Press "Enter" to skip to content

ସ୍ୱାମୀ ଅଫିସକୁ ଯିବା ପରେ ମହିଳା ମାନେ କରନ୍ତି ଏହି କାମ ଜାଣିଲେ ଚମକି ପଡିବେ-nari gupta katha

ବନ୍ଧୁ ଆପଣଙ୍କୁ ଆମ ନ୍ୟୁଜ ପୋର୍ଟାଲକୁ ସ୍ଵାଗତ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଆମେ ସବୁବେଳେ କିଛି କିଛି ଖାସ ଖବର ନେଇ ଆସିବୁ ତେବେ ଚାଲନ୍ତୁ ଆଲୋଚନା କରିବା ଆଜି ର ବିଷୟ ବସ୍ତୁ ଉପରେ ବିବାହ ହେଉଛି ଏକ ପବିତ୍ର ସମ୍ପର୍କ, ଏପରିକି ଏକ ଛୋଟ ସମସ୍ଯା ମଧ୍ୟ ଆମ ସମ୍ପର୍କକୁ ଏକ କାଚ ଗ୍ଲାସ ପରି ଛିନ୍ନଛତ୍ର କରିଥାଏ | ସ୍ୱାମୀ-ସ୍ତ୍ରୀ ସଂପର୍କରେ, ପ୍ରେମ ସହିତ ବିଶ୍ୱାସ, ବନ୍ଧୁତା ଏବଂ ବିଶ୍ୱାସ ରହିବା ଆବଶ୍ୟକ | ତା’ପରେ ଏକ ଦୃଢ ସମ୍ପର୍କର ମୂଳଦୁଆ ପକାଯାଇପାରିବ | ଏହା ସହିତ, ସେମାନେ ଜୀବନର ଉତ୍ଥାନ-ପତନକୁ ଅତି ସହଜରେ ସାମ୍ନା କରନ୍ତି |

ଯଦି ସ୍ୱାମୀ-ସ୍ତ୍ରୀ ସଂପର୍କରେ କୌଣସି ସନ୍ଦେହ ନଥାଏ, ତେବେ ଏହା ମଜା ନୁହେଁ | ଯଦି ଦେଖାଯାଏ, ଅନେକ ମହିଳା ନିଜେ ଘରୋଇ କାମ କରନ୍ତି ଏବଂ ଅଫିସରେ ମଧ୍ୟ କାମ କରନ୍ତି | କିନ୍ତୁ ସମସ୍ତ ମହିଳା ଅଫିସରେ କାମ କରିବାକୁ ଯାଆନ୍ତି ନାହିଁ, କିଛି ମହିଳା ନିଜ ସ୍ୱାମୀଙ୍କୁ ଅଫିସକୁ ପଠାନ୍ତି ଏବଂ ଦିନସାରା ଘରେ ରୁହନ୍ତି |

ଯଦି ଝିଅମାନଙ୍କ ବିଷୟରେ କଥାବାର୍ତ୍ତା କରିବା, ତେବେ ସେମାନେ ନିଜ ସ୍ୱାମୀଙ୍କୁ ଅଫିସକୁ ପଠାନ୍ତି ଏବଂ ଘରର କାମ ସ୍ଥିର କରିବା ପରେ ଅନେକ ମହିଳା ନିଜ ସାଙ୍ଗ ସହିତ ମସ୍ତି କରନ୍ତି | ମହିଳାମାନେ ଦିନସାରା ଘରେ କ’ଣ କରନ୍ତି ସେ ବିଷୟରେ ଆପଣ କେବେ ଚିନ୍ତା କରିଛନ୍ତି କି?

ଅଧିକାଂଶ ମହିଳା ଗପସପକୁ ଭଲ ପାଆନ୍ତି, ସେମାନଙ୍କୁ ଏକ ସୁଯୋଗ ମିଳିଲେ ତାହା କରିଥାନ୍ତି , ସେମାନେ ଏହି ସୁଯୋଗର ପୂର୍ଣ୍ଣ ସୁଯୋଗ ନେଇଥାନ୍ତି ଏବଂ ସେଠାରେ କଥାବାର୍ତ୍ତା କରିବାକୁ କିନ୍ତୁ ସ୍ୱାମୀଙ୍କ ସାମ୍ନାରେ ଏହି କାମ କରିବାକୁ ଟିକେ ଦ୍ୱିଧା କରନ୍ତି |

ଯେତେବେଳେ ମହିଳାମାନେ ଘରେ ଏକୁଟିଆ ଥାଆନ୍ତି, ସେମାନେ ଘରେ ସେମାନଙ୍କର ସର୍ବୋତ୍ତମ ବନ୍ଧୁଙ୍କୁ ଡାକିବାକୁ ଭୁଲନ୍ତି ନାହିଁ | ସେ ଏକୁଟିଆ ଥିବାବେଳେ ଏକାଠି ବହୁତ ମଜା କରନ୍ତି |

କିଛି ମହିଳା ସକାଳେ କାମ କରିବା ପରେ ବହୁତ କ୍ଲାନ୍ତ ହୁଅନ୍ତି, ଯେଉଁଥିପାଇଁ ସ୍ୱାମୀ ଅଫିସକୁ ଯିବା ପରେ ସେମାନେ ଶୋଇଥା’ନ୍ତି |

କିଛି ମହିଳା ଟିଭି ଦେଖିବା ପାଇଁ ବହୁତ ଶୋକ , କିନ୍ତୁ ରାତିରେ ସ୍ୱାମୀଙ୍କ ଆଗମନ ହେତୁ କାମ ଅଧିକ ଖରାପ ହୋଇଯାଏ, ତେଣୁ ସେ ଟିଭି ଦେଖିବାରେ ସକ୍ଷମ ନୁହଁନ୍ତି, ତେଣୁ ସ୍ୱାମୀ ଅଫିସ୍ ଯିବା ପରେ ସେ ଟିଭି ଦେଖିବା ପାଇଁ ବସିଥା’ନ୍ତି |

ସ୍ୱାମୀଙ୍କ ଅନୁପସ୍ଥିତିରେ ଅଧିକାଂଶ ମହିଳା ନିଜ ସାଙ୍ଗ କୁ ଘରକୁ ଡାକିବା ଏବଂ ସପିଂ କରିବାକୁ ଯିବାକୁ ଭୁଲନ୍ତି ନାହିଁ |

ଆପଣଙ୍କୁ ଆମେ ଏମିତି ସ୍ଵାସ୍ଥ୍ୟ ,ବାସ୍ତୁ,ସ୍ପେଶାଲଖବର,ଭାଈରଲ ଖବର, ଓଲିଉଡ,ବଲିଉଡ,ଦୈନନ୍ଦିନ ରାଶିଫଳ, ସାପ୍ତାହିକ,ମାସିକ,ରାଶିଫଳ ସମ୍ଵନ୍ଧୀୟ ଖବର ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ନେଇ ଆସିବୁ ।ଆମ ସହ ଯୋଡ଼ି ରହିବା ପାଇଁ ଆମ ପେଜକୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ।ଆମ ତଥ୍ୟ ଭଲ ଲାଗିଲେ ସେୟାର କରନ୍ତୁ ସାଙ୍ଗ ମାନଙ୍କ ସହ ଏବଂ ମତାମତ ଦେବାକୁ ଅନୁରୋଧ,ଜଗନ୍ନାଥଙ୍କ ପାଖରେ ଏତିକି ପାର୍ଥନା ଆପଣଙ୍କୁ ଭଲରେ ରଖନ୍ତୁ ଜୟ ଜଗନ୍ନାଥ ଖବରକୁ ପୁରା ପଢିଥିବାରୁ ଧନ୍ୟବାଦ ଭଲ ଲାଗିଲେ ନିଶ୍ଚୟ ତଳେ ଲାଇକ କରିବେ।

More from ସ୍ପେଶାଲ ଖବରMore posts in ସ୍ପେଶାଲ ଖବର »

Be First to Comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.