Press "Enter" to skip to content

ପୁଅ-ବାପାକୁ : ବାପା ମୁଁ କେମିତି ଜନ୍ମ ହୋଇଥିଲି ବାପା : Odia-joke

ପୁଅ-ବାପାକୁ : ବାପା ମୁଁ କେମିତି ଜନ୍ମ ହୋଇଥିଲି ବାପା : Odia-joke

ଯଦି ଆପଣ ନିଜର ଷ୍ଟ୍ରେସ କୁ ଦୂର କରିବାକୁ ଚାଁହୁଚନ୍ତି , ତେବେ ଶେଷ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଏହି ପୋଷ୍ଟ ପଢନ୍ତୁ , ତୁମେ ହସିବ ଏବଂ ହସିବ ଏବଂ ତୁମର ମସ୍ତିଷ୍କ ମଧ୍ୟ ସତେଜ ହେବ | ଆମେ ଆମ ପାଇଁ ପ୍ରତିଦିନ ଏହିପରି ହସକଥା ପୋଷ୍ଟ କରୁ ଏବଂ ଆପଣଙ୍କ ପ୍ରତିକ୍ରିୟାରୁ ମଧ୍ୟ ଆମେ ଭଲ ପ୍ରତିକ୍ରିୟା ପାଇଥାଉ | ତେବେ ଆସନ୍ତୁ ଆଜିର ସର୍ବୋତ୍ତମ ଓଡ଼ିଆ ହସକଥା ପଢିବା l

ଯେତେବେଳେ ପାକିସ୍ତାନର ତିନିଜଣ ବରିଷ୍ଠ ସୈନିକ ଭାରତ ଗସ୍ତ କରିଥିଲେ, ସେତେବେଳେ ଭାରତୀୟ ସେନା ମୁଖ୍ୟ ତାଙ୍କ ସମ୍ମାନାର୍ଥେ ଏକ ରାତ୍ରୀ ଭୋଜନ ଆୟୋଜନ କରିଥିଲେ ଏବଂ ତାଙ୍କୁ ମେଜର ସାନ୍ତା ସିଂଙ୍କୁ ଆୟୋଜନ କରିବାର ଦାୟିତ୍ବ ପ୍ରଦାନ କରିଥିଲେ। ଏବଂ ତା’ପରେ ସେମାନଙ୍କର ନିଜ ଅନୁଭୂତି ବର୍ଣ୍ଣନା କରିବା ଆରମ୍ଭ କଲେ… କିଛି ସମୟ ପରେ, ଅଭିଜ୍ଞତାର ମନୋଭାବ ବିବାହ ଏବଂ ହନିମୁନ୍‌ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ଏବଂ ପ୍ରଥମ ପାକିସ୍ତାନୀ ଜେନେରାଲ୍ କହିଥିଲେ, “ମୋର ହନିମୁନ୍‌ରେ ମୋ ପତ୍ନୀଙ୍କ ସହ ଛ ସମ୍ପର୍କ ଥିଲା ”ତାଙ୍କ ସହ ଆସିଥିବା ଜଣେ ବ୍ରିଗେଡିୟର୍ ତାଙ୍କ ମୁହଁରେ ପ୍ରଶଂସାର ଅଙ୍ଗଭଙ୍ଗୀ କରି ତପକ୍କୁ କହିଲା,“ ୱୋ ସାର୍, ୱୋ… ଠିକ୍ ମୁଁ ଏହାକୁ ଚାରିଥର କରିଥିଲି… ”ଏହା ପରେ ସେ ତାଙ୍କଠାରୁ ଜଣେ କର୍ଣ୍ଣେଲଙ୍କୁ ନେଇଗଲେ | ଅଭିଜ୍ ତା ବିଷୟରେ ପଚାରିବାରୁ ସେ କହିଥିଲେ, “ମହାଶୟ, ମୁଁ ମୋ ସ୍ତ୍ରୀ ସହିତ ଦୁଇଥର ହନିମୁନ୍‌ରେ ଶାରୀରିକ ସମ୍ପର୍କ ରଖିଥିଲି…” ଜେନେରାଲ ଏବଂ ବ୍ରିଗେଡିୟର୍ ସେମାନଙ୍କ ମୁହଁରେ ଉପହାସ କରୁଥିଲେ ଏବଂ ସାନ୍ତା ଆଡ଼କୁ ମୁହଁ କରି କହିଲେ, “ତୁମେ ମୋତେ ମଧ୍ୟ କୁହ, ସାର୍… ଭାରତୀୟମାନଙ୍କର ଦୃଢ଼ତା ବିଷୟରେ ଜାଣନ୍ତୁ… ”ସାନ୍ତା ଦ୍ୱିଧାରେ କହିଲା,“ ମୁଁ ଦୁଖିତ, ସାର୍, ମୁଁ କେବଳ ଥରେ କରି ପାରିଲି… ”ତିନିଜଣ ପାକିସ୍ତାନୀ ସେନା ଅଧିକାରୀ ଜୋରରେ ହସି ହସି ଥଟ୍ଟା କରି କହିଲା, ଭାଇ କାହିଁକି, କାହିଁକି…? ସାନ୍ତା ହସି କହିଲା, ବାସ୍ତବରେ ମୋ ପତ୍ନୀ ଏସବୁରେ ଅଭ୍ୟସ୍ତ ନଥିଲେ…

ଆମେ ଆଶା କରୁଛୁ ଆପଣଙ୍କୁ ଏହି ହସକଥା ଟି ନିଶ୍ଚୟ ପସନ୍ଦ ଆସିଥିବ,ଏହାକୁ ଗୋଟିଏ ସେୟାର୍ ନିଶ୍ଚୟ କରନ୍ତୁ।ଏଭଳି ଅଧିକ ପୋଷ୍ଟ ପାଇଁ ଆମ ପେଜ୍ କୁ ଫଲୋ କରନ୍ତୁ,ଧନ୍ୟବାଦ।

More from Odia jokesMore posts in Odia jokes »

Be First to Comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *