Press "Enter" to skip to content

ଭା-ଉଜ ଆଉ ପରିବାବାଲା ର ଏହି ମସ୍ତି ମଜା କଥା ପଢିଲେ ହସି ହସି ଗଡ଼ିବେ ଆପଣ -odiajokes

ବନ୍ଧୁ ଆପଣଙ୍କୁ ଆମ ନ୍ୟୁଜ ପୋର୍ଟାଲକୁ ସ୍ଵାଗତ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଆମେ ସବୁବେଳେ କିଛି କିଛି ଖାସ ଖବର ନେଇ ଆସିବୁ ତେବେ ଚାଲନ୍ତୁ ଆଲୋଚନା କରିବା ଆଜି ର ବିଷୟ ବସ୍ତୁ ଉପରେ ପଢୁଥା ହସି ହସି ଗଡୁଥା। ହସିବା କେବଳ ଆପଣଙ୍କ ମନୋବଳକୁ ଠିକ୍ କରେ ନାହିଁ ବରଂ ଆପଣଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ପାଇଁ ମଧ୍ୟ ବହୁତ ଭଲ।

ତଥାପି, କଥାବାର୍ତ୍ତା ନକରି, ଯଦି ତୁମେ ହସ, ଲୋକମାନେ ତୁମକୁ ଖାଦ୍ୟ ଖାଇବାକୁ ଛାଡ଼ିଦେବେ ।ତେବେ ଆସନ୍ତୁ ଆପଣଙ୍କ ସାମ୍ନାରେ କିଛି ଜିନିଷ ବାଣ୍ଟିବା ଯାହା ଦ୍ୱାରା ଆପଣ ହସିବାର କାରଣ ପାଇବେ। ଏହି ଥଟ୍ଟା ମଜାକଥା ଗୁଡ଼ିକୁ ପଢ଼ି ତୁମେ ତୁମର ହସକୁ ବନ୍ଦ କରିବାରେ ସମର୍ଥ ହେବ ନାହିଁ। ପଢୁଥା ହସି ହସି ଗଡୁଥା..

୧) ଝିଅ ପାଇଁ ପୁଅକୁ ଦେଖିବାକୁ ଝିଅ ଘର ଆସିଥିଲେ -ଝିଅ-ତୁମେ କେତେ ରୋଜଗାର କର?ପୁଅ-ଏହି ମାସରେ ଦୁଇ କୋଟି ରୋଜଗାର କରିଥିଲି କିନ୍ତୁ! ଝିଅ-ତା’ପରେ କ’ଣ ହେଲା? ବାଳକ-ଠିକ୍,ତା’ପରେ ‘MPL’ ଆପ୍ଲିକେସନ ମୋବାଇଲରେ ହ୍ୟାଙ୍ଗ ହେଇଗଲା ଏବଂ ସମସ୍ତ ରୋଜଗାର ଚାଲିଯାଇଛି…

୨) ପପୁଙ୍କ ଉପରେ ଶିକ୍ଷୟତ୍ରୀ ଅତ୍ୟନ୍ତ ବିରକ୍ତ ହୋଇଥିଲେ
ଶିକ୍ଷୟତ୍ରୀ-ପପୁ ତୁମର ବ୍ୟାଗରୁ ସମସ୍ତ ବହି ବାହାର କର, ପପୁ-ok ମ୍ୟାଡାମ୍,ଶିକ୍ଷୟତ୍ରୀ-ଏହା କାହାର ପୁସ୍ତକ?ପପୁ-ଏସବୁ କାଗଜର ପୁସ୍ତକ ଶିକ୍ଷୟତ୍ରୀ-ସେଟା ତ ମୁଁ ବି ଜାଣିଛି..ପପୁ-ତାହାଲେ ପଚାରୁଛନ୍ତି କାହିଁକି?

୩) ଶିକ୍ଷକ:ପିଲାମାନେ,ମୋତେ ନିମ୍ନରେ ଦୁଇଟି ବାକ୍ୟର ପାର୍ଥକ୍ୟ କିଏ କହିବ?ରମେଶ ଥାଳି ଧୋଇଲେ। ରମେଶଙ୍କୁ ବାସନ ଧୋଇବାକୁ ପଡିଲା
ବିଦାର୍ଥୀ (ପପୁ): ମ୍ୟାଡାମ୍, ପ୍ରଥମ କ୍ଷେତ୍ରରେ ରମେଶ ଅବିବାହିତ ଏବଂ ଦ୍ୱିତୀୟରେ ରମେଶ ବିବାହିତ

୪) ଝିଅ:ମୋତେ ଫଲୋ କର ନାହିଁ,ଦିନେ ଅନୁତାପ କରିବେ ଭବିଷ୍ୟତରେ କଲେଜ ବାହାରେ, ତୁମେ ଏକ ଗୁପ ଚୁପ ଦୋକାନ କରିବ।ପୁଅ: ତୁମେ ମୋର ପ୍ରେମକୁ ପ୍ରତ୍ୟାଖ୍ୟାନ କର ନାହିଁ, ଦିନେ ଏହା ଅନୁତାପ କରିବ ମୋ ଗୁପଚୁପ ଦୋକାନ ଆଗରେ ଥାଳି ଧରି ମାଗିବାକୁ ପଡ଼ିବ

୫) ଥରେ ସ୍ୱାମୀ – ଝଗଡ଼ା କରିବାକୁ ଯାଉଥିଲେ, ଯେତେବେଳେ ଝଗଡା ବହୁତ ବଢ଼ିଗଲା । ସ୍ୱାମୀ କହିଲା, କ୍ରୋଧକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣରେ ରଖନ୍ତୁ – ବର୍ତ୍ତମାନ ଗୋଟିଏ ଶବ୍ଦ କୁହନ୍ତୁ ନାହିଁ ନଚେତ୍ ମୋ ଭିତରେ ବସିଥିବା ପଶୁ ଜାଗ୍ରତ ହେବ। ପତ୍ନୀ କହିଲା – ତୁମ ଭିତରେ ଥିବା ପଶୁକୁ ଭୟଭୀତ କର, ଏପରିକି ମୂଷା। ପତ୍ନୀଙ୍କ ସହ କଥା ହୋଇ ସେ କହିଥିଲେ: ପୁରୁଷ ଜଣକୁ ଭଲ ପାଉଥିବା ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ ରାଗରେ କେତେବେଳେ ମାରେ ସେଟା ପ୍ରେମ ଅଟେ। ପତ୍ନୀ ତାଙ୍କୁ ଦୁଇଟି ଚାପୁଡ଼ା, 4 ଟି ଗୋଇଠା ଦେଇ କହିଲେ ତୁମେ କ’ଣ ଭାବୁଛ, ପ୍ରେମ କେବଳ ତୁମେ କରୁଛ, ମୁଁ ତୁମକୁ ପଚାରୁ ନାହିଁ।

୬) ସ୍ତ୍ରୀ-ତମକୁ ପଡ଼ିଶା ଘର ସବିତା ଭାଉଜ କେମିତି ଲାଗେ? ସ୍ୱାମୀ -(ନିଜ ସ୍ତ୍ରୀ କୁ ଖୁସି କରିବା ପାଇଁ) ମାଙ୍କଡ ଭଳିଆ ଦେଖାଯାଏ..
ସ୍ତ୍ରୀ- ଅଫିସ ରୁ ଆସିବା ବେଳେ ନୂଆ ଶାଢ଼ୀ ୨ଟା ଆଣିବ ନହଲେ ଏଇ ମେସେଜ ପଡ଼ୋଶୀ ସବିତା କୁ ଦେଖେଇଦେବି।

୭) ଭାଉଜ – ଆଳୁ ଦୁଇକିଲୋ ଦିଅ ପରିବା ଵାଲା- ଘରେ ବାବୁ ନାହାଁନ୍ତି କି ମ୍ୟାଡାମ୍? ଭାଉଜ – ନା , ସେ ବେଙ୍ଗଲର ରେ ଅଛନ୍ତି ପରିବାବାଲା – ତାହାଲେ ଆଳୁ କଣ କରିବ, ଲମ୍ବା ଲମ୍ବା ବାଇଗଣ ନେଇ ନିଅ ,ବୋରିଂ ଲାଗିବନି ଆଉ..

୮) ଘର ମାଲିକାଣି : ଜଲଦି ଘରଭଡା ପଇସା ଦିଅ
ନଟୁ : କେମିତିକା ଘର ତମର? ରାତି ସାରା ଖାଲି ମୁଷା ନାଚ କରୁଛନ୍ତି
ମାଲିକାଣି – 600 ଟଙ୍କାରେ ମୁଷା ନୁହଁ କଣ ସନି ଲିଓନି ଆସି ଡ୍ୟାନ୍ସ କରିବ…

ଆପଣଙ୍କୁ ଆମେ ଏମିତି ସ୍ଵାସ୍ଥ୍ୟ ,ବାସ୍ତୁ,ସ୍ପେଶାଲଖବର,ଭାଈରଲ ଖବର, ଓଲିଉଡ,ବଲିଉଡ,ଦୈନନ୍ଦିନ ରାଶିଫଳ, ସାପ୍ତାହିକ,ମାସିକ,ରାଶିଫଳ ସମ୍ଵନ୍ଧୀୟ ଖବର ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ନେଇ ଆସିବୁ ।ଆମ ସହ ଯୋଡ଼ି ରହିବା ପାଇଁ ଆମ ପେଜକୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ।ଆମ ତଥ୍ୟ ଭଲ ଲାଗିଲେ ସେୟାର କରନ୍ତୁ ସାଙ୍ଗ ମାନଙ୍କ ସହ ଏବଂ ମତାମତ ଦେବାକୁ ଅନୁରୋଧ,ଜଗନ୍ନାଥଙ୍କ ପାଖରେ ଏତିକି ପାର୍ଥନା ଆପଣଙ୍କୁ ଭଲରେ ରଖନ୍ତୁ ଜୟ ଜଗନ୍ନାଥ ଖବରକୁ ପୁରା ପଢିଥିବାରୁ ଧନ୍ୟବାଦ ଭଲ ଲାଗିଲେ ନିଶ୍ଚୟ ତଳେ ଲାଇକ କରିବେ।

More from Odia jokesMore posts in Odia jokes »

Be First to Comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.