Press "Enter" to skip to content

ଭୁବନେଶ୍ୱର ରେ କଲ ଗା-ର୍ଲ ଙ୍କ ଦାମ୍ କେତେ? କେମିତି ଡାକିବେ ବାଃ ଏତେ ଶସ୍ତା,ଜାଣିଲେ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହୋଇଯିବେ।

ବନ୍ଧୁ ଆପଣଙ୍କୁ ଆମ ନ୍ୟୁଜ ପୋର୍ଟାଲକୁ ସ୍ଵାଗତ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଆମେ ସବୁବେଳେ କିଛି କିଛି ଖାସ ଖବର ନେଇ ଆସିବୁ ତେବେ ଚାଲନ୍ତୁ ଆଲୋଚନା କରିବା ଆଜି ର ବିଷୟ ବସ୍ତୁ ଉପରେ ଏହି ଦୁନିଆରେ ବଦନାମୀ ନା ହେଉଛି କର୍ଲ ଗାର୍ଲ ଏହି ଝିଅ ମାନେ କିଛି ଟଙ୍କା ପାଇଁ ତାଙ୍କ ଦେହ ଆପଣଙ୍କୁ ବିକ୍ରି କରିଦେଇଥାନ୍ତି।

କର୍ଲ ଗା-ର୍ଲ ଏବଂ ପ୍ରେସିଟୁଟ ବା ବେଶ୍ୟା-ଳୟ ମଧ୍ୟରେ ଫରକ କେବଳ ଏତିକି କି ଆପଣଙ୍କୁ ବେଶ୍ୟା-ଳୟ ଯିବାକୁ ପଡ଼ିବ କିନ୍ତୁ କର୍ଲ ଗାର୍ଲ କ୍ଷେତ୍ର ରେ ସେ ନିଜେ ଆସିବ ଏବଂ ଆପଣଙ୍କୁ ସେବା ଦେବ। କିଛି ଘଣ୍ଟା ମଧ୍ୟରେ ଆପଣଙ୍କୁ ଖୁସ୍ କରି ପୁନଃ ଚାଲିଯିବ। ଆପଣଙ୍କୁ କେବଳ ରୁମ୍ ବା ଘର ଠିକ କରିବାକୁ ହେବ, ରବର ବେଲୁନ କିଣିବାକୁ ହେବ ଆଉ ଜାଗା ବା ଠିକଣା ଠିକ କରିବାକୁ ହବ। ସେ ଝିଅ ଠିକଣା ଜାଗା କୁ ନିଜେ ଆସିବ ଏବଂ ଆପଣ ଙ୍କ ସହ ସମ୍ପର୍କ ସ୍ଥାପନ କରି ସେ ଚାଲିଯିବ।

ତେବେ ଆଜି ଆମେ ଆପଣଙ୍କୁ କହିବୁ ଭୁବନେଶ୍ୱର ରେ କେମିତି ଚାଲୁଛି ଏହି ସଂସ୍ଥା ଆମ ରିପୋର୍ଟର ନିଜେ ଜଣେ କର୍ଲ ଗାର୍ଲ ବା ଫୋନ ଦେହ-ଜୀବୀ ଙ୍କୁ ନିଜ ଆଡୁ ଫସାଇବା କୁ ଚେଷ୍ଟା କରିଥିଲେ। ତାଙ୍କ ସହ କଥା ହୋଇଥିଲେ ତେବେ ଝିଅ ଟି ପ୍ରଥମେ କଥା ହେବା ପାଇଁ ଆଡ଼ଭାନ୍ସ ପଇସା ଆମ ରିପୋର୍ଟର ଙ୍କୁ ମାଗିଥିଲା। ଝିଅଟି ତାର ନାମ ସୋନାଲି ମିଶ୍ର (ଛଦ୍ମ ନାମ) ବୋଲି କହିଥିଲେ।

ଝିଅ ଟି 1500 ₹ ଟଙ୍କା ଆଡ଼ଭାନ୍ସ କରି ଫୋନ ପେ ରେ ପଠେଇବା କୁ କହିଥିଲା। ଏହାପରେ ଝିଅ ଟି ବହୁତ ସମୟ କଥା ହୋଇଥିଲା ଝିଅ ଟି କହିଥିଲା କି ତାଙ୍କର ଏକ କମ୍ପାନୀ ଅଛି। ଏହି କମ୍ପାନୀ ରେ 15,20 ଜଣ ଝିଅ କାମ କରନ୍ତି। ପ୍ରଥମେ ଝିଅ ଟି ଜୟଦେବ ବଟିକା ପାର୍କରେ ଦେଖା ସାକ୍ଷାତ କରିବା ପାଇଁ ଡାକିଥିଲା ଏହା ପରେ ଶହୀଦ ନଗର ରେ ଏକ ଓୟ ହୋଟେଲ ସହ ବୁଝାମଣା ଥିବା କଥା ମଧ୍ୟ ସେ ସୂଚନା ଦେଇଥିଲା।

ଝିଅ ଟି କହିଥିଲା କି ଓୟ ଆପଣଙ୍କୁ ବୁକ୍ କରିବାକୁ ହେବ। ଏହି ସୂଚନା ଦେଇଛନ୍ତି ଆମ ରିପୋର୍ଟର ରାକେଶ ଚନ୍ଦ୍ର ଖୁଣ୍ଟିଆ। କିପରି ଏହି ରାକେଟ ଭୁବନେଶ୍ୱର ସହର ରେ ବୃଦ୍ଧି ପାଉଛି ତାହା ଚିନ୍ତାର ବିଷୟ।

ଆପଣଙ୍କୁ ଆମେ ଏମିତି ସ୍ଵାସ୍ଥ୍ୟ ,ବାସ୍ତୁ,ସ୍ପେଶାଲଖବର,ଭାଈରଲ ଖବର, ଓଲିଉଡ,ବଲିଉଡ,ଦୈନନ୍ଦିନ ରାଶିଫଳ, ସାପ୍ତାହିକ,ମାସିକ,ରାଶିଫଳ ସମ୍ଵନ୍ଧୀୟ ଖବର ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ନେଇ ଆସିବୁ ।ଆମ ସହ ଯୋଡ଼ି ରହିବା ପାଇଁ ଆମ ପେଜକୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ।ଆମ ତଥ୍ୟ ଭଲ ଲାଗିଲେ ସେୟାର କରନ୍ତୁ ସାଙ୍ଗ ମାନଙ୍କ ସହ ଏବଂ ମତାମତ ଦେବାକୁ ଅନୁରୋଧ,ଜଗନ୍ନାଥଙ୍କ ପାଖରେ ଏତିକି ପାର୍ଥନା ଆପଣଙ୍କୁ ଭଲରେ ରଖନ୍ତୁ ଜୟ ଜଗନ୍ନାଥ ଖବରକୁ ପୁରା ପଢିଥିବାରୁ ଧନ୍ୟବାଦ

Be First to Comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *