Press "Enter" to skip to content

ଏବର୍ଷ IPL ରେ କେହି ମଧ୍ୟ କିଣିବେ ନାହିଁ ଏହି ୪ଜଣ ବଡ଼ କ୍ରିକେଟର ମାନଙ୍କୁ, ଦେଖିଲେ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହେବେ

IPL 2021 ପାଇଁ ନିଲାମ ପ୍ରକ୍ରିୟା 18 ଫେବୃଆରୀରେ କରାଯିବ | ଆଜି ଆମେ ଆପଣଙ୍କୁ ପାଞ୍ଚ ଜଣ ଭାରତୀୟ ଖେଳାଳିଙ୍କ ବିଷୟରେ କହିବାକୁ ଯାଉଛୁ, ଯେଉଁମାନେ ନିଲାମରେ କ୍ରେତା ଖୋଜିବା କଷ୍ଟକର ହୋଇପଡୁଛି ….

  1. ମୁରଲୀ ବିଜୟ – ଚେନ୍ନାଇ ଓପନର୍ ମୁରଲୀ ବିଜୟ ନିଲାମରେ କ୍ରେତା ଖୋଜିବା ବହୁତ କଷ୍ଟସାଧ୍ୟ ହୋଇପଡିଛି କାରଣ ତାଙ୍କର ଗତ କିଛି ଋତୁ ବହୁତ ଖରାପ ଥିଲା | ସେ ଅତ୍ୟନ୍ତ ଧୀରେ ଧୀରେ ବ୍ୟାଟିଂ କରୁଥିବାରୁ ମୁରଲୀ ବିଜୟଙ୍କ ଟି -20 କ୍ୟାରିୟର ଶେଷ ହୋଇଛି ବୋଲି ବିବେଚନା କରାଯାଏ।
  2. କେଦାର ଯାଦବ – କେଦାର ଯାଦବ ଆଇପିଏଲ୍ ସିଜନ 13 ରେ ଏକ ଖରାପ ଫ୍ଲପ୍ ବୋଲି ପ୍ରମାଣିତ କରିଛନ୍ତି, ସେଥିପାଇଁ ଚେନ୍ନାଇ ତାଙ୍କୁ ବାଟ ଦେଖାଇଛି, ଏଥର ନିଲାମରେ ମଧ୍ୟ କେଦାର ଯାଦବ ବିକ୍ରୟ ହୋଇପାରିବ ନାହିଁ।
  1. ହରଭଜନ ସିଂ – ଅଫ୍ ସ୍ପିନର ହରଭଜନ ସିଂ ଦୀର୍ଘ ଦିନ ଧରି କ୍ରିକେଟ୍ ଠାରୁ ଦୂରେଇ ରହିଛନ୍ତି ଏବଂ ତାଙ୍କୁ ମଧ୍ୟ 40 ବର୍ଷ ବୟସ ହୋଇଛି, ତେଣୁ ଏଥର ହରଭଜନ ସିଂଙ୍କୁ ନିଲାମରେ କ୍ରେତା ଖୋଜିବା କଷ୍ଟକର ହୋଇପଡିଛି, ସେ ଖେଳିନଥିଲେ ପୂର୍ବ ଋତୁରେ।
  2. କରୁଣ ନାୟାର – କରୁଣ ନାୟାରଙ୍କ ବ୍ୟାଟ୍ ଦୀର୍ଘ ସମୟ ଧରି ଚୁପ୍ ରହିଆସିଛି, ଆଇପିଏଲର ଶେଷ ସିଜନରେ ମଧ୍ୟ କରୁଣ ନାୟାର ପଞ୍ଜାବ ପାଇଁ ବିଶେଷ କିଛି କରିନାହାଁନ୍ତି ଏବଂ ଘରୋଇ ଋତୁ ମଧ୍ୟ ଅତ୍ୟନ୍ତ ଖରାପ ତେଣୁ ନିଲାମରେ ଏହା ବିକ୍ରି ହୋଇନାହିଁ।

More from UncategorizedMore posts in Uncategorized »

Be First to Comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.