Press "Enter" to skip to content

ଟାବେଲ ପିନ୍ଧି ଫଟୋ ଉଠାଉଥିଲେ ଜ୍ୟାକ୍ଲିନ,ହଟାତ ଖସି ପଡ଼ିଲା ଟାବେଲ ଲଜ୍ୟା

ଭିତରେ କିଛି ନ ପିନ୍ଧି କେବଳ ଟାଓଏଲରେ ଜ୍ୟାକ୍ଲିନ ଫର୍ଣ୍ଣଡିଜ ଏକ ଫୋଟୋ ପୋଷ୍ଟ କରିଛନ୍ତି।

ବଲିଓଡ଼ର ଶ୍ରୀଲଙ୍କା ବ୍ୟୁଟି ଜ୍ୟାକ୍ଲିନ ଫର୍ଣ୍ଣଦେଜ ବହୁତ ପ୍ରଶଂସିତ ଅଭିନେତ୍ରୀ।ସେ ସୋଇସିଆଲମେଡିଆରେ ତାଙ୍କର ଫୋଟୋ ଏବଂ ଭିଡ଼ିଓ ବହୁତ ଲାଇକ ଓ କମେନ୍ଟସ ରେ ପ୍ରଚଳି ଅଭିନେତ୍ରୀ।ତାଙ୍କ ଅଭିନୟ ସହ ତାଙ୍କ ସୁନ୍ଦରତା ଉପରେ ମଧ୍ୟ ବହୁତ ଫିଦା ଥିଲେ।ଯାହାକି ତାଙ୍କ କ୍ୟୁଟି ଲୁକ ଛଡା ନିଜର ହଟ୍ ଲୁକ ପ୍ରତି ବେଶି ଧ୍ୟାନ ଦେଉଛନ୍ତି।ଯାହାକି ଏହି କିଛି ମାସ ଧରି ଫୋଟୋସୁଟ୍ ରେ ଚର୍ଚ୍ଚିତ, ଏବଂ ସେ ବିକିନୀ ରେ ମଧ୍ୟ ନଜର ଆସିଛନ୍ତି।ଯାଉଥିରେ ସେ ଧଳା ରଙ୍ଗର ବଡି ସୁଟ୍ ଟାଉଲ ପିନ୍ଧିଛନ୍ତି,ଓଦା ହୋଇ ସ୍ବୀମିଙ୍ଗପୁଲ ରୁ ବାହାରୁଥିବା ଭଙ୍ଗୀରେ ଫୋଟୋ ସୁଟ୍ ହୋଇଥିଲା। ସେ ବର୍ତ୍ତମାନ ସୋଇସଲମେଡିଆ ରେ ବହୁତ ପସନ୍ଦିତ ଆଉ ଭାଇରାଲ ହୋଇଚାଲିଛି।

ଜ୍ୟାକ୍ଲିନ ନିଜର ହଟନେସକୁ ସୋଇସିଅଳମେଡିଆ ରେ ପୋଷ୍ଟ କରିଛନ୍ତି।ଯେଉଁଥିରେ ସେ କେବଳ ଏକ ଧଳା ରଙ୍ଗର ଟାଉଲ ପିନ୍ଧିଥାନ୍ତି ଏବଂ ଭିତରେ କୌଣସି ବିକିନୀ କି ସେମିଜ ମମଧ୍ୟ ପିନ୍ଧିନଥିଲେ।ସେ ଏହି ପିଙ୍କ ବିକିନୀ ରେ ବହୁତ ହଟ୍ ଓ ସେକ୍ସି ଲାଗୁଛନ୍ତି।ଯାହାକୁ ସୋସିଅଳମେଡିଆରେ ତାଙ୍କ ଫ୍ୟାନ ମାନେ ବହୁତ ପସନ୍ଦ ସହ ବହୁତ ପ୍ରଶଂସା ମଧ୍ୟ କରିଛନ୍ତି।ସେ ବହୁତ କିଛି ଫୋଟୋ ଇଂସ୍ତାଗ୍ରାମରେ ପୋଷ୍ଟ କରିଛନ୍ତି, ଏବେ ଏହି ପିଙ୍କ ବିକିନୀ ଫୋଟୋ ମଧ୍ୟ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି।ଜ୍ୟାକ୍ଲିନ ନିଜର ହଟନେସକୁ ସୋଇସିଅଳମେଡିଆ ରେ ପୋଷ୍ଟ କରିଛନ୍ତି।ଯେଉଁଥିରେ ସେ କେବଳ ଏକ ଧଳା ରଙ୍ଗର ଟାଉଲ ପିନ୍ଧିଥାନ୍ତି ଏବଂ ଭିତରେ କୌଣସି ବିକିନୀ କି ସେମିଜ ମମଧ୍ୟ ପିନ୍ଧିନଥିଲେ।

ସେ ଏହି ଟାଉଲ ପିନ୍ଧି ନିଜ ବେଡ଼ ପାଖରେ ଛିଡା ହୋଇଥଲେ ସେମତିରେ ବହୁତ ଫୋଟ ଉଠାଇଥିଲେ।ତାପରେ ଫୋଟୋଗ୍ରାଫର ଜ୍ୟାକ୍ଲିନଙ୍କୁ ଉପରକୁ ଡେଇଁବାକୁ କହିଥିଲେ,ସେ ଏହି ଡେଉଁ ଥିବା ଫୋଟୋ ମଧ୍ୟ ସୋସିଅଳମେଡିଆରେ ପୋଷ୍ଟ କରୁଛନ୍ତି। ଏହି ଫୋଟୋ ଦ୍ୱାରା ଜ୍ୟାକ୍ଲିନ ଙ୍କ ଫ୍ୟାନ ଆହୁରି ଆଗ୍ରହୀ ହୋଇଛନ୍ତି ତାଙ୍କୁ ସୋଇସିଆଲମେଡିଆରେ ଦେଖିବା ପାଇଁ।

ଜ୍ୟାକ୍ଲିନ ଶ୍ରୀଲଙ୍କାର ବଲିଓଡ଼ର ଶ୍ରୀଲଙ୍କା ବ୍ୟୁଟି ଜ୍ୟାକ୍ଲିନ ଫର୍ଣ୍ଣଦେଜ ବହୁତ ପ୍ରଶଂସିତ ଅଭିନେତ୍ରୀ।ସେ ସୋଇସିଆଲମେଡିଆରେ ତାଙ୍କର ଫୋଟୋ ଏବଂ ଭିଡ଼ିଓ ବହୁତ ଲାଇକ ଓ କମେନ୍ଟସ ରେ ପ୍ରଚଳି ଅଭିନେତ୍ରୀ।

ଆପଣଙ୍କୁ ଆମେ ଏମିତି ସ୍ଵାସ୍ଥ୍ୟ ,ବାସ୍ତୁ,ସ୍ପେଶାଲଖବର,ଭାଈରଲ ଖବର, ଓଲିଉଡ,ବଲିଉଡ,ଦୈନନ୍ଦିନ ରାଶିଫଳ, ସାପ୍ତାହିକ,ମାସିକ,ରାଶିଫଳ ସମ୍ଵନ୍ଧୀୟ ଖବର ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ନେଇ ଆସିବୁ ।ଆମ ସହ ଯୋଡ଼ି ରହିବା ପାଇଁ ଆମ ପେଜକୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ।ଆମ ତଥ୍ୟ ଭଲ ଲାଗିଲେ ସେୟାର କରନ୍ତୁ ସାଙ୍ଗ ମାନଙ୍କ ସହ ଏବଂ ମତାମତ ଦେବାକୁ ଅନୁରୋଧ,ଜଗନ୍ନାଥଙ୍କ ପାଖରେ ଏତିକି ପାର୍ଥନା ଆପଣଙ୍କୁ ଭଲରେ ରଖନ୍ତୁ ଜୟ ଜଗନ୍ନାଥ ଖବରକୁ ପୁରା ପଢିଥିବାରୁ ଧନ୍ୟବାଦ ଭଲ ଲାଗିଲେ ନିଶ୍ଚୟ ତଳେ ଲାଇକ କରିବେ।

More from UncategorizedMore posts in Uncategorized »

Be First to Comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.