Press "Enter" to skip to content

ଗ-ର୍ଭବତୀ ମହିଳା ଏହି ପକ୍ଷୀ କୁ ଦେଖିଲେ ଏମିତି ସନ୍ତାନ ଜନ୍ମ ହୋଇଥାଏ

ହିନ୍ଦୁ ଧର୍ମରେ ଶକୁନାଶାସ୍ତ୍ର ଅତ୍ୟନ୍ତ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ବୋଲି ବିବେଚନା କରାଯାଏ l ଏହା ଅନୁଯାୟୀ, ଆପଣଙ୍କ ସହିତ ଘଟିଥିବା ଅମାନୁଷିକତା ଏବଂ ଘୃଣ୍ୟତା ଆକଳନ କରାଯାଇପାରେ l ଭବିଷ୍ୟତରେ ଆପଣଙ୍କ ସହିତ କ’ଣ ଘଟିବ ଆମେ ମଧ୍ୟ ଜାଣିପାରିବା l ବେଳେବେଳେ ଏହି ଚିନ୍ତାଧାରା ସ୍ୱପ୍ନ ମାଧ୍ୟମରେ କିମ୍ବା ବେଳେବେଳେ ଅନ୍ୟ ଉପାୟରେ ଜଣାଶୁଣା l ଏଥି ସହିତ, ଏହା ମଧ୍ୟ ପଶୁ ଏବଂ ପକ୍ଷୀମାନଙ୍କର ଏକ ମାଧ୍ୟମ l କୁହାଯାଏ ଯେ ଭବିଷ୍ୟତର ଅନେକ ଚିହ୍ନ ଆମକୁ ପଶୁ ଏବଂ ପକ୍ଷୀ ଦେଇଥାନ୍ତି l ପକ୍ଷୀମାନଙ୍କ ବିଷୟରେ କହିବାକୁ ଗଲେ, ପେଚା ଦେବୀ ଲକ୍ଷ୍ମୀଙ୍କ ରୂପ ବୋଲି ବିବେଚନା କରାଯାଏ l କିନ୍ତୁ ଶକୁନାଶ ଙ୍କ ଅନୁଯାୟୀ, ଗୋଟିଏ ପେଚା ଦେଖିବା ଅନେକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଶୁଭ ବୋଲି ବିବେଚନା କରାଯାଏ, କିନ୍ତୁ ଅନେକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଏହା ଶୁଭ ନୁହେଁ ମଧ୍ୟ l

ଯଦି ଜଣେ ଗ-ର୍ଭବତୀ ମହିଳା ପେଚା ଶବ୍ଦ ଶୁଣିପାରନ୍ତି, ତେବେ ଏହା ଅତ୍ୟନ୍ତ ଶୁଭ ବୋଲି ବିବେଚନା କରାଯାଏ l ଶକୁନାଶ ଙ୍କ ଅନୁଯାୟୀ, ଜଣେ ଗର୍ଭବତୀ ମହିଳା ଏକ ପେଚା ଦେଖିବା କିମ୍ବା ସ୍ୱର ଶୁଣିବା ପରେ ଏକ ପ୍ରତିଜ୍ଞାକାରୀ, ଚମତ୍କାର ଏବଂ ଆଜ୍ଞାକାରୀ ସନ୍ତାନ ପାଇଥା’ନ୍ତି l

ଏହି ପରି ଏକ ପେଚା ଦେଖିବା ଅତ୍ୟନ୍ତ ଶୁଭ ଅଟେ ଶକୁନାଶ ଙ୍କ ଅନୁଯାୟୀ, ଯଦି କୌଣସି ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ କିଛି ଜରୁରୀ କାମ କରିବାକୁ ପଡିବ ଏବଂ ଘରୁ ବାହାରିବା ପରେ ସେ ରାସ୍ତାର ବାମ ପାର୍ଶ୍ୱରେ ଏକ ପେଚା ଦେଖନ୍ତି, ଏହା ଅତ୍ୟନ୍ତ ଶୁଭ ଅଟେ l ଏହାର ଅର୍ଥ ଆପଣ ଯେଉଁ କାମ ପାଇଁ ଯାଉଛନ୍ତି ତାହା ଶୀଘ୍ର ସମାପ୍ତ ହେବ l

ଏହା ସଙ୍କଟର ଆଗମନକୁ ସୂଚିତ କରେ l ଯଦି ଆପଣ ଘରେ ପେଚା ଶବ୍ଦ ଶୁଣନ୍ତି, ଏହା ଶୁଭ ନୁହେଁ l ଶକୁନାଶ ଙ୍କ ଅନୁଯାୟୀ, ଘରେ ପେଚା ଶବ୍ଦ ଶୁଣିବା ଅତ୍ୟନ୍ତ ଯନ୍ତ୍ରଣାଦାୟକ ବୋଲି ବିବେଚନା କରାଯାଏ l ଏହି ପରିସ୍ଥିତିରେ ଘରେ ଏକ ବଡ଼ ସଙ୍କଟ ଦେଖାଦେଇଛି l

ଏହା ଆର୍ଥିକ ଲାଭର ଏକ ସଙ୍କେତ ଅଟେ l ଶକୁନାଶ ଙ୍କ ଅନୁଯାୟୀ, ଯେତେବେଳେ ଆପଣ ଦକ୍ଷିଣ-ପଶ୍ଚିମ କୋଣରୁ ଏକ ପେଚା ଶବ୍ଦ ଶୁଣନ୍ତି, ବୁଝନ୍ତୁ ଯେ ଏହା ଆପଣଙ୍କର ଅର୍ଥନୈତିକ ସଙ୍କଟର ସଙ୍କେତ ଅଟେ l ଅନ୍ୟ ପଟେ, ଯଦି ଆପଣ ପୂର୍ବ ଦିଗରେ ବସିଥିବା ପେଚା ଶବ୍ଦ ଶୁଣନ୍ତି କିମ୍ବା ଏହା ଅର୍ଥନୈତିକ ଲାଭର ସଙ୍କେତ ଭାବରେ ବିବେଚନା କରାଯାଏ l

ଜୀବନ ଆନନ୍ଦରେ ଚାଲିଥାଏ |
ବିଶ୍ୱାସ ଅନୁଯାୟୀ ସକାଳେ ପେଚା ଶବ୍ଦ ଶୁଣିବା ଏକ ଶୁଭ ଭାଗ୍ୟ କାରକ ଏବଂ ଲାଭ ପ୍ରଦାନକାରୀ ଭାବରେ ବିବେଚନା କରାଯାଏ l ସେହି ସମୟରେ, ଯଦି ଜଣେ ଗୁରୁତର ଅସୁସ୍ଥ ବ୍ୟକ୍ତି ପେଚାକୁ ସ୍ପର୍ଶ କରେ, ତା’ହେଲେ ତାଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟରେ ଉନ୍ନତି ଆରମ୍ଭ ହୁଏ l

ଆପଣଙ୍କୁ ଆମେ ଏମିତି ସ୍ଵାସ୍ଥ୍ୟ ,ବାସ୍ତୁ,ସ୍ପେଶାଲଖବର,ଭାଈରଲ ଖବର, ଓଲିଉଡ,ବଲିଉଡ,ଦୈନନ୍ଦିନ ରାଶିଫଳ, ସାପ୍ତାହିକ,ମାସିକ,ରାଶିଫଳ ସମ୍ଵନ୍ଧୀୟ ଖବର ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ନେଇ ଆସିବୁ ।ଆମ ସହ ଯୋଡ଼ି ରହିବା ପାଇଁ ଆମ ପେଜକୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ।ଆମ ତଥ୍ୟ ଭଲ ଲାଗିଲେ ସେୟାର କରନ୍ତୁ ସାଙ୍ଗ ମାନଙ୍କ ସହ ଏବଂ ମତାମତ ଦେବାକୁ ଅନୁରୋଧ,ଜଗନ୍ନାଥଙ୍କ ପାଖରେ ଏତିକି ପାର୍ଥନା ଆପଣଙ୍କୁ ଭଲରେ ରଖନ୍ତୁ ଜୟ ଜଗନ୍ନାଥ ଖବରକୁ ପୁରା ପଢିଥିବାରୁ ଧନ୍ୟବାଦ ଭଲ ଲାଗିଲେ ନିଶ୍ଚୟ ତଳେ ଲାଇକ କରିବେ l

More from UncategorizedMore posts in Uncategorized »

Be First to Comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.