Press "Enter" to skip to content

ପୁଅ କହିଲା, ମା ମୋ ପ୍ୟାଣ୍ଟ ଖୋଲ ସୁସୁ .. ଏହି ମଜାକଥା ଶୁଣିଲେ ମୁଣ୍ଡ ଟିଣ ହେବ – odia jokes

ଆଜିର ଚାପରେ ପରିପୂର୍ଣ୍ଣ ଜୀବନରେ ହସିବା ଏକ ଭଲ ଉପାୟ। ମଜାଳିଆ ଥଟ୍ଟା କଥା ପଢିବା ଦ୍ୱାରା ଆମେ ଆମର ଦୁଖଦ ପରିବେଶକୁ ଖୁସି କରିପାରିବା। ଏହା ହେଉଛି ଏକ କାରଣ ଯେଉଁଥିରେ ଆମେ ସବୁବେଳେ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ମଜାଳିଆ ଥଟ୍ଟା ଆଣିଥାଉ, ଯାହାକୁ ଆପଣ ବହୁତ ଭଲ ଅଧ୍ୟୟନ କରନ୍ତି ।ଆଜିର ଥଟ୍ଟା ମଧ୍ୟ ବହୁତ ଭଲ, ଚାଲ ପଢିବା .. ସର୍ବୋତ୍ତମ ମଜାଳିଆ ପରିହାସ।

1) ହରି – କିରେ ନରି ତୋ ଆଖିତଳୁ ଟା କଣ କଳା ପଡ଼ିଛି?

ନରି – କାଲି ମୋ ସ୍ତ୍ରୀର ଜନ୍ମଦିନ ଥିଲା,ତାପାଇଁ କେକ୍ ଆଣିବାକୁ ଯାଇଥିଲି

ହରି- ଏଥିରେ ଆଖିତଳ କଳା ପଡିବା ସହ ସମ୍ପର୍କ କଣ?

ନରି- ମୋ ସ୍ତ୍ରୀ ନା ତପସ୍ୟା ,କିନ୍ତୁ ସେ କେକ୍ ବାଲା ସମସ୍ୟା ଲେଖି ଦେଇଥିଲା।

2) ଜଣେ ଭଲ ଏବଂ ବହୁତ ଭଲ ଶିକ୍ଷକଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ପାର୍ଥକ୍ୟ: ଜଣେ ଭଲ ଶିକ୍ଷକ ହେଉଛନ୍ତି ଯିଏ ଆପଣଙ୍କୁ ପରୀକ୍ଷାରେ କଠିନ ପରିଶ୍ରମ କରିବାକୁ ପରାମର୍ଶ ଦିଅନ୍ତି … ଏବଂ ଜଣେ ଭଲ ଶିକ୍ଷକ ହିଁ ଯିଏ ଆପଣଙ୍କୁ ପରୀକ୍ଷା ସମୟରେ କହିବେ .. “କପି ସବୁ ଚୋବେଇ ଢ଼ୋକି ଦିଅ ବୋର୍ଡ ଆସିଛି ”!

3) ସ୍ତ୍ରୀ – ତମେ ମତେ କେତେ ପ୍ରେମ କର ଜାନୁ?
ସ୍ୱାମୀ – 75 %
ସ୍ତ୍ରୀ – କେବଳ 75 ହିଁ କାହିଁକି 100% ନୁହଁ? ବାହାରେ ପ୍ରେମିକା କିଏ ଅଛି କି?
ସ୍ୱାମୀ – ଆରେ ପାଗେଳି 25 % GST ଲାଗୁଛି ପରା..

4)ହିନ୍ଦୀର କ୍ଲାସ ଥିଲା .. ଗୁରୁ ପଚାରିଥିଲେ: କବିତା ଏବଂ ପ୍ରବନ୍ଧ ମଧ୍ୟରେ ପାର୍ଥକ୍ୟ କ’ଣ ଛାତ୍ର: ଗର୍ଲଫ୍ରେଣ୍ଡଙ୍କ ପାଟିରୁ ବାହାରୁଥିବା ଶବ୍ଦ ହେଉଛି ଏକ କବିତା ଏବଂ ପତ୍ନୀଙ୍କ ଗାଳି ହେଉଛି ପ୍ରବନ୍ଧ ବହୁତ ଲମ୍ବା ଆଉ ଡେରି ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଚାଲେ କିନ୍ତୁ କୌଣସି ମୂଲ୍ୟ ନଥାଏ । ଶିକ୍ଷକ କାନ୍ଦି ପକେଇଲେ। ସେ ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଥିଲେ .. ସେ ପିଲାଟିକୁ ଶ୍ରେଣୀ ମନିଟର କରିଥିଲେ ।

5) ଛୋଟ ପିଲା – ମାଆ ଜଲଦି ମୋର ପ୍ୟାଣ୍ଟ ଖୋଲି ଦିଅ ମତେ ସୁସୁ ଲାଗୁଛି..

ମାଆ- ହେ ଭଗବାନ, ଦିନରେ ୟା ପ୍ୟାଣ୍ଟ ଖୋଲିବି.. ପୁଣି ରାତିରେ ୟା ବାପା ର..

ଆପଣଙ୍କୁ ଆମେ ଏମିତି ମଜକଥା, ସ୍ଵାସ୍ଥ୍ୟ ଟିପ୍ସ ,ବାସ୍ତୁ,ସ୍ପେଶାଲଖବର,ଭାଈରଲ ଖବର, ଓଲିଉଡ,ବଲିଉଡ,ଦୈନନ୍ଦିନ ରାଶିଫଳ, ସାପ୍ତାହିକ,ମାସିକ,ରାଶିଫଳ ସମ୍ଵନ୍ଧୀୟ ଖବର ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ନେଇ ଆସିବୁ ।ଆମ ସହ ଯୋଡ଼ି ରହିବା ପାଇଁ ଆମ ପେଜକୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ।ଆମ ତଥ୍ୟ ଭଲ ଲାଗିଲେ ସେୟାର କରନ୍ତୁ ସାଙ୍ଗ ମାନଙ୍କ ସହ ଏବଂ ମତାମତ ଦେବାକୁ ଅନୁରୋଧ,ଜଗନ୍ନାଥଙ୍କ ପାଖରେ ଏତିକି ପାର୍ଥନା ଆପଣଙ୍କୁ ଭଲରେ ରଖନ୍ତୁ ଜୟ ଜଗନ୍ନାଥ ଖବରକୁ ପୁରା ପଢିଥିବାରୁ ଧନ୍ୟବାଦ ଭଲ ଲାଗିଲେ ନିଶ୍ଚୟ ତଳେ ଲାଇକ କରିବେ।

More from UncategorizedMore posts in Uncategorized »

Be First to Comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.