Press "Enter" to skip to content

ଝିଅ ମାନଙ୍କୁ କିସ କରିବା ସମୟରେ ତାଙ୍କର କେଉଁ ଅଙ୍ଗ କୁ ଚିପିବା ଉଚିତ?

ଝିଅମାନଙ୍କୁ କିସ୍ କରିବା ସମୟରେ ରେ କେଉଁ ଅଙ୍ଗକୁ ଛୁଇଁବା ଉଚିତ।

ଆଜିକା ସମୟରେ ସାଧାରଣ ତ ସମସ୍ତଙ୍କର ପ୍ରାୟ ଲାଇଫ ପାର୍ଟନର ଥିବେ।ନିଜେ ନିଜର ବଏଫ୍ରେଣ୍ଡ ବା ଗାର୍ଲଫ୍ରେଣ୍ଡ ସହ ଖୁସିରେ ରାହୁଥିବେ।ତାଙ୍କ ସହ ବହୁତ କିଛି କରୁଥିବେ।ସମସ୍ତେ ପ୍ରାୟ ନିଜେ ନିଜର ବଏଫ୍ରେଣ୍ଡ ବା ଗାର୍ଲଫ୍ରେଣ୍ଡ କୁ କିସ୍ କରୁଥିବେ।ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା ଖାସ କରି ପୁଅମାନେ ନିଜର ଗାର୍ଲଫ୍ରେଣ୍ଡକୁ କିସ୍ କରିବା ସମୟରେ କେଉଁ କେଉଁ ଅଙ୍ଗକୁ ଛୁଇଁବା ଉଚିତ।

ଯଦି ନିଜ ଝିଅ ପାର୍ଟନର ନିଜକୁ ବା ନିଜ ଶରୀରକୁ ତୁମ ପାଇଁ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ଭାବେ ସମର୍ପିତ କରିଥିବ ତେବେ ଆପଣ ଯେଉଁ ଅଙ୍ଗକୁ ଛୁଇଁ କିସ୍ କଲେ ସେ କୌଣସି ଅବଜେକ୍ସନ କରିବେ ନାହିଁ।ଯଦି ଗାର୍ଲଫ୍ରେଣ୍ଡ ନିଜକୁ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ଭାବେ ସମର୍ପିତ ନ କରିଥାଏ ତେବେ ଆପଣଂକୁ ଟିକେ ସତର୍କତା ସହ ଅଙ୍ଗ ମାନଙ୍କୁ ଛୁଇଁବା ଦରକାର ଓ କେଉଁ ଅଙ୍ଗକୁ ଛୁଇଁବା ଦରକାର ତାହା ଜାଣିବା ଓ ଜାଣି କାର୍ଯ୍ୟରେ ଲଗାଇବା ଆରଂଭ କରିବେ।

ପ୍ରଥମେ ଗାର୍ଲଫ୍ରେଣ୍ଡକୁ କିସ୍ କରିବା ସମୟରେ ତାଙ୍କ ବେକ ଅଞ୍ଚଳରେ ହାତ ରଖି କିସ୍ କରିବେ।ଧୀରେ ଧୀରେ ବେକ ଚାରିପଟେ ହାତ ମରିମାରି କିସ୍ କରିବେ।ତାପରେ ଟିକେ ତଳକୁ ଖସି ଗାର୍ଲଫ୍ରେଣ୍ଡର ଅଣ୍ଟାରେ ହାତ ମାରିଲେ ତାଙ୍କୁ ମଧ୍ୟ ଭଲ ଲାଗିଥାଏ।ଅଣ୍ଟାକୁ ଧୀରେଧୀରେ ଚୁମୁଡ଼ି କିସ କରିବେ,ଏବଂ ଶେଷରେ ଝିଅଙ୍କ ହିପ୍ ବା ପଛପଟେ ହାତ ମାରି କିସ କରିବେ।ଯାହାସବୁ ଅଙ୍ଗକୁ ଛୁଇଁବା ପାଇଁ କୁହାଗଲା ତାହାକୁ ସବୁ କିସ ଚାଲୁ କରୁଥିବା ସମୟରେ ଧୀରେଧୀରେ ଛୁଇଁବେ।ଯାହାଫଳରେ ସେ କୌଣସି ପ୍ରକାର ଅବରୋଧ କରିପାରିବେ ନାହିଁ।ତମେ ଧୀରେ ତଳକୁ ଖସି ସବୁଆଡେ ହାତ ମାରି କିସ ବି କରିପାରିବ।ଯାହାଦ୍ୱାରା ନିଜେ ନିଜ ପାର୍ଟନରକୁ ସବୁକିଛି କରିପରିବେ।ସେ ମଧ୍ୟ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ଭାବେ ତମକୁ ନିଜର ଦେହ ସମର୍ପିତ କରିଦେବେ।

ଆମ ସାଧାରଣ ଜୀବନ ରେ ବହୁତ ଶିକ୍ଷା ପାଇ ପାରିବା ଏବଂ ଯେ କୌଣସି କମ୍ପିଟେଟିଭି ପରୀକ୍ଷାରେ ମଧ୍ୟ ଏହିପରି ପ୍ରଶ୍ନ ଆସିଥାଏ। ଏହାର ଅର୍ଥ କୁ ବୁଝି ଠିକ ଭାବେ ସଦୁପଯୋଗ କରିପାରିଲେ ଆମେ ଦେଇଥିବା ଏହି ପୋଷ୍ଟ ର କିଛି ମଧ୍ୟ ଶୁଲଭ ମୂଲ୍ୟ ମିଳିଲା ବୋଲି ଆମେ ମନେ କରିବୁ।

ଆପଣଙ୍କୁ ଆମେ ଏମିତି ସ୍ଵାସ୍ଥ୍ୟ ,ବାସ୍ତୁ,ସ୍ପେଶାଲଖବର,ଭାଈରଲ ଖବର, ଓଲିଉଡ,ବଲିଉଡ,ଦୈନନ୍ଦିନ ରାଶିଫଳ, ସାପ୍ତାହିକ,ମାସିକ,ରାଶିଫଳ ସମ୍ଵନ୍ଧୀୟ ଖବର ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ନେଇ ଆସିବୁ ।ଆମ ସହ ଯୋଡ଼ି ରହିବା ପାଇଁ ଆମ ପେଜକୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ।ଆମ ତଥ୍ୟ ଭଲ ଲାଗିଲେ ସେୟାର କରନ୍ତୁ ସାଙ୍ଗ ମାନଙ୍କ ସହ ଏବଂ ମତାମତ ଦେବାକୁ ଅନୁରୋଧ,ଜଗନ୍ନାଥଙ୍କ ପାଖରେ ଏତିକି ପାର୍ଥନା ଆପଣଙ୍କୁ ଭଲରେ ରଖନ୍ତୁ ଜୟ ଜଗନ୍ନାଥ ଖବରକୁ ପୁରା ପଢିଥିବାରୁ ଧନ୍ୟବାଦ ଭଲ ଲାଗିଲେ ନିଶ୍ଚୟ ତଳେ ଲାଇକ କରିବେ।

More from EducationMore posts in Education »

Be First to Comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.