Press "Enter" to skip to content

ମୋଟି ସ୍ତ୍ରୀ ଙ୍କୁ କେମିତି ଶାନ୍ତି କରିବେ। ଏମାନଙ୍କୁ ସନ୍ତୁଷ୍ଟ କରିବା ଏତେ ସହଜ ନୁହେଁ-guptakatha

ବନ୍ଧୁ ଆପଣଙ୍କୁ ଆମ ନ୍ୟୁଜ ପୋର୍ଟାଲକୁ ସ୍ଵାଗତ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଆମେ ସବୁବେଳେ କିଛି କିଛି ଖାସ ଖବର ନେଇ ଆସିବୁ ତେବେ ଚାଲନ୍ତୁ ଆଲୋଚନା କରିବା ଆଜି ର ବିଷୟ ବସ୍ତୁ ଉପରେ ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣ ଜାଣିଲେ ଏହା ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହୋଇଯିବେ ଯେ ମୋଟି ଝିଅ ମାନଙ୍କୁ 90 ପ୍ରତିଶତ ତାଙ୍କ ସ୍ୱାମୀ ମାନେ ତାଙ୍କୁ ଶାନ୍ତ କରି ପାରନ୍ତି ନାହିଁ। ତେବେ ଏପରି କାହିଁକି ହୁଏ ଏହା ଅନେକ ଲୋକ ଜାଣି ନଥିବେ। ମୋଟି ଝିଅ ମାନଙ୍କ ଓଜନ ଅଧିକ ହୋଇଥାଏ। ଏହା ଛଡ଼ା ଅତ୍ୟଧିକ ମୋଟି ଝିଅ ମାନଙ୍କ ସବୁ ଜିନିଷ ବଡ଼ ବଡ଼ ହୋଇଥାଏ ତେବେ ଏହି ବଡ଼ ଜିନିଷ ଗୁଡିକ ପାଇଁ ବଡ଼ ଯନ୍ତ୍ରର ମଧ୍ୟ ଆବଶ୍ୟକତା ପଡ଼େ। ଏହି ମୋଟି ଝିଅ ମାନେ ବିବାହ ପରେ ନିଜ ସ୍ୱାମୀ ଙ୍କର ଛୋଟ ଯନ୍ତ୍ର ଦେଖି ବହୁତ ଦୁଃଖିତ ହୋଇ ପଡନ୍ତି।

ମୋଟି ଝିଅ ମାନେ ଅଧିକ ଖାଇବା ପିଇବା ରେ ଆଗ୍ରହ ଦେଖାନ୍ତି ଏହା ସହିତ ମୋଟି ଝିଅ ମାନଙ୍କ ଇଚ୍ଛା ବଡ଼ ବଡ଼ ଥାଏ। ଏମାନେ ବଡ଼ ଯନ୍ତ୍ର ଦେଖି ଖୁସି ହୋଇ ଯାଆନ୍ତି। ଯଦି ସ୍ୱାମୀ ଙ୍କ ଯନ୍ତ୍ର ଛୋଟ ହୋଇଥାଏ ତେବେ ମୋଟି ସ୍ତ୍ରୀ ମାନେ ଖୁସି ହୋଇ ପାରନ୍ତି ନାହିଁ।

ଆଜି ଆମେ ଆପଣଙ୍କୁ କହିବୁ କିପରି ଆପଣ ସହଜରେ ମୋଟି ଝିଅ ମାନଙ୍କୁ ଗରମ କରି ଶାନ୍ତ କରି ପାରିବେ।ତେବେ ଆସନ୍ତୁ ଆଉ ଡେରି ନକରି ଆରମ୍ଭ କରିବା

● ସ୍ତ୍ରୀ ସହ ଅଧିକ ରୋ-ମାନ୍ସ କରନ୍ତୁ, ପତ୍ନୀ ଙ୍କୁ କିସ କରନ୍ତୁ। ତାଙ୍କ ଶରୀର ସମ୍ପର୍କରେ ଆସି ରୋ-ମାନ୍ସ ଅଧିକ ସମୟ କରନ୍ତୁ।
●ସ୍ତ୍ରୀ ଙ୍କୁ ଟିକେ ଅଧିକ ସମୟ ଦିଅନ୍ତୁ, ତାଙ୍କୁ ଅଧିକ ସମୟ ବୁଲା ବୁଲି କରିବା ପାଇଁ ନିଅନ୍ତୁ।
●ଅନ୍ୟ ପୁରୁଷ ଙ୍କ ସହ ମିଳାମିଶା କରିବାକୁ ଦିଅନ୍ତୁ ନାହିଁ। ଏମାନେ ସହଜରେ ଅନ୍ୟ ପୁରୁଷଙ୍କ ପ୍ରତି ଆକର୍ଷିତ ହୋଇଯାଆନ୍ତି। ସବୁ ମୋଟି ମହିଳା ମାନେ ଏପରି ନୁହନ୍ତି କିନ୍ତୁ କିଛି ସ୍ତ୍ରୀ ମାନେ ଯବାଣୀ ର ଜୋଶ ରେ ଚାଲି ଆସି ଅନ୍ୟ ପୁରୁଷ ଙ୍କ ସାହାଯ୍ୟ ନେଇଥାନ୍ତି।

● ଏଭଳି ଝିଅ ମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଡ-ଗି ଷ୍ଟାଇଲ ପ୍ରଫେକ୍ଟ ଅଟେ। ଏହି ଷ୍ଟାଇଲ ରେ ସେଏକ୍ସ କଲେ ଆପଣ ସହଜରେ ହାଲିଆ ନହୋଇ ଅଧିକ ସମୟ ସେ-ଏକ୍ସ କରି ପାରିବେ। ଏବଂ ଆପଣଙ୍କ ସ୍ତ୍ରୀ ଙ୍କୁ ଅଧିକ ସୁଖ ଦେଇ ପାରିବେ। ସେ କେବେ ମଧ୍ୟ ଆପଣଙ୍କୁ ଛାଡ଼ି ଯିବେ ନାହିଁ।

ଆମର ଉଦ୍ଦେଶ୍ୟ ଏଠାରେ ଜ୍ଞାନ ବୃଦ୍ଧି କରିବା ପାଇଁ, ଏଠାରେ ଆମେ ଅମୂଲ୍ୟ ଚିନ୍ତାଧାରା, ଓଡ଼ିଆ ଖବର, ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଟିପ୍ସ, ପ୍ରେରଣାଦାୟକ ଭକ୍ତି ଓଡ଼ିଆ ବିଚାର, ମୂଲ୍ୟବାନ ସୂଚନା ଏବଂ ଆକର୍ଷଣୀୟ ଖବର ସୂଚନା ମାଧ୍ୟମରେ ଜ୍ଞାନ ବୃଦ୍ଧି କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରୁଛନ୍ତି। ଯଦି ଆପଣ ଏଥିରେ କୌଣସି ଭୁଲ ଦେଖନ୍ତି, ତୁରନ୍ତ ଆମକୁ ଜଣାନ୍ତୁ ଏବଂ ଆମେ ଏହାକୁ ଅପଡେଟ୍ କରିବୁ। ଆମକୁ ଲାଇକ ଏବଂ ଫଲୋ କରିବାକୁ ଆଦୌ ଭୁଲନ୍ତୁ ନାହିଁ। ତଳେ ନିଶ୍ଚୟ ଲାଇକ୍ କରନ୍ତୁ। ଧନ୍ୟବାଦ।

More from ସ୍ପେଶାଲ ଖବରMore posts in ସ୍ପେଶାଲ ଖବର »

Be First to Comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.