Press "Enter" to skip to content

ଖୁଡୀ ନିଜକୁ ସମ୍ଭାଳି ନପାରି ପୁତୁରା ସହ କରୁଥିଲା ଖେଳ ଆଉ ତାପରେ,,,special report 

ଏହି ହ-ତ୍ୟା-କାଣ୍ଡରେ ମୃତକଙ୍କ ପତ୍ନୀ ଏବଂ ପୁତୁରା ସମ୍ପୃକ୍ତ ଥିବା ପୋଲିସ କହିଛି। ହତ୍ୟା ପଛରେ ଖୁଡୀ ଏବଂପୁତୁରାଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଥିବା ବେଆଇନ ସ-ମ୍ପର୍କ ଥିଲା। ଉଭୟେ କେବଳ ଶା-ରୀ-ରିକ ସମ୍ପ-ର୍କ ସ୍ଥାପନ କରିନଥିଲେ, ବରଂ ଉଭୟ ଖୁଡୀ ଏବଂ ପୁତୁରା ପ୍ରେମ ସ-ମ୍ପ-ର୍କରେ ନିଜ ସ୍ୱାମୀଙ୍କୁ ହ-ତ୍ୟା କରିଥିଲେ। ମରିବା ପୂର୍ବରୁ ସେମାନେ ବିୟରରେ ବିଷାକ୍ତ ବଟିକା ମିଶାଇ ବିୟର ପିଇଥିଲେ ଏବଂ ଅନ୍ୟ ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କୁ ମଧ୍ୟ ଡ୍ରଗ୍ ଦେଇ ଶୋଇଥିଲେ ଏବଂ ଯେତେବେଳେ ପୁରା ପରିବାର ଶୀଘ୍ର ଶୋଇଥିଲେ, ଦୁହେଁ ପ୍ରେମ ସମ୍ପ-ର୍କରେ ସ୍ୱାମୀଙ୍କୁ ଗଳାଚିପି ହ-ତ୍ୟା କରିଥିଲେ।

ଉଭୟଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଅନୈ-ତିକ ସମ୍ପର୍କ |

ଡିଏସପି ହେଡ କ୍ୱାର୍ଟର ସତୀଶ ଭାଟ୍ସ କହିଛନ୍ତି ଯେ ଖୁଡୀ ଏବଂ ପୁତୁରାଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ପ୍ରେମ ସମ୍ପ-ର୍କ ପ୍ରାୟ ୭-୮ ମାସ ପୂର୍ବରୁ ଆରମ୍ଭ ହୋଇଥିଲା ଏବଂ ଉଭୟଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ସମ୍ପ-ର୍କ ସ୍ଥାପିତ ହୋଇଥିଲା। ମହିଳାଙ୍କ ସ୍ୱାମୀ ଅନିଲ ଉଭୟଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଥିବା ସମ୍ପ-ର୍କକୁ ନେଇ ସନ୍ଦେହ କରୁଥିଲେ,

ଯେଉଁଥିପାଇଁ ଉଭୟ ଖୁଡୀ ଏବଂ ପୁତୁରା ତାଙ୍କୁ ରାସ୍ତାରୁ ହଟାଇବାକୁ ଯୋଜନା କରିଥିଲେ ଏବଂ ତାଙ୍କୁ ବିୟର ସହିତ ନିଶା ମିଶାଇ ପିଇଥିଲେ ଏବଂ ପରିବାରର ଅନ୍ୟମାନେ ମଧ୍ୟ ଏହି ନିଶା ଔଷଧ ଖାଇବାକୁ ଦେଇଥିଲେ

ଉଭୟଙ୍କୁ କୋର୍ଟରେ ହାଜର କରାଯାଇଥିଲା

ଏହା ପରେ ଯେତେବେଳେ ଅନିଲ ଗଭୀର ଭାବରେ ଶୋଇପଡିଲେ, ସେତେବେଳେ ଦୁହେଁ ତାଙ୍କୁ ଗଳା ଚିପି ହ-ତ୍ୟା କରିଥିଲେ। ବର୍ତ୍ତମାନ ପୋଲିସ ଉଭୟଙ୍କୁ ଗିରଫ କରି କୋର୍ଟରେ ଉପସ୍ଥାପନ କରିଛି ଯେଉଁଠାରେ ପୁତୁରା ସଚିନଙ୍କୁ ୨ ଦିନିଆ ରିମାଣ୍ଡରେ ନିଆଯାଇଛି। ବର୍ତ୍ତମାନ ଉଭୟ ଅଭିଯୁକ୍ତଙ୍କୁ ପଚରାଉଚରା କରାଯାଉଛି।

ଆମର ଉଦ୍ଦେଶ୍ୟ ଏଠାରେ ଜ୍ଞାନ ବୃଦ୍ଧି କରିବା ପାଇଁ, ଏଠାରେ ଆମେ ଅମୂଲ୍ୟ ଚିନ୍ତାଧାରା, ଓଡ଼ିଆ ଖବର, ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଟିପ୍ସ, ପ୍ରେରଣାଦାୟକ ଭକ୍ତି ଓଡ଼ିଆ ବିଚାର, ମୂଲ୍ୟବାନ ସୂଚନା ଏବଂ ଆକର୍ଷଣୀୟ ଖବର ସୂଚନା ମାଧ୍ୟମରେ ଜ୍ଞାନ ବୃଦ୍ଧି କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରୁଛନ୍ତି। ଯଦି ଆପଣ ଏଥିରେ କୌଣସି ଭୁଲ ଦେଖନ୍ତି, ତୁରନ୍ତ ଆମକୁ ଜଣାନ୍ତୁ ଏବଂ ଆମେ ଏହାକୁ ଅପଡେଟ୍ କରିବୁ। ଆମକୁ ଲାଇକ ଏବଂ ଫଲୋ କରିବାକୁ ଆଦୌ ଭୁଲନ୍ତୁ ନାହିଁ। ତଳେ ନିଶ୍ଚୟ ଲାଇକ୍ କରନ୍ତୁ। ଧନ୍ୟବାଦ।

More from ସ୍ପେଶାଲ ଖବରMore posts in ସ୍ପେଶାଲ ଖବର »

Be First to Comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.