବା ମୃତ୍ୟୁ ଆସିବା ପରେ ଜଣେ ଭାବିବାକୁ ମଧ୍ୟ ସମୟ ପାଇପାରେ ..

ଆପଣଙ୍କୁ ଆମେ ଏମିତି ସ୍ଵାସ୍ଥ୍ୟ ,ବାସ୍ତୁ,ସ୍ପେଶାଲଖବର,ଭାଈରଲ ଖବର, ଓଲିଉଡ,ବଲିଉଡ,ଦୈନନ୍ଦିନ ରାଶିଫଳ, ସାପ୍ତାହିକ,ମାସିକ,ରାଶିଫଳ ସମ୍ଵନ୍ଧୀୟ ଖବର ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ନେଇ ଆସିବୁ ।ଆମ ସହ ଯୋଡ଼ି ରହିବା ପାଇଁ ଆମ ପେଜକୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ।ଆମ ତଥ୍ୟ ଭଲ ଲାଗିଲେ ସେୟାର କରନ୍ତୁ ସାଙ୍ଗ ମାନଙ୍କ ସହ ଏବଂ ମତାମତ ଦେବାକୁ ଅନୁରୋଧ,ଜଗନ୍ନାଥଙ୍କ ପାଖରେ ଏତିକି ପାର୍ଥନା ଆପଣଙ୍କୁ ଭଲରେ ରଖନ୍ତୁ ଜୟ ଜଗନ୍ନାଥ ଖବରକୁ ପୁରା ପଢିଥିବାରୁ ଧନ୍ୟବାଦ ଭଲ ଲାଗିଲେ ନିଶ୍ଚୟ ତଳେ ଲାଇକ କରିବେ l

More from UncategorizedMore posts in Uncategorized »

Be First to Comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *