Press "Enter" to skip to content

ସ୍ୱାମୀ ସ୍ତ୍ରୀ ଏବଂ ଚାକିରାଣୀ ଙ୍କର ଏହି ମଜାକଥା ପଢ଼ିଲେ ହସି ହସି ଗଡ଼ିବେ ଆପଣ -odia jokes

ସ୍ୱାମୀ ସ୍ତ୍ରୀ ଏବଂ ଚାକିରାଣୀ ଙ୍କର ଏହି ମଜାକଥା ପଢ଼ିଲେ ହସି ହସି ଗଡ଼ିବେ ଆପଣ -odia jokes

ନମସ୍କାର, ପ୍ରିୟ ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣ ମାନଙ୍କୁ ଆମ ନ୍ୟୁଜ ପୋର୍ଟାଲ କୁ ସ୍ୱାଗତ। ଆଜିକାଲି ଦୁନିଆ ରେ କାମ ଟେନସନ,ସ୍ତ୍ରୀ ଟେନସନ,ପ୍ରେମିକା ଟେନସନ,ପାଠ ପଢା ଟେନସନ,ଫ୍ୟାମିଲି ଟେନସନ, ଦୁନିଆ ଟେନସନ, ଏହି ସବୁ ଟେନସନ ରୁ ମୁକ୍ତି ପାଇବା ପାଇଁ ଆମେ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ପ୍ରତିଦିନ ନେଇ ଆସୁ ନୂଆ ନୂଆ ବଛା ବଛା ଜୋକ୍ସ। ଯାହା କୁ ପଢ଼ିଲେ ଆପଣ ଦିନ ଯାକ ହସି ହସି ଗଡୁଥିବେ।

ହସିବା ପୁଣ୍ୟ ଅଟେ ଏବଂ ହସାଇବା ମହା ପୁଣ୍ୟ। ହସିବା ଦ୍ୱାରା ଆମ ଶରୀରର ଅଧା ରୋଗ ଭଲ ହୋଇଯାଏ। ଶରୀର ପ୍ରଫୁଲିତ ରୁହେ। ମାନସିକ ଚାପ ଯନ୍ତ୍ରଣା କମ ରୁହେ। ତେବେ ଆଜି ଆମେ ପୁଣି ନେଇ ଆସିଛୁ କିଛି ମଜାଦାର ଜୋକ୍ସ ଖାସ କରି ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ। ତେବେ ” ପଢୁଥାନ୍ତୁ ହସି ହସି ଗଡୁଥାନ୍ତୁ”।

୧) ଶଶୁର ପୁଅ.. ସମସ୍ତେ କହିବେ ଜୀବନରେ ଆଗକୁ ବଢ଼ କିନ୍ତୁ ବସ କଣ୍ଡକ୍ଟର ସବୁବେଳେ କହିବ ପଛକୁ ଚାଲ

୨) ଶିକ୍ଷକ- ତୁମେ କାଲି ସ୍କୁଲ୍ କଣପାଇଁ ଆସିନଥିଲ ? ପୁଅ – ହଁ ସାର୍ କାଲି, ମୋର ଘରେ ପୁଜା ଥିଲା, ଶିକ୍ଷକ- ପରଦିନ କଣପାଇଁ ଆସିନଥିଲ ? ପୁଅ- ଆଜ୍ଞା, ପରଦିନ ମୋର ଘରକୁ ପ୍ରିୟା ଆସିଥିଲା, ଶିକ୍ଷକ- ବେହୋସ୍ ।

୩) ଜଣେ ଛାତ୍ର ଗଣିତର ଅଧ୍ୟାପକକୁ କହିଲା , ସାର୍- ଇଂରାଜୀର ଅଧ୍ୟାପକ ତେବେ ଇଂରାଜୀରେ କଥା କହନ୍ତି, ଆପଣ ଗଣିତର କଥାବାର୍ତ୍ତା କରୁନାହାନ୍ତି କଣପାଇଁ ? ଗଣିତ ଅଧ୍ୟାପକ- ଅଧିକା ତିନି ପାଞ୍ଚ କରନି ଜଲଦି ନଅ ଦୁଇ ଗ୍ୟାରାହ୍ ହୋଈଯା, ନହେଲେ ତୋର ଚାରି ପାଞ୍ଚ ରଖିଦେବି ତୁ ଛଟିର କ୍ଷୀର ମନେ ପକାଇବୁ,

୪) ସ୍ୱାମୀ ସ୍ତ୍ରୀର ସ୍ୱପ୍ନରେ ମୋର ସାଙ୍ଗର ସ୍ତ୍ରୀ ମୋର ଶୋଉଥିଲା,  ବାଃ କଣ ମସ୍ତ ଲାଗୁଛ , ସ୍ତ୍ରୀ- ଏକେଲା ଆସିଥିବ । ସ୍ୱାମୀ- ତୁମକୁ କେମିତି ଜଣାପଡିଲା ,ସ୍ତ୍ରୀ- ତାର ସ୍ୱାମୀ ସ୍ୱପ୍ନରେ ମୋର ସାଥିରେ ଯାହା ଶୋଇଥିଲା ।

୫) ସ୍ତ୍ରୀ ଙ୍କର ଅଣ୍ଡରୱେର ହଜି ଯାଇଥିଲା, ସେ ବହୁତ ଖୋଜା ଖୋଜି କଲେ ସ୍ୱାମୀ ଙ୍କୁ ପଚାରିଲେ
ସ୍ତ୍ରୀ – ତମେ ମୋ ନାଲିଆ ଅଣ୍ଡରୱେର କୋଉଠି ଅଛି ଦେଖିଚ?
ସ୍ୱାମୀ – ନାଁ
ସେ ନିଜ ଚାକିରାଣୀ କୁ ପଚାରିଲେ;
ଚାକିରାଣୀ – ବାବୁ ଆପଣ ତ ଜାଣିଛନ୍ତି ମୁଁ ଅଣ୍ଡାରୱେର ପିନ୍ଧେ ନାହିଁ ବୋଲି..

ଏଭଳି ଅଧିକ ମଜାକଥା ପଢ଼ିବା ପାଇଁ ଆମକୁ ଲାଇକ ଏବଂ ଫଲୋ ନିଶ୍ଚୟ କରନ୍ତୁ।ଧନ୍ୟବାଦ।

More from Odia jokesMore posts in Odia jokes »

Be First to Comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.