Press "Enter" to skip to content

ଚୋରି ଚୋରି ଶା-ରୀ-ରି-କ ସମ୍ପର୍କ ରଖୁଥିବା ବେଳେ ଦେଖିଦେଲା ପୁତୁରା ତା ପରେହେଲା ଏମିତି ଘଟଣା

ଚୋରି ଚୋରି ଶା-ରୀ-ରି-କ ସମ୍ପର୍କ ରଖୁଥିବା ବେଳେ ଦେଖିଦେଲା ପୁତୁରା ତା ପରେହେଲା ଏମିତି ଘଟଣା

ପ୍ରେମ ସମ୍ପର୍କ ଏକ ଅତ୍ୟନ୍ତ ଖରାପ ଜିନିଷ | ବିଶେଷକରି ଯଦି ଏହା କେବଳ ପାରସ୍ପରିକ ସଂପର୍କରେ ଘଟେ, ତେବେ ସମାଜରେ ଅପବାଦର ଭୟ ଆହୁରି ବଢ଼ିଯାଏ | ତେଣୁ ଲୋକମାନେ ନିଜ ପ୍ରେମ ସମ୍ପର୍କ ଲୁଚାଇବାକୁ ଯେକୌଣସି ସ୍ତରକୁ ଯାଆନ୍ତି | ଏବେ ଝାଡଖଣ୍ଡର ଗୋଦଡା ଜିଲ୍ଲାର ବେଲବାଡା ଅଞ୍ଚଳର ଏହି ଘଟଣାରେ ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଛି ଏମିତି ଚାଞ୍ଚଲ୍ୟକର ଘଟଣା ଏଠାରେ ନିରୀହ 10 ବର୍ଷ ବୟସ୍କା ତାଙ୍କ ମାମୁଁ ଏବଂ ସମ୍ପର୍କୀୟଙ୍କୁ ଆପତ୍ତିଜନକ ଅବସ୍ଥାରେ ଦେଖିଥିଲେ | ଏହା ପରେ, ଏହି ପ୍ରେମୀ ଯୁଗଳ ନିରୀହଙ୍କ ପ୍ରତି ଯାହା କରିଥିଲେ ତାହା ଅତ୍ୟନ୍ତ ଭୟଭୀତ ଥିଲା |

ବାସ୍ତବରେ, ଗୋଦଡା ଜିଲ୍ଲାର ବେଲବାଡା ଅଞ୍ଚଳରେ ରହୁଥିବା ଏକ ବୋହୂ ତାଙ୍କ ସମ୍ପର୍କୀୟଙ୍କ ସହ ପ୍ରେମ ସମ୍ପର୍କ ରଖିଥିଲେ। ଉଭୟ ରଙ୍ଗରେଲିଆ ପାଳନ କରିବାକୁ ଆସିଥିଲେ। ଏହି ସମୟରେ ତାଙ୍କର 10 ବର୍ଷର ଜ୍ୱାଇଁ ତାଙ୍କ ଜେଜେମା’ଙ୍କ ସହ ସମୟ ବିତାଇବାକୁ ଆସିଥିଲେ | ସେ ହଠାତ୍ ତାଙ୍କ ମାମୁଁ ଏବଂ ସମ୍ପର୍କୀୟ ବନ୍ଧନକୁ ଦେଖିଥିଲେ | ଏହା ଦେଖି ବୋହୂ ଏବଂ ସମ୍ପର୍କୀୟ ଭାଇ ମଧ୍ୟ ନିଜ ଭିତରେ ଡରିଗଲେ। ସେମାନେ ଅନୁଭବ କଲେ ଯେ ଏହି ପିଲାମାନେ ଆସନ୍ତାକାଲି ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କୁ ସତ କହିବା ଉଚିତନୁହେଁ l

ଏପରି ପରିସ୍ଥିତିରେ କାଲୁଗୁମି ମାମି ପିଲାଟିକୁ କୋଠରୀ ଭିତରକୁ ଠେଲି ଦେଇଥିଲେ ଏବଂ ତା’ପରେ ସମ୍ପର୍କୀୟ ଦେବୀଙ୍କ ସହ ତାଙ୍କୁ ଗଳା କାଟି ହତ୍ୟା କରିଥିଲେ। ପରେ ଦୁହେଁ ଶିଶୁର ମୃତଦେହକୁ କୂଅରେ ଫିଙ୍ଗି ଦେଇଥିଲେ। ଯେତେବେଳେ ପିଲାଟି ହଠାତ୍ ଘରୁ ଅଦୃଶ୍ୟ ହୋଇଗଲା, ପରିବାର ଲୋକେ ବିବ୍ରତ ହୋଇଗଲେ | ସେମାନେ ପୋଲିସକୁ ଖବର ଦେଇଥିଲେ। ଫଳରେ ପୋଲିସ ସର୍ବାଧିକ ପଚରାଉଚରା କରିଥିଲା। ଏହି ସମୟରେ ସେ ମହିଳା ବୋହୂ ଉପରେ ସନ୍ଦେହ ପ୍ରକଟ କରିଥିଲେ। ଏଭଳି ପରିସ୍ଥିତିରେ ସେ ଜେଲରେ ଥିବା ମହିଳାଙ୍କ ଉପରେ କଡା ପ୍ରଶ୍ନ କରିଥିଲେ ଏବଂ ପରେ ସେ ସବୁକିଛି କହି ଦେଇଥିଲେ l

ଏହି ପ୍ରେମୀ ଯୁଗଳ ସେମାନଙ୍କ ଅପରାଧ ସ୍ୱୀକାର କରିଛନ୍ତି। ସେମାନେ ପୋଲିସକୁ କହିଥିଲେ ଯେ ଆମେ ସେମାନଙ୍କ ପ୍ରେମ ସମ୍ପର୍କ ଖୋଲିବାକୁ ଭୟ କରୁଛୁ ଏବଂ ତେଣୁ ନିରୀହ ଲୋକଙ୍କୁ ହତ୍ୟା କରିଛୁ। ଯେତେବେଳେ ଶିଶୁର ପିତାମାତା ଏହି ସତ୍ୟ ବିଷୟରେ ଜାଣିବାକୁ ପାଇଲେ, ସେତେବେଳେ ସେମାନଙ୍କର ଇନ୍ଦ୍ରିୟଗୁଡ଼ିକ ଉଡ଼ିଗଲା | ସେ ସ୍ୱପ୍ନରେ ମଧ୍ୟ ଭାବି ନଥିଲେ ଯେ ତାଙ୍କ ସନ୍ତାନର ମୃତ୍ୟୁ ହେବାର କାରଣ ହେଉଛି ବୋହୂ ଏବଂ ସମ୍ପର୍କୀୟଙ୍କ ପ୍ରେମ ସମ୍ପର୍କ । ଏହା ଏତେ ଲଜ୍ଜାଜନକ ଯେ ପ୍ରେମୀ ଯୁଗଳ ସେମାନଙ୍କ ସଂପର୍କରେ ଜଣେ ନିରୀହଙ୍କୁ ହତ୍ୟା କରିଥିଲେ | ଉଭୟଙ୍କ ପ୍ରେମ 10 ବର୍ଷର ଶିଶୁ କୁ ଦଣ୍ଡିତ କରିଥିଲା ​​l

ଆମେ ଆଶା କରୁଛୁ ଆପଣଙ୍କୁ ଏହି ଖବର ଟି ନିଶ୍ଚୟ ପସନ୍ଦ ଆସିଥିବ,ଏହାକୁ ଗୋଟିଏ ସେୟାର୍ ନିଶ୍ଚୟ କରନ୍ତୁ l ଏଭଳି ଅଧିକ ପୋଷ୍ଟ ପାଇଁ ଆମ ପେଜ୍ କୁ ଫଲୋ କରନ୍ତୁ,ଧନ୍ୟବାଦ l

More from ଆଧ୍ୟାତ୍ମିକMore posts in ଆଧ୍ୟାତ୍ମିକ »

Be First to Comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.