Press "Enter" to skip to content

ଘରେ ପୂଜା ପାଠ କରି,ପୁଅର ନାମ କଣ ରଖିଲେ ବାବୁଶାନ? ଜାଣିଲେ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହେବେ

ଘରେ ପୂଜା ପାଠ କରି,ପୁଅର ନାମ କଣ ରଖିଲେ ବାବୁଶାନ? ଜାଣିଲେ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହେବେ

ବନ୍ଧୁଗଣ ନମସ୍କାର, ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣ ମାନେ ଓଲିଉଡ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରୀ ର ଲୋକପ୍ରିୟ ଅଭିନେତା ବାବୁସାନ ମହାନ୍ତି ଙ୍କୁ ତ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ ଜାଣିଥିବେ । ଏହି ଅଭିନେତା ଓଲିଉଡ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରୀ କୁ ଅନେକ ସୁପରହିଟ ଫିଲ୍ମ ପ୍ରଦାନ କରିଛନ୍ତି । ଏହି ଅଭିନେତା ଓଲିଉଡ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରୀ ର ଜଣେ ଲୋକପ୍ରିୟ ଅଭିନେତା ଅଟନ୍ତି । ଦର୍ଶକ ମାନେ ତାଙ୍କ ଅଭିନୟ ଏବଂ ତାଙ୍କୁ ଖୁବ ପସନ୍ଦ କରନ୍ତି । ତେବେ ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣ ମାନେ ତ ଜାଣିଥିବେ ଯେ ବର୍ତ୍ତମାନ ସମୟରେ ଖବର ଆସିଛି ଯେ ଅଭିନେତା ବାବୁସାନ ମହାନ୍ତି ବାପା ହୋଇସାରିଛନ୍ତି ।

ବାବୁସାନ ନିଜ ପୁଅ ଙ୍କ ସହିତ ଘରକୁ ପ୍ରବେଶ କରିଛନ୍ତି । ତେବେ ଏହି ଅଭିନେତା ନିଜ ପୁତ୍ର ଙ୍କ ନାମ କଣ ରଖିଛନ୍ତି ସେହି ବିଷୟ ଟି ବର୍ତ୍ତମାନ ବେଶ ଚର୍ଚ୍ଚାର ବିଷୟ ସାଜିଛି । ତେବେ ଆସନ୍ତୁ ଏହି ସମ୍ପୁର୍ଣ୍ଣ ବିବରଣୀ ସମ୍ବନ୍ଧରେ ବିସ୍ତାର ରୂପରେ ଜାଣିବା ।

ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣ ମାନଙ୍କୁ କହିବାକୁ ଚାହିଁବୁ ଯେ, ଓଲିଉଡ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରୀ ର ଲୋକପ୍ରିୟ ଅଭିନେତା ବାବୁସାନ ମହାନ୍ତି ୨୦୧୪ ମସିହାରେ ତୃପ୍ତି ଙ୍କୁ ବିବାହ କରିଥିଲେ । ତାଙ୍କ ବିବାହ ପ୍ରେମ ବିବାହ ଥିଲା । ତେବେ ଏହି ସୁନ୍ଦର ଯୋଡ଼ି ଙ୍କ ୨୦୨୧ ମସିହାରେ ଏକ ପୁତ୍ର ସନ୍ତାନ ହୋଇଛି ଏବଂ ଦୁହେଁ ମାତାପିତା ହୋଇଛନ୍ତି ।

ଏହି ଖବର ବର୍ତ୍ତମାନ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆ ରେ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ରୂପରେ ଭାଇରାଲ ହେବାରେ ଲାଗିଛି ଏବଂ ବାବୁସାନ ଓ ତୃପ୍ତି ଙ୍କ କୁନି ପୁଅ ଙ୍କ ଫଟୋ ଓ ଭିଡିଓ ମଧ୍ୟ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆ ରେ ଭାଇରାଲ ହୋଇଛି । ବାବୁସାନ ତାଙ୍କ ପୁଅ ସହିତ ଖେଳୁ ଥିବାର ମଧ୍ୟ ନଜର ରେ ଆସିଛନ୍ତି ।

ବିଗତ ତିନି ଚାରି ଦିନ ହେବ ହସ୍ପିଟାଲରେ ତାଙ୍କର ପୁତ୍ର ସନ୍ତାନ ଜନ୍ମ ହୋଇଛି ଏବଂ ହସ୍ପିଟାଲର ନର୍ସ ମାନେ ବାବୁସାନ ଙ୍କ ସହିତ ସେଲ୍ଫି ମଧ୍ୟ ନେଇ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆ ଆକାଉଣ୍ଟ ରେ ପୋଷ୍ଟ କରିଛନ୍ତି । ନିଜ ପୁତ୍ର ଙ୍କ ସହିତ ବାବୁସାନ ଓ ତୃପ୍ତି ଙ୍କ କିଛି ଫଟୋ ମଧ୍ୟ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆ ରେ ଭାଇରାଲ ହେବାରେ ଲାଗିଛି । ନିଜ ପୁଅ ଙ୍କ ସହିତ ଘରକୁ ପ୍ରବେଶ କରିବା ପରେ ବାବୁସାନ ଙ୍କ ପୁଅ ଙ୍କ ପାଇଁ ତାଙ୍କ ଘରେ ଏକ ପୂଜା ର ଆୟୋଜନ ମଧ୍ୟ କରାଯାଇଛି ଏବଂ ଏହାର କିଛି ଫଟୋ ମଧ୍ୟ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆ ଆକାଉଣ୍ଟ ରେ ପୋଷ୍ଟ କରାଯାଇଛି ।

ଏହି ଫଟୋ କୁ ଦେଖି ଦର୍ଶକ ମାନେ ଅନୁମାନ କରୁଛନ୍ତି ଏହି ପୂଜା ବାବୁସାନ ଙ୍କ ପୁଅ ଙ୍କ ନାମ କରଣ ପାଇଁ ରଖା ଯାଇଛି । କିଛି ଦର୍ଶକ କହୁଛନ୍ତି ଯେ ବାବୁସାନ ଙ୍କ ପୁଅ ଙ୍କ ନାମ ବର୍ତ୍ତମାନ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ନିର୍ଦ୍ଧାରଣ କରାଯାଇ ନାହିଁ ଏବଂ କିଛି ଦର୍ଶକ ଏହା କହୁଛନ୍ତି ଯେ ବାବୁସାନ ନିଜ ପୁଅର ନାମ ସାନ୍ ରଖିଛନ୍ତି । ତେବେ ଏହା କେତେ ଦୂର ସତ୍ୟ ବର୍ତ୍ତମାନ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଜଣା ପଡ଼ିନାହିଁ ।

ଆପଣଙ୍କୁ ଆମର ଏହି ପୋସ୍ଟ ଟି ଭଲ ଲାଗିଥିଲେ ନିଜ ସାଙ୍ଗ ମାନଙ୍କ ସହ ଏହାକୁ ଶେୟାର କରନ୍ତୁ ଓ ଆଗକୁ ଓଲିଉଡ ବିଷୟରେ ଅଧିକ କିଛି ଜାଣିବା ପାଇଁ ଆମ ପେଜକୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ । ଧନ୍ୟବାଦ

More from OllywoodMore posts in Ollywood »

Be First to Comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *