Press "Enter" to skip to content

ଗୁଗୁଲରେ ଏହି ତିନୋଟି ଜିନିଷ ଭୁଲରେ ବି ଖୋଜିବାକୁ ସାହସ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ ନହେଲେ ବହୁତ ପସ୍ତେଇବେ

ଗୁଗୁଲରେ ଏହି ତିନୋଟି ଜିନିଷ ଭୁଲରେ ବି ଖୋଜିବାକୁ ସାହସ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ ନହେଲେ ବହୁତ ପସ୍ତେଇବେ

ଯେତେବେଳେ ବି ଆମକୁ ଏକ ପ୍ରଶ୍ନର ଉତ୍ତର ଜାଣିବାକୁ ପଡିବ, ଆମେ ପ୍ରଥମେ ଗୁଗୁଲକୁ ଆମେ ଯାଉ l ଗୁଗୁଲ୍ ବାବା ମଧ୍ୟ ଆମକୁ ନିରାଶ କରନ୍ତି ନାହିଁ l ବିଶ୍ୱ ର ବିଭିନ୍ନ ପ୍ରଶ୍ନର ଉତ୍ତର ଅଛି, କିନ୍ତୁ ତିନୋଟି ଜିନିଷ ଅଛି ଯାହା ଭୁଲରେ ମଧ୍ୟ ଟାଇପ୍ କରାଯିବା ଉଚିତ୍ ନୁହେଁ ଗୁଗୁଲ୍ ରେ ନଚେତ୍ ପରେ ଅନୁତାପ କରିବାକୁ ପଡିବ l

(ପ୍ରଥମ) କିପରି ବୋମା ତିଆରି କରିବେ – ଗୁଗୁଲରେ ଅପରାଧ କରିବାର ଉପାୟ ଖୋଜିବାକୁ ଭୁଲରେ ବି ଚେଷ୍ଟା କରନ୍ତୁ ନାହିଁ ଯେତେ ଶୀଘ୍ର ଆପଣ ବୋମା ତିଆରି କରିବାର ପଦ୍ଧତି କିମ୍ବା ଏହା ସହ ଜଡିତ ପ୍ରଶ୍ନ ଟାଇପ୍ କରିବେ, ଆପଣଙ୍କ ଆଇପି ଠିକଣା ସୁରକ୍ଷା ଏଜେନ୍ସିମାନଙ୍କୁ ଦିଆଯିବ l କେବଳ ନୁହେଁ ଏହା ଯଦି ଆପଣ ଗୁଗୁଲରେ ଏକ ନୂତନ ପ୍ରେସର କୁକର କିଣିଛନ୍ତି ଏକ ପ୍ରଶ୍ନ ପଚାରିଛନ୍ତି, ଏବଂ ସମାନ IP ଠିକଣା ସହିତ, ଆପଣଙ୍କ ପୁଅ ତାଙ୍କ ବିଦ୍ୟାଳୟ ପ୍ରକଳ୍ପ ପାଇଁ ଆତଙ୍କବାଦୀ ଆକ୍ରମଣ ବିଷୟରେ ଏକ ପ୍ରଶ୍ନ ଟାଇପ୍ କରିଛନ୍ତି, ତେବେ ଗୁଗୁଲ ଏହି ସୂଚନାଗୁଡ଼ିକୁ ସେହି ଏଜେନ୍ସିଗୁଡ଼ିକୁ ପଠାଇବ, ଯାହା ପରେ ଆପଣ ହୁଏତ ପୋଲିସ୍ ହାବୁଡ଼ରେ ଧରାପଡିପାର l

(ଦ୍ୱିତୀୟ)ଅସୁସ୍ଥତା – ଯଦି ଆପଣଙ୍କର ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଖରାପ ଦେଖାଯାଏ ଏବଂ ଆପଣ ଜାଣିବାକୁ ଚାହାଁନ୍ତି ଯେ ଆପଣଙ୍କର ଲକ୍ଷଣ ଆଧାରରେ ଆପଣଙ୍କର କୌଣସି ରୋଗ ଅଛି, ତେବେ ଗୁଗୁଲରେ ବ୍ୟବହାର କରିବାକୁ ଭୁଲ କରନ୍ତୁନାହିଁ ଯଦିଓ ଆପଣ ଗୁଗୁଲରେ ସେହି ସିଷ୍ଟମଗୁଡ଼ିକ ବିଷୟରେ ଲେଖିଛନ୍ତି, ତେବେ ଏହା ସମ୍ଭବ ଅଟେ l ଆପଣଙ୍କୁ କିଛି ସାଂଘାତିକ ରୋଗ ବିଷୟରେ କୁହନ୍ତୁ, କିନ୍ତୁ ଏହା ଆବଶ୍ୟକ ନୁହେଁ କାରଣ ଆପଣଙ୍କର ଏହା ଅଛି, କାରଣ ଅନେକ ସାଧାରଣ ରୋଗରେ ମଧ୍ୟ ସାଧାରଣ ଲକ୍ଷଣ ଥାଏ – ଦୁର୍ବଳତା, ବାନ୍ତି, ମୁଣ୍ଡ ବୁଲାଇବା ଇତ୍ୟାଦି, ତେଣୁ ଯେତେବେଳେ ବି ଆପଣଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ସହିତ ଜଡିତ କୌଣସି ସୂଚନା ଆବଶ୍ୟକ ହୁଏ ଡାକ୍ତରଙ୍କ ପାଖକୁ ଯାଆନ୍ତୁ l

(ତୃତୀୟ) କିପରି ଆ-ତ୍ମହତ୍ୟା କରିବେ – ତୁମେ ଗୁଗୁଲରେ ଏହି ପ୍ରଶ୍ନ ଟାଇପ୍ କରିବା ମାତ୍ରେ ତୁରନ୍ତ ଗୁଗୁଲ୍ ତୁମକୁ ଏକ ହେଲ୍ପଲାଇନ ନମ୍ବର ଦେବ l ଯଦି ତୁମେ ସେହି ନମ୍ବରକୁ କଲ କର, ତେବେ ସେହି ଫୋନ୍ ଜଣେ ପରାମର୍ଶଦାତାଙ୍କ ନିକଟକୁ ଯିବ ଯିଏ ତୁମକୁ ବାଇପାସ୍ କଲେ ତାହା ନକରିବାକୁ କହିବ l ହେଲ୍ପଲାଇନ ନମ୍ବର, ଯଦିଓ ଆପଣ ନିମ୍ନରେ ସନ୍ଧାନ ଫଳାଫଳକୁ ଯାଆନ୍ତି, ତେବେ ଆପଣ ଏପରି କୌଣସି ପ୍ରବନ୍ଧ ଦେଖିବେ ନାହିଁ, ଯେଉଁଥିରେ ଯଦି ଆପଣ ଆପଣଙ୍କର ପ୍ରଶ୍ନର ଉତ୍ତର ପାଇବେ, ଯଦିଓ ଗୁଗୁଲରେ ଗୋଟିଏ କିମ୍ବା ଦୁଇଟି ଲେଖା ମିଳିବ, ତେବେ ଆପଣଙ୍କୁ ପରାମର୍ଶ ଦିଆଯିବ ନାହିଁ ଆ-ତ୍ମହତ୍ୟା କରିବାର ଉପାୟ କହିବା ପୂର୍ବରୁ ଗୁଗଲ ଏହା ଜାଣିଯାଇ ଥାଏ l

ଆପଣଙ୍କୁ ଆମେ ଏମିତି ସ୍ଵାସ୍ଥ୍ୟ ,ବାସ୍ତୁ,ସ୍ପେଶାଲଖବର,ଭାଈରଲ ଖବର, ଓଲିଉଡ,ବଲିଉଡ,ଦୈନନ୍ଦିନ ରାଶିଫଳ, ସାପ୍ତାହିକ,ମାସିକ,ରାଶିଫଳ ସମ୍ଵନ୍ଧୀୟ ଖବର ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ନେଇ ଆସିବୁ ।ଆମ ସହ ଯୋଡ଼ି ରହିବା ପାଇଁ ଆମ ପେଜକୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ।ଆମ ତଥ୍ୟ ଭଲ ଲାଗିଲେ ସେୟାର କରନ୍ତୁ ସାଙ୍ଗ ମାନଙ୍କ ସହ ଏବଂ ମତାମତ ଦେବାକୁ ଅନୁରୋଧ,ଜଗନ୍ନାଥଙ୍କ ପାଖରେ ଏତିକି ପାର୍ଥନା ଆପଣଙ୍କୁ ଭଲରେ ରଖନ୍ତୁ ଜୟ ଜଗନ୍ନାଥ ଖବରକୁ ପୁରା ପଢିଥିବାରୁ ଧନ୍ୟବାଦ ଭଲ ଲାଗିଲେ ନିଶ୍ଚୟ ତଳେ ଲାଇକ କରିବେ l

More from Special reportMore posts in Special report »

Be First to Comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *